ASFALT HABERLERİ

HaberlerASFALTASFALT
İlkadım'da sıcak asfalt yama çalışmaları devam ediyor
İlkadım'da sıcak asfalt yama çalışmaları devam ediyor
İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe merkezinde asfalt yama çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
ASFALT 14.09.2020
Canik'te asfalt seferberliği
Yeni açılan bağlantı güzergahlarının yanı sıra merkez mahalleler ve kırsal mahallelerde çalışmalar gerçekleştiren Canik Belediyesi Ağustos ayı içerisinde 3320.74 metrekare sıcak asfalt kaplama, yama ve sathi kaplama çalışmasını tamamladı.
ASFALT 7.09.2020
Havza'da asfalt çalışmaları tamamlandı
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Havza Belediyesi işbirliği ilçe merkezinde asfaltlama ve çizgi çalışmalarının tamamlandığını belirtti.
ASFALT 22.07.2020
Havza'da asfalt mesaisi
Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Havza Belediyesi tarafından yürütülen asfalt çalışmaları aralıksız devam ediyor. Çalışmaları ziyaret eden Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir yapılan planlamalar doğrultusunda çalışmalara devam ettiğini belirtti.
ASFALT 12.07.2020
Başkan Özdemir asfaltlama çalışmalarını inceledi
Havza belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından kırsal mahlle yollarında devam eden asfaltlama çalışmalarını inceledi.
ASFALT 2.07.2020
Havza'da asfalt çalışmasına başlandı
Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Havza Belediyesi iş birliği ile Havza İlçe Merkezinden geçmekte olan Kazım Paşa Caddesi ve Vezirköprü Caddesini kapsayan 2 bin metre uzunluğundaki ana caddelere sıcak asfalt dökülmesi için altyapı çalışmalarına başladı.
ASFALT 29.06.2020
Polatlı Bulvarı'nda 4 bin ton asfalt serildi
Samsun'un İlkadım ilçesinde 2.6 kilometre uzunluğundaki Polatlı Bulvarı sıcak asfalt ile kaplandı. 4 bin ton asfaltın döküldüğü yol kullanıma açıldı.
ASFALT 15.06.2020
CANİK'TE ULAŞILAMAYAN YER KALMAYACAK
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, 'Yol medeniyettir. Gidemediğin yer senin değildir, anlayışıyla ilçemizde ulaşılamayan, gidilemeyen, yolu olmayan mahallemiz sokağımız kalmayacak' dedi
ASFALT 3.10.2019
Havza'da asfalt günleri
Samsun Büyükşehir Belediyesi ile Havza Belediyesi iş birliğinde ilçede mahalle yollarında asfaltlama çalışmaları sürüyor.
ASFALT 25.09.2019
Daha konforlu ulaşım için
İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, ilçe halkının daha konforlu bir ulaşıma kavuşması için bozulan yollarda asfaltlama çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini söyledi
ASFALT 31.08.2019
Vatandaşımız en iyisini hak ediyor
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'in 'Vatandaşlarımız hizmetin en iyisini hak ediyor. Samsun'u bugün bulunduğu noktadan çok daha iyi yerlere taşıyabilmek en büyük hedefimizdir. Samsunlulara da güzel hizmetleri sunmak amacıyla kolları sıvadık' dedi
ASFALT 6.08.2019