CANİK BELEDİYESİ HABERLERİ

HaberlerCANİK BELEDİYESİCANİK BELEDİYESİ
Canik Belediyesinden Robotik Kodlama ve Yazılım Eğitimi
52 farklı branşta düzenlediği kültür, sanat ve spor kurslarıyla her yaş ve kesimden vatandaşa hizmet veren Canik Belediyesi bu kurslara bir yenisini daha ekleyecek.
CANİK BELEDİYESİ 28.09.2020
Canik Belediyesinden eğitime büyük destek
AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığının koordinesinde başlatılan tablet bağışı kampanyasına Canik Belediyesi 75 tablet ile destek vereceğini açıkladı.
CANİK BELEDİYESİ 24.09.2020
Canik'ten anlamlı etkinlik
Tüm dünyada bir temizlik hareketi olarak başlatılan 21 Eylül Dünya Temizlik günü sosyal sorumluluk projesinde yer alan Canik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde gönüllü temizlik seferberliği başlattı.
CANİK BELEDİYESİ 21.09.2020
Başkan Sandıkçı gazileri unutmadı
Canik Belediyesi, Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'e Mareşal rütbesi ve Gazilik ünvanının verildiği 19 Eylül Gaziler günü dolayısıyla Canik'te ikamet eden Gazileri ziyaret ederek hijyen paketi hediye etti.
CANİK BELEDİYESİ 19.09.2020
Canik Belediyesinden ücretsiz internet hizmeti
Canik Belediyesi öğrencilerin erişimini sağlamak için ilçe genelindeki ücretsiz internet ağını fiber altyapı ile güçlendirdi ve Eba Destek noktası oluşturdu.
CANİK BELEDİYESİ 15.09.2020
Canik'e gençlik merkezi
Canik Belediyesi, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Samsun Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nun imzaladığı işbirliği protokolü ile Canik İlçesine Gençlik Merkezi kazandırılıyor.
CANİK BELEDİYESİ 11.09.2020
Canik'ten hijyen paketi
Canik'ten hijyen paketi
Canik Belediyesi paydaşı olduğu Romacted Projesi kapsamında 250 adet hijyen paketi dağıtımına başladı.
CANİK BELEDİYESİ 9.09.2020
Canik'te asfalt seferberliği
Yeni açılan bağlantı güzergahlarının yanı sıra merkez mahalleler ve kırsal mahallelerde çalışmalar gerçekleştiren Canik Belediyesi Ağustos ayı içerisinde 3320.74 metrekare sıcak asfalt kaplama, yama ve sathi kaplama çalışmasını tamamladı.
CANİK BELEDİYESİ 7.09.2020
Canik'te sınavlar öncesi okullar dezenfekte edildi
Canik Belediyesi hafta sonu gerçekleştirilecek olan İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk sınavı ( İOKBS ) ve Kamu Personeli Seçme Sınavı ( KPSS ) öncesi sınavların gerçekleştirileceği okullarda dezenfekte ve temizlik çalışmaları gerçekleştirdi.
CANİK BELEDİYESİ 4.09.2020
Mekke Caddesine estetik dokunuşlar
Canik Belediyesi Mekke Caddesinde yapmış olduğu estetik ışıklandırma çalışması ile Mekke Caddesinin aydınlatma sorununu çözdü.
CANİK BELEDİYESİ 31.08.2020
Canik Orman Okulunda sona gelindi
Canik ilçesi Gürgenyatak mevkiinde yapımına başlanan Orman Okulu Projesinde sona yaklaşıldı. Canik Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan işbirliği protokolü ile yaklaşık iki ay önce yapımına başlanan Canik Orman Okulu açılışa hazırlanıyor.
CANİK BELEDİYESİ 27.08.2020
Canik'te okullar yeni eğitim öğretim dönemine hazırlanıyor
Canik Belediyesi 21 Eylülde başlayacak yeni eğitim - öğretim yılı öncesinde ilçe genelinde merkezinden kırsalına kapsamlı bir çalışma içerisine girdi. Belediye ekipleri 2020-2021 eğitim öğretim yılına sayılı günler kala ilçedeki okulların bahçe düzenlemeleriyle birlikte diğer eksikliklerini tamamlıyor.
CANİK BELEDİYESİ 18.08.2020
Başkan Sandıkçı: 'Salgın riski son bulana kadar mücadeleye devam'
Başkan Sandıkçı, 'Salgın riski son bulana kadar, mücadelemizden asla taviz veremeyiz. Yaşlısıyla genciyle hep birlikte 'sağlık için, hepimiz için' mücadeleye devam etmeliyiz.'
CANİK BELEDİYESİ 11.08.2020
Canik'te çocuklar mutlu
Canik Belediyesi her mahalleye bir park proje kapsamında yeni parklar yapmaya ve çocuklara güvenli oyun alanları oluşturmaya devam ediyor.
CANİK BELEDİYESİ 10.08.2020
Canik Belediyesinden öğrencilere tercih hizmeti
Canik Belediyesi Yüksek Öğretime Geçiş sınavları sonrasında öğrencilere tercih danışmanlık hizmetinin verildiği Tercih Danışma Merkezleri oluşturdu. Üniversite adayı gençlerin heyecanla beklediği Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı sonuçları açıklanmasının ardından gençler doğru tercih yapabilme heyecanı yaşıyor.
CANİK BELEDİYESİ 7.08.2020
Başkan Sandıkçı esnaf ziyaretinde
Başkan Sandıkçı, kontrollü normal hayata geçilmesinin ardından yeni normal hayat şartlarına göre çalışma koşullarını dizayn eden esnafları ziyaret ederek koronavirüs tedbirleriyle ilgili uyarılarda bulundu
CANİK BELEDİYESİ 6.08.2020
Canik'te bayram hazırlıkları sürüyor
Canik Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi ilçe genelinde bulunan cami ve mezarlıkları temizleyerek bayrama hazır hale getiriyor.
CANİK BELEDİYESİ 23.07.2020
Canik'te yetimlerin yüzü gülüyor
Canik Belediyesi 'Bir Kardeşinin Yüzünde Sen de Tebessüm Ol' Projesi kapsamında Canik Kültür Merkezi'nde Canik'te ikamet eden yetim çocuklar ve aileleriyle kahvaltılı programda bir araya geldi.
CANİK BELEDİYESİ 21.07.2020
Başkan Sandıkçı: 'Kahraman halkımızın emanetine sahip çıkacağız'
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, '15 Temmuzun önemini ve 15 Temmuz gecesi bu milletin nasıl bir destan yazdığını unutmadık, unutturmayacağız' dedi.
CANİK BELEDİYESİ 14.07.2020
Samsun'da tarihi geçmiş bin 300'ün üzerinde gıda ürününe el konuldu
Canik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde yaptıkları denetimler sonucunda son kullanım tarihi geçmiş 1.300ün üzerinde gıda ürününe imha edilmek üzere el koydu.
CANİK BELEDİYESİ 13.07.2020
Canik'te hijyenik ve sağlıklı kurban satış pazarı
Canik'te hijyenik ve sağlıklı kurban satış pazarı
Canik Belediyesi Canlı Hayvan Pazarında bütün hazırlıklar tamamlandı
CANİK BELEDİYESİ 10.07.2020
Canik Belediyesi, Türkiye'de bir ilki gerçekleştirdi
Canik Belediyesi, Türkiye'de ilk olacak Orman Okulu projesiyle ilke imza attı. Başkan Sandıkçı, 'Türkiyede ilk olma özelliğini taşıyan Orman Okulu ile Hükümet Konağı ile Şehr-i Bahçe konutları ile Gençlik Merkezleri ile ve diğer yatırımlarla ilçemiz artık bir cazibe merkezidir' dedi.
CANİK BELEDİYESİ 8.07.2020
Canik'te her alanda hizmet
Başkan Sandıkçı, İnsanlarımıza hizmet yolunda, hayatlarını kolaylaştırma yolunda gerekli çalışmalardan asla taviz veremeyiz. Tek amacımız Canik ilçemizin insanlarına faydalı hizmetler yapmaktır
CANİK BELEDİYESİ 26.06.2020
Canik Belediyesi'nden maske üreten gönüllü personele teşekkür belgesi
Canik Belediyesi, salgın hastalığın yayılmasını önlemeye yönelik, insanların sağlıklı kalması için tıbbı maske üreten belediye personeline teşekkür belgesi verdi.
CANİK BELEDİYESİ 24.06.2020
Samsun Basketbol'dan Canik Belediyesi'ne ziyaret
Samsun Basketbol'dan Canik Belediyesi'ne ziyaret
Samsunspor Kulübü Basketbol Şubesi, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı'yı makamında ziyaret etti.
CANİK BELEDİYESİ 24.06.2020
Canik'te okullar sınav öncesi pırıl pırıl
Başkan Sandıkçı, 20 Haziran gerçekleşecek liselere geçiş sınavı (LGS) öncesi tüm öğrencilere başarı diledi. Sınav öncesi sınav salonlarının temizlenerek, dezenfekte edilerek sağlıklı hale getirildiğini belirtti.
CANİK BELEDİYESİ 18.06.2020
Başkan Sandıkçı belediye personelinin bayramını kutladı
Başkan Sandıkçı belediye personelinin bayramını kutladı
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Ramazan Bayramı öncesi son mesai günü belediye çalışanlarıyla bayramlaştı.
CANİK BELEDİYESİ 22.05.2020
İhtiyaçlar başkandan adrese teslim
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, kronik hastalığı bulunan ve 65 yaş üstü vatandaşların ihtiyaçlarını evlerine ulaştırdıklarını söyledi.
CANİK BELEDİYESİ 28.03.2020
Başkan Sandıkçı: 'Vatandaşlarımızın her zaman yanındayız'
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, 'İlçe insanımızın sağlıklı bir şekilde yaşamalarını sağlamak için gece gündüz çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın her zaman yanındayız, onları asla yalnız bırakmayacağız' dedi.
CANİK BELEDİYESİ 27.03.2020
Canik'ten çalışanlarına korona izni
Dünyada ve Türkiye'de ölümlere yol açan korona virüsü salgınına karşı tedbirler alan Canik Belediyesi, sağlık sorunu olan çalışanlarına idari izin kullandırıyor.
CANİK BELEDİYESİ 26.03.2020
Canik'te 'Evde Kal, Hediyeni Al'
Samsun Canik Belediyesi, korona virüsü salgınından korunmak için evinde salgın ile mücadele eden vatandaşlar için 'Evde Kal, Kitabını Al' kampanyasının ardından şimdi de öğrencilere yönelik 'Evde Kal, Hediyeni Al' kampanyası başlattı.
CANİK BELEDİYESİ 24.03.2020
Başkan Sandıkçı: 'Virüse karşı tüm önlemleri alıyoruz'
Canik Belediyesi, dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgınının yayılmasını önlemek için tedbir amaçlı ilçe binalarındaki asansörlerin bakımını üstlenen yetkili firma ile birlikte hijyen ve dezenfekte çalışması yapıyor.
CANİK BELEDİYESİ 23.03.2020
Başkan Sandıkçı: 'El birliği ile bu salgını önleyeceğiz'
İlçede korona virüsü salgınına karşı dezenfekte çalışmalarının devam ettiğini belirten Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, 'Birlik ve beraberlik içerisinde kenetlenerek bu salgının üstesinden geleceğiz. El birliği ile bu salgını önleyeceğiz' dedi.
CANİK BELEDİYESİ 21.03.2020
Canik Belediyesi'nden 'Evde Kal Kitabını Al' kampanyası
Samsun Canik Belediyesi, korona virüs salgınından korunmak için evinde salgın ile mücadele eden vatandaşlar için 'Evde Kal Kitabını Al' kampanyası başlattı.
CANİK BELEDİYESİ 20.03.2020
Sandıkçı: 'Esnafımızın yanındayız'
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, 'Belediye olarak üstümüze düşen her konuda, esnafımızın ve vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz' dedi.
CANİK BELEDİYESİ 16.03.2020
Sandıkçı: 'Geleceğimizi israf etmeyelim'
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, 'İsraf ettiğimiz her bir kaynağımız, özellikle zamanımız, bizim milli servetimizdir. Bu noktada bir bilinç oluşturmak ve israfı engellemek zorundayız' dedi.
CANİK BELEDİYESİ 5.03.2020
Canik'e Özel Eğitim Anaokulu
Canik Belediyesi, Mevlana Eğitim Kampüsü içerisinde bulunan bağımsız bir binayı engelli çocukların okul öncesi eğitimleri için, bir protokolle Canik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne tahsis etti.
CANİK BELEDİYESİ 4.03.2020
Canik Meclisi İdlib saldırısını kınadı
Canik Meclisi İdlib saldırısını kınadı
Canik Belediye Meclisi İdlib'de Suriye rejim güçleri tarafından yapılan hava saldırısına tepki gösterdi.
CANİK BELEDİYESİ 2.03.2020
Sandıkçı: '28 Şubat'ları, 15 Temmuz'ları unutmayacağız, unutturmayacağız'
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, '28 Şubat'ta kirli senaryolarla, iftira ve kumpaslarla yönetime el koymak isteyen darbecileri unutmayacağız, unutturmayacağız' dedi.
CANİK BELEDİYESİ 27.02.2020
Sandıkçı: 'Bilinçli nesil ve sağlıklı gelecek için çalışıyoruz'
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, 'Ülkemiz için, ailemiz için, kendimiz için sürekli eğitim, sürekli yenilik, sürekli değişim içinde olmalıyız. Bilinçli nesil, sağlıklı gelecek için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz' dedi.
CANİK BELEDİYESİ 20.02.2020
Sandıkçı'dan ekibine teşekkür
Karla mücadele eden personelle bir araya gelen Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, 'Canik ilçe halkının yaşamını kolaylaştırmak için gece gündüz çalışan personele teşekkür ederim' dedi.
CANİK BELEDİYESİ 15.02.2020
Başkan Sandıkçı: 'Bütün gayretimiz daha yaşanılabilir Canik için'
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, 'Gelecek nesillerimize daha yaşanabilir bir Canik bırakmak için Sıfır Atık ve geri dönüşüm çalışmalarımız aralıksız devam ediyor' dedi.
CANİK BELEDİYESİ 14.02.2020
Sandıkçı: 'Vatandaşımızın hizmetkarıyız'
Canik Belediyesi ekiplerince ilçe genelinde gerçekleştirilen karla mücadele çalışmalarını yerinde inceleyerek mesaisine başlayan Başkan İbrahim Sandıkçı, '7/24 vatandaşlarımızın yanındayız' dedi.
CANİK BELEDİYESİ 10.02.2020
Canik'e 'hastane' müjdesi
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Gazi Devlet Hastanesinin bir şubesinin Canik ilçesine açılacağını belirterek, '15 poliklinik olarak hizmete geçecek. Yer tespitini tamamlandık. Bundan sonra Canikli vatandaşımız Gazi Devlet Hastanesine gitmeden ilçemiz sınırları içerisinde sağlık hizmetlerinden faydalanacak' dedi.
CANİK BELEDİYESİ 7.02.2020
Canik Belediyesinden gönülleri ısıtan hareket
Canik Belediyesinden gönülleri ısıtan hareket
Canik Belediyesi kırsal mahallelerde öğrenim gören okul öncesi ve ilkokul öğrencilerin tamamına bot dağıttı.
CANİK BELEDİYESİ 6.02.2020
Canik'te yeni zabıta noktaları hizmette
Canik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, ilçe genelinde hizmet ve kontrol ağını genişletmeye devam ediyor. Bu kapsamda 2 yeni zabıta noktası hizmete girdi.
CANİK BELEDİYESİ 4.02.2020
Canik Belediye Meclisi'nden Yunan vekile sert tepki
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, 'Kirli elleriyle Bayrağımıza saldıran mahlûk, al sancağımızın asaletini ve gücünü tarihte olduğu gibi bugünde baktığı her yerde görecektir. Şanlı Bayrağımıza uzanan elleri nasıl kırdığımızı, denize nasıl döktüğümüzü en iyi bu ırkçı kafalar bilir' dedi.
CANİK BELEDİYESİ 3.02.2020
Canik hükümet konağına kavuşuyor
Canik hükümet konağına kavuşuyor
Eski cezaevi alanında inşa edilecek olan Canik Hükümet Konağı projesinde sona doğru gelindi.
CANİK BELEDİYESİ 30.01.2020
Başkan Sandıkçı: 'İhtiyacı olan vatandaşlarımızın yanındayız'
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, 'İnsanlarımızın huzuru, mutluluğu için, insana yatırım, insan ihtiyaçlarına dönük çalışmalarımız her zaman devam edecek' dedi.
CANİK BELEDİYESİ 29.01.2020
Başkan Sandıkçı: 'Geleceğimiz siz gençlere emanet'
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, eğitime yönelik çalışmalarının devam ettiğini belirterek, 'Üniversite sınavlarına hazırlanan gençlerimize uygun ortamlar oluşturmaya devam ediyoruz' dedi.
CANİK BELEDİYESİ 28.01.2020
Samsunlu muhtarlarından karla mücadeleye tam not
Muhtarları makamında ağırlayan Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, 'Kar yüzünden vatandaşlarımızın zorluk çekmeden yaşamlarını sürdürmeleri için çalışmaları aralıksız sürdürmekteyiz' dedi.
CANİK BELEDİYESİ 27.01.2020
Sandıkçı: 'Vatandaşımıza hizmete gideceğiz'
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, 'Sürekli muhtarlarımızla iletişim kurarak, vatandaşımız hizmet almak için belediyeye gelmeden, biz vatandaşımıza hizmete gideceğiz' dedi.
CANİK BELEDİYESİ 22.01.2020
Canik'te 'e-belediye' dönemi
Canik'te 'e-belediye' dönemi
Canik Belediyesi, İçişleri Bakanlığı tarafından oluşturulan 'E-Belediye Bilgi Sistemi Projesi'ne geçti.
CANİK BELEDİYESİ 21.01.2020
Bekir Develi: Doğal gazın evlere girmesiyle yabancılaştık
Yazar Bekir Develi, 'Aile içinde bizim birbirimize yabancılaşma hikayemiz evlere doğal gazın girmesi ile oldu' tespitinde bulundu.
CANİK BELEDİYESİ 18.01.2020
Canik'ten ilçe sakinlerine 'hukuki' destek
Canik Belediyesi ilçe sakinlerinin hukuki soranlarına destek olmak için 'Biz Varız' sloganı ile ücretsiz hukuki danışmanlık hizmeti veriyor.
CANİK BELEDİYESİ 16.01.2020
Canik'te hızlı iletişim, hızlı çözüm
Yatırım ve hizmetlerinde vatandaş memnuniyetini önde tutan Canik Belediyesi, ilçe halkına daha hızlı hizmet verebilmek için whatsapp hizmet hattını kullanıyor.
CANİK BELEDİYESİ 15.01.2020
Canik Zabıtasından fiyat ve etiket denetimi
Canik Belediyesi Zabıta birimi ekipleri ilçe genelinde perakende ve toptan ürün satışı yapan tüm iş yerlerinde fiyat ve yerli ürünlerde logo denetimi yaptı.
CANİK BELEDİYESİ 8.01.2020
Canik Belediyesi kışa hazır
Canik Belediyesi, kış aylarında oluşabilecek olumsuzluklar olan aşırı yağışlar, kar, donma ve buzlanmaya karşı gerekli olan önlemleri aldı.
CANİK BELEDİYESİ 7.01.2020
Başkan Sandıkçı: 'Hep birlikte belediyemizin imajını tazeleyeceğiz'
Başkan Sandıkçı: 'Hep birlikte belediyemizin imajını tazeleyeceğiz'
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, 'Hep birlikte inşallah belediyemizin imajını tazeleyeceğiz' dedi.
CANİK BELEDİYESİ 27.12.2019
Samsun'da postacılar mama dağıtacak
Canik Belediyesi ve PTT Derneği, ortak yaptığı 'Çantam'da Merhamet Var Projesi' ile insanların, sokak hayvanlarına olan sevgisini pekiştirmeyi, hayvanların barınma ve beslenme ihtiyaçlarına dikkat çekmeyi amaçlıyor. Bu amaçla postacılar artık gittiği her sokağa mama bırakacak.
CANİK BELEDİYESİ 26.12.2019
Canik'te sokak kedileri yuvalarına kavuştu
Canik'te sokak kedileri yuvalarına kavuştu
Canik Belediyesi 'Kedi Evleri Projesi'ni hayata geçirerek ilçenin muhtelif yerlerine kedi evleri yerleştirdi.
CANİK BELEDİYESİ 17.12.2019
Canik Belediyesi'nden örnek proje
Canik Belediyesi tarafından, Canik bölgesinde yaşayan genç kadınların, işsizlik sorununa çözüm bulmak amacıyla, İŞKUR Samsun İl Müdürlüğü, bir otomotiv firması ve Canik Halk Eğitim Merkezi iş birliği ile hayata geçirilen 'Bir Kadının Hayatına Sen de Işık Ol' projesinde sona yaklaşıldı.
CANİK BELEDİYESİ 13.12.2019
Başkan Sandıkçı okulda projesi devam ediyor
Başkan Sandıkçı okulda projesi devam ediyor
Canik Belediyesi 'Başkan Okulumda' projesi kapsamında Canik ilçesindeki okulları ziyaret etmeye devam ediyor.
CANİK BELEDİYESİ 12.12.2019
Samsun'da engellilerin akülü araç sevinci
Samsun'da, Canik Belediyesinin 'Hayata Engel Yok' projesi kapsamında ihtiyaç sahibi 85 engelliye akülü engelli aracı verildi. Programa katılan sanatçı Kıraç ise engellilerle birlikte 'Vatan Marşı'nı söyledi.
CANİK BELEDİYESİ 5.12.2019
Canik Belediyesinden engellilere akülü araç müjdesi!
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, 'Hayata Engel Yok' projeleri kapsamında 85 akülü engelli aracını ihtiyaç sahipleriyle buluşturacaklarını söyledi.
CANİK BELEDİYESİ 3.12.2019
Canik'ten 'Bilinçli Aile, Duyarlı Gençlik' konferansı
Canik Belediyesi tarafından, Canik Konferansları serisi, Okur-Yazar Buluşmaları etkinliği kapsamında Kişisel Gelişim Uzmanı ve Eğitimci Yazar Sıtkı Aslanhan tarafından 'Bilinçli Aile, Duyarlı Gençlik' konulu konferans verildi.
CANİK BELEDİYESİ 30.11.2019
CANİK'İN 100 YILINI KURTARACAĞIZ
Canik Belediyesi'nin 2020 - 2024 Stratejik Planı, Belediye Meclisinde oy birliğiyle kabul edildi. Canik için hep birlikte bir başarı hikayesi yazacaklarını ifade eden Başkan Sandıkçı, alt yapı sorununu çözerek ilçenin 100 yılını kurtaracaklarını belirtti
CANİK BELEDİYESİ 7.10.2019
CANİK'TE ULAŞILAMAYAN YER KALMAYACAK
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, 'Yol medeniyettir. Gidemediğin yer senin değildir, anlayışıyla ilçemizde ulaşılamayan, gidilemeyen, yolu olmayan mahallemiz sokağımız kalmayacak' dedi
CANİK BELEDİYESİ 3.10.2019
CANİK'TE GÖNÜLLÜ TEMİZLİK KAMPANYASI
Canik Belediyesi başlattığı yeni projeyle önce mahalle sakinlerini temiz bir ortam için bilgilendiriyor, ardından da gönüllü olanlarla birlikte mahallede temizlik yapıyor
CANİK BELEDİYESİ 27.09.2019
CANİK'TEN % 100 İŞ GARANTİLİ KURS
CANİK'TEN % 100 İŞ GARANTİLİ KURS
Canik Belediyesi öncülüğünde % 100 iş garantili kurs düzenlendi. Kursta başarılı olanlan SAMPA'da işbaşı yapacak
CANİK BELEDİYESİ 19.09.2019
CANİK'TE BEN YAPTIM OLDU DÖNEMİ KAPANDI
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı ' Şuan Canik'te ilkler yaşanıyor. Şeffaf ve hesap verebilir bir yönetim anlayışı sergiliyoruz. Sizin kararınız olmayan hiçbir şeyin altına imza atmıyoruz. Canik'te 'Ben yaptım oldu' dönemi kapanmıştır' dedi
CANİK BELEDİYESİ 13.09.2019
Eğitim merkezleri ve hanım konakları MEM'e
Canik Belediyesi, imzalanan protokolle eğitim merkezleri ve hanım konaklarından bazılarını İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne tahsis etti
CANİK BELEDİYESİ 27.08.2019
Sizler Türkiye'nin umudusunuz
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, kahvaltıda ağırladığı AK Parti Canik Gençlik Kolları yönetimine, '.  Sizler, bu milletin ve Türkiye'nin geleceğisiniz, umudusunuz' diye seslendi
CANİK BELEDİYESİ 23.08.2019
Hayvan pazarı hazır
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, 'Canik Belediyesi olarak konut yerleşiminin olmadığı Dereler Mahallesi'ndeki kurban satış ve kesim yerimizi kurban bayramı öncesi hazır hale getirdik' dedi
CANİK BELEDİYESİ 1.08.2019
CANİK'TE 'GARABET' İŞLER
Canik Belediyesi, kurban pazarıyla ilgili açıklama yaptı. Açıklamada hayvan pazarı ihalesinin, encümen başkanının kiralama bedelinin daha altına kendine verdiği açıklandı...
CANİK BELEDİYESİ 29.07.2019
SANDIKÇI 100 GÜNÜ ANLATTI
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, yerel buluşmalar toplantısıyla 100 günlük icraatlarını anlattı. Sandıkçı, 'Tasarruf tedbirlerimizi hemen her alanda uyguluyoruz. Lüksten, şatafattan, gösterişten uzak bir anlayışla hizmetlerimizi sürdürüyoruz' dedi
CANİK BELEDİYESİ 19.07.2019
Önce müze sonra yürüyüş
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ' 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gününde tüm hemşehrilerimizi 15 Temmuz günü saat 15:00'da 1071'den 15 Temmuz'a Destanlar Müzemizi ziyarete akabinde saat 19:30'da İstikal Caddesi Verem Savaş Dispanseri önünden Cumhuriyet meydanına gerçekleştirilecek olan yürüyüşe davet ediyorum.'dedi.
CANİK BELEDİYESİ 14.07.2019
CANİK'TE KENTSEL DÖNÜŞÜMDE SONA DOĞRU GELİNDİ
Canik İlçesi Soğuksu mahallesinde 17,5 hektarlık alanda öngörülen imar planının Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından onaylanmasının ardından kentsel dönüşüm çalışmalarında sona gelindi.
CANİK BELEDİYESİ 13.07.2019
Başkan Sandıkçı ödüllendirdi
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Muaythai Türkiye Şampiyonası'nda başarılı olan sporcuları çeşitli hediyelerle ödüllendirdi.
CANİK BELEDİYESİ 10.07.2019
Mekke ve Ulus için çözüm aranıyor
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, şiddetli yağışların ardından sel baskınları yaşanan Mekke ve Ulus caddeleri için kalıcı çözüm aradıklarını söyledi
CANİK BELEDİYESİ 20.06.2019