DENETİM HABERLERİ

HaberlerDENETİMDENETİM
Samsun'da bin 99 kişiye korona cezası!
Samsun'da bin 99 kişiye korona cezası!
Samsun'da korona virüs denetimleri kapsamında bir haftada bin 99 kişiye 872 bin 960 TL idari para cezası uygulandı.
DENETİM 24.08.2021
Atakum'da Zabıta ekipleri karantina denetimi yapıyor
Atakum Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, Samsun'daki sorumluluk alanlarında koronavirüs teşhisi konmuş ya da hastalık şüphesi nedeniyle 14 gün boyunca evlerinde kalmaları zorunlu olan yurttaşların karantina kurallarına uyup uymadıklarını denetliyor.
DENETİM 28.09.2020
İlkadım'da koronavirüs denetimleri hız kesmiyor
İlkadım'da zabıta ekipleri, korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında alınan önlemleri denetlemeye devam ediyor. Ekipler, ilçe halkının yoğun olarak kullandığı işletmelerde denetimlerini sıklaştırdı.
DENETİM 24.09.2020
Vali Dağlı, toplu taşıma denetiminde
Vali Dağlı, toplu taşıma denetiminde
Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı, toplu taşıma araçlarında koronavirüs denetiminde bulundu.
DENETİM 23.09.2020
Havza'da denetimler devam ediyor
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Havza Kaymakamı Metin Yılmaz başkanlığındaki heyet tarafından yapılan maske denetimine katıldı.
DENETİM 23.09.2020
İlkadım'da zabıta ekiplerinin sıkı denetimleri sürüyor
İlkadım Belediyesi zabıta ekipleri, sosyal mesafe, maske ve hijyen denetimlerini hafta sonu da yoğun şekilde sürdürdü.
DENETİM 20.09.2020
Samsun Büyükşehir Belediyesi denetimleri sürdürüyor
Samsun Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri şehir genelinde sürdürdükleri maske ve sosyal mesafe denetimlerini aralıksız sürdürüyor.
DENETİM 17.09.2020
Başkan Özdemir maske denetimine katıldı
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza Kaymakamı Metin Yılmaz başkanlığındaki heyet tarafından yapılan maske denetimine katıldı. Başkan Özdemir, ' Bizleri kurallara uyarak destekleyin.' dedi.
DENETİM 17.09.2020
Kaymakam Keklik ve Başkan Demirtaş koronavirüs denetiminde
İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş ,İlkadım İlçe Kaymakamı İbrahim Keklik ve beraberindeki sağlık ve emniyet güçlerinin olduğu heyet ,koronavirüs denetiminde, esnaflar ve vatandaşlarla sosyal mesafe kurallarına göre sohbet ederek, kurallara uymanın önemine dikkat çekti.
DENETİM 11.09.2020
Vali Dağlı'dan korona denetimi
Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı koronavirüs denetimleri kapsamında maske, mesafe ve temizlik denetimleri gerçekleştirdi.
DENETİM 10.09.2020
Samsun Büyükşehir Zabıtası denetimde
Samsun Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri tarafından maske ve sosyal mesafe denetimi yapıldı. Kurallara uymayanlar uyarıldı.
DENETİM 10.09.2020
Başkan Özdemir'den maske denetimi
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir başkanlığındaki heyet 'Sağlık İçin Hepimiz İçin' denetimi ve farkındalık çalışması yapıldı.
DENETİM 10.09.2020
Atakum Zabıtası'ndan kontrollü sosyal hayat tedbirlerine sıkı denetim
Koronavirüs salgınının Türkiye'de etkili olmaya başladığı ilk günden bu yana denetim ve bilgilendirme faaliyetlerini aralıksız sürdüren Atakum Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, saha çalışmalarına devam ediyor.
DENETİM 10.09.2020
İlkadım Zabıtadan kapsamlı korona denetimi
İlkadım Belediyesi, korona virüsü salgını tedbirleri kapsamında ilçe genelinde sosyal mesafe, hijyen ve maske kullanımı ile kontrollü serbestlik sürecinde hizmet vermeye başlayan tüm ticari işletmelerde uygunluk denetlemesi gerçekleştirdi.
DENETİM 4.09.2020
Samsun'da korona denetimi
Havza Kaymakamı Metin Yılmaz ve Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir'in 'Sağlık İçin Hepimiz İçin' sloganı ile ülke genelinde yapılan denetimi çalışmalarına katıldı. Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; ' Devletimizin her kurumu üzerine düşeni fazlası ile yapmakta' dedi.
DENETİM 4.09.2020
Samsun için yeni yasaklar! Sünnet, kına gecesi artık yasak!
Samsun Valiliğinden yapılan açıklamada düğün, nişan ve sünnet eğlenceleri, taziyeler, mevlitler ve olası diğer faaliyetlerde alınacak ek tedbirler alındığı açıklandı.
DENETİM 29.08.2020
Samsun Büyükşehir Belediyesi'nden tartı denetimi
Samsun Büyükşehir Belediyesi ekipleri pazar yerlerinde terazilerin standartlara uygunluğunu ve ölçü ayarlarını yaparak vatandaşların tereddütsüz alışveriş yapmasını sağlıyor.
DENETİM 25.08.2020
Samsun'da korona denetimi
İçişleri Bakanlığı'nın koronavirüsle mücadele kapsamında 81 ilde valilerin yönetim ve koordinasyonunda yapılmasını istediği maske denetimi, Samsun'da da yapıldı.
DENETİM 19.08.2020
İlkadım'da korona denetimi devam ediyor
İçişleri Bakanlığı tarafından 81 ilde yayınlanan genelge kapsamında devam eden denetimler İlkadım'da da aralıksız devam ediyor.
DENETİM 19.08.2020
Samsun'da koronavirüs denetimi
İçişleri bakanlığının 81 ilde koranavirüs genelgesi göndermesinin ardından Samsun'da Vali Dr. Zülkif Dağlı koordinesinde korona virüs denetimi gerçekleştirildi.
DENETİM 19.08.2020
Samsun'da düğünlerde korona denetimi
Samsun'da gerçekleşen düğünlerde koronavirüs denetimleri aralıksız olarak devam ediyor. İki gün içerisinde Samsun'da 249 düğün denetlendi.
DENETİM 17.08.2020
Samsun'da koronavirüsle mücadelede yeni dönem!
Yeni kurulan İl Salgın Denetim Merkezinin Pazartesi günü hizmete başlayacağını belirten Vali Zülkif Dağlı, 'Koronavirüsle mücadelede, daha sıkı, daha sistemli ve topyekün bir denetim ve çalışma dönemine girmiş bulunuyoruz.' dedi.
DENETİM 14.08.2020
Samsun'da koronavirüs denetimlerinde ceza yağdı!
11 Ağustos tarihinde 'Sağlık İçin Hepimiz İçin' sloganıyla başlatılan koronavirüs denetimlerinin ilk iki gününde Samsun'da maske takma kuralına ve sosyal mesafe kuralına uymayan şahıslara toplam 98 bin 913 lira, 9 araç ve firmaya toplam 7 bin 984 lira ceza kesildi.
DENETİM 14.08.2020
Atakum Belediyesi aralıksız denetimde
İçişleri Bakanlığı koordinasyonu ile ülke genelinde yapılan 'Covid-19 Tedbirleri Denetimleri' kapsamında ilçedeki saha çalışmalarını aralıksız sürdüren Atakum Belediyesi, beş günde 334 işyerini denetledi.
DENETİM 12.08.2020
Vali Dağlı: Bu süreci inşallah hep birlikte atlatacağız
Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir ve protokol üyeleri koronavirüs denetimi yaptı.
DENETİM 11.08.2020
Samsun'da zabıtadan düğün salonu denetimi
Samsun Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri tarafından koronavirüs tedbirleri kapsamında düğün salonları denetlendi. Denetimlerde, sosyal mesafe kuralına göre masa ve sandalye düzeni ile oyunların temassız olması konusunda uyarılarda bulunuldu.
DENETİM 10.08.2020
Samsun'da maske takmayanlara ceza yağdı!
Samsun'da yapılan denetimlerde maske takma kuralına ve sosyal mesafe kuralına uymayan kişilere toplam 58 bin 162 TL para cezası kesildi.
DENETİM 7.08.2020
Samsun Büyükşehir Zabıtadan koronavirüs denetimi
İçişleri Bakanlığı'nın genelgesi ile Türkiye genelinde bugün yapılan koronavirüs tedbirleri kapsamında Samsun Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri maske ve sosyal mesafe denetimi yaptı.
DENETİM 6.08.2020
Vali Dağlı ve Başkan Demir denetimde
Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İlkadım ilçesi İstiklal Caddesinde bulunan esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek maske, dezenfektan ve fiziksel mesafe denetimi gerçekleştirdi.
DENETİM 6.08.2020
İlkadım Zabıtadan geniş çaplı pandemi denetimi
İlkadım Zabıtadan geniş çaplı pandemi denetimi
İlkadım Belediyesi zabıta ekiplerince iş yerlerinde geniş çaplı maske, mesafe ve hijyen denetimi yaptı.
DENETİM 6.08.2020
Vali Dağlı ve Bakan Yardımcısı Çataklı denetimde
Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı ve İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı, Kurban Bayramı öncesinde alınan trafik tedbirlerin inceledi ve trafik denetimine katıldı.
DENETİM 30.07.2020
Samsun Büyükşehir Belediyesi'nden hayvan pazarlarına sıkı denetim
Samsun Büyükşehir Belediyesi ekipleri yaklaşan kurban bayramı öncesinde kurbanlık alım satım yerlerinde bulunan tartı aletlerinin denetimini artırdı.
DENETİM 24.07.2020
İlkadım'da berber ve güzellik salon denetimleri devam ediyor
İlkadım'da hizmet vermeye başlayan berberler, kuaförler ve güzellik salonlarına yönelik denetimler gerçekleştiriliyor. Denetimlerde, belirlenen hijyen şartlarına uyulup uyulmadığı mercek altına alınıyor.
DENETİM 10.07.2020
Samsun'da toplu taşıma araçları denetleniyor
Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından kent içi toplu taşıma araçlarında yapılan denetimler kapsamında ilk 6 ayda kural ihlali yapan 630 toplu ulaşım araç sahibine idari yaptırım uygulandı.
DENETİM 8.07.2020
İlkadım Zabıtadan ekmek fırınlarına şafak denetimi
İlkadım Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri sabahın erken saatlerinde fırıncılara yönelik denetimlerde bulundu. Sabah 05.00-08.00 saatleri arasında İlkadım genelinde bulunan fırınlara yönelik yapılan denetimlerde daha önce yapılan uyarıların yerine getirilip getirilmediği, hijyen gibi konular incelendi.
DENETİM 8.07.2020
Samsun'da maske denetimleri sürüyor
Samsun'da maske denetimleri sürüyor
Samsun'da korona virüs tedbirleri kapsamındaki maske denetimi sürüyor.
DENETİM 25.06.2020
Samsun Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri maske denetiminde
Samsun Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı ekipleri, vatandaşların yoğun olduğu cadde ve sokaklarda maske denetimi yaptı.
DENETİM 23.06.2020
İlkadım'da kontrollü sosyal hayat denetimi devam ediyor
İlkadım zabıta ekipleri, Covid-19 salgını sonrası normalleşme süreci sonrası ilçe genelinde Samsun Valiliği, İlkadım Kaymakamlığı ve İl Tarım Müdürlüğü yetkilileri ile birlikte ilçe halkının yoğun olarak kullandığı umuma açık alanlarında ortaklaşa denetim gerçekleştirdi.
DENETİM 5.06.2020
Kısıtlamada Havza Belediyesi denetimlere devam etti
İçişleri Bakanlığınca yayımlanan genelge kapsamında, 15 ilde uygulanan 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasının son gününde boş kalan sokaklarda Havza Belediyesi tarafından denetimlere aralıksız devam edildi.
DENETİM 31.05.2020
İlkadım'da denetimler aralıksız devam ediyor
İlkadım'da denetimler aralıksız devam ediyor
İlkadım Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde denetimlerini sürdürüyor.
DENETİM 27.05.2020
Samsun Valiliği AVM'leri denetledi
Koronavirüs salgını nedeniyle kapatılan alışveriş merkezleri yeni tedbirler paketiyle birlikte açıldı. AVM'lerde Samsun Valiliği ekipleri denetim ve bilgilendirmeler yapıldı.
DENETİM 22.05.2020
Havza'da kısıtlamada denetim ve dezenfeksiyon çalışmaları devam ediyor
Samsun'un da bulunduğu 14 büyükşehir ile Zonguldak'ta 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasının üçüncü gününde boş kalan sokaklarda Havza Belediyesi tarafından dezenfeksiyon, ilaçlama ve denetimlere aralıksız devam edildi.
DENETİM 18.05.2020
Samsun Valisi Osman Kaymak korona denetiminde
Samsun'da uygulanan 4 günlük sokağa çıkma yasağında Samsun Valisi Osman Kaymak, şehrin giriş ve çıkışında oluşturulan uygulama noktalarında denetimlerde bulundu.
DENETİM 17.05.2020
İlkadım zabıta semt pazarlarında denetimleri sıkı tutuyor
İlkadım Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçede kurulan semt pazarlarını denetleyerek pazarcı esnafına 3 metre kuralına uymaları, eldiven ve maske takmaları konusunda uyarılarda bulundu.
DENETİM 15.05.2020
İlkadım Zabıta ekipleri fırın denetimlerini devam ediyor
İlkadım Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri Ramazan ayında ilçedeki ekmek fırınlarında hijyen denetimlerini sıkılaştırdı
DENETİM 7.05.2020
İlkadım Zabıta ekipleri fiyat ve etiket denetimi yaptı
İlkadım Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler, İlkadım ilçe genelinde hizmet veren bakkal ve marketlerde fiyat etiketi ve ürünlerin son kullanma tarihleri yönünde denetimi yaptı.
DENETİM 5.05.2020
Samsun Valisi Osman Kaymak denetimde
Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun'da sokağa çıkma kısıtlamasıyla ilgili alınan tedbirler kapsamında oluşturulan uygulama noktalarında denetimlerde bulundu.
DENETİM 2.05.2020
Havza'da zabıtadan denetim
Havza Belediyesi zabıta ekipleri tarafından 3 günlük sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında ilk günü açık olan marketlerde ve fırınlarda denetim yapıldı.
DENETİM 1.05.2020
İlkadım Zabıtasından ramazan denetimi
İlkadım Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri Ramazan ayında vatandaşın hijyen şartları çerçevesinde ve huzur içinde alışveriş yapmalarını sağlamak amacıyla denetimlerini sıklaştırdı.
DENETİM 27.04.2020
Atakum Zabıtası'ndan pazarlara sıkı denetim
Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını ile mücadele tedbirleri kapsamında ilgili bakanlıkların semt pazarları için aldığı kararların uygulanmasını denetleyen Atakum Belediyesi'ne bağlı Zabıta ekipleri, uyarıldığı halde kurallara aykırı davranan esnafa cezai işlem uyguladı. Ekipler, pazara gelen yurttaşlara da maske dağıtımı yaptı.
DENETİM 8.04.2020
Vali Osman Kaymak'tan korona denetimi
Samsun Valisi Osman Kaymak, karantina kararı alınarak, giriş ve çıkışların yasaklandığı Vezirköprü ilçesi Ovacık Mahallesi'nin girişindeki kontrol noktasında incelemede bulundu.
DENETİM 7.04.2020
Samsun Valisi Osman Kaymak denetimde
Samsun Valisi Osman Kaymak Havza'da büyükşehirlere giriş çıkış yasağı sonrası Havza'da oluşturulan kontrol noktasında incelemelerde bulunarak burada yetkililerden bilgiler alarak uygulamaya katıldı.
DENETİM 7.04.2020
Samsun'da denetimler arttı
Samsun'da denetimler arttı
İlkadım Belediyesi Zabıta ekipleri polis ile iş birliği içerisinde Pazar yerlerindeki denetimlerini arttırıyor.
DENETİM 5.04.2020
Samsun'da zabıtadan hâlde fahiş fiyat denetimi
Samsun Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı, korona virüsü önlemleri kapsamında sebze ve meyve hâlinde fahiş fiyat denetimi yaptı.
DENETİM 25.03.2020
Samsun'da haksız fiyat artışı yapan 91 iş yerine idari yaptırım
Samsun Valiliği tarafından cerrahi maske, 3M maske, dezenfektan ve kolonya ürünlerine yönelik 201 iş yerinde denetim yapıldığı, 80 eczane ve 11 medikal ürün satıcısı olmak üzere toplam 91 iş yerinde yüksek fiyat artışı tespit edildiği duyuruldu.
DENETİM 24.03.2020
Samsun'da polisten 65 yaş denetimi
Samsun Alaçam İlçe Emniyet Müdürlüğü gelen ihbarları değerlendirerek 65 yaş üstü vatandaşların evlerine gitmesi konusunda uyarılarda bulunuyor.
DENETİM 23.03.2020
Samsun'da zabıta 65 yaş denetimi yaptı
Samsun'da zabıta 65 yaş denetimi yaptı
Samsun'da Büyükşehir Belediyesine bağlı zabıta ekipleri geniş çaplı bir 65 yaş denetimi yaptı.
DENETİM 23.03.2020
Samsun polisinden 65 yaş ve üstü denetimi
Samsun'da korana virüse karşı sokağa çıkmaları yasaklanan 65 yaş ve üstü vatandaşlar kuralları ihlal ederken, polise park, bahçe ve sokaklarda denetim yapıp yaşlıları evlerine gönderdi.
DENETİM 22.03.2020
Samsun'da gıda işletmelerine geniş çaplı hijyen denetimi
Samsun'da gıda işletmelerine geniş çaplı hijyen denetimi yapıldı. Gıda mühendisleri ve zabıta ekipleri iş yerlerine girerek incelemelerde bulundu.
DENETİM 20.03.2020
Havza'da hijyen denetimi
Çin'de ortaya çıkan ve daha sonra dünyanın birçok ülkesine yayılan korona virüsü (Kovid-19) hastalığının bulaşma riskine karşı alınan tedbirler kapsamında Havza Belediyesi Zabıta ekipleri lokantalar, marketler ve çay ocaklarında hijyen denetimi ve bilgilendirmeler yaptı.
DENETİM 20.03.2020
Samsun'da fırınlara hijyen denetimi
İlkadım Belediyesi Zabıta ve Ruhsat Denetim Müdürlüğü ekipleri fırınlarda korona virüsüne karşı hijyen ve temizlik denetimi gerçekleştirdi.
DENETİM 18.03.2020
Jandarmadan servis araçlarına denetim
Jandarmadan servis araçlarına denetim
Amasya'da jandarma tarafından tarım ve fabrika servis araçları denetlendi.
DENETİM 16.03.2020
Amasya'da taksimetre denetimi
Amasya'da taksimetre denetimi
Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğünce Amasya'da taksimetre denetimi yapıldı.
DENETİM 10.03.2020
Samsun'da fırınlara sıkı denetim
Terme Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların sağlıklı ve kaliteli bir hizmet alması için ilçedeki fırınlara hijyen, gramaj ve ruhsat denetimi yaptı.
DENETİM 25.02.2020
Samsun'da seyahat acentelerine sıkı denetim
Samsun İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve TÜRSAB Orta Karadeniz Bölge Temsil Kurulu, seyahat acenteciliği faaliyeti yürüten işletmelere yönelik denetimlerin arttırıldığını açıkladı.
DENETİM 18.02.2020
Gıda denetim seferberliği
Tarım ve Orman Bakanlığının 17 Şubat-22 Şubat tarihleri arasında başlattığı 'denetim seferberliği' kapsamında Amasya ve ilçelerinde bulunan gıda üretim, satış ve toplu tüketim işletmelerinde denetimler sürüyor.
DENETİM 18.02.2020
Samsun'da 8 servis aracına 9 bin 128 TL ceza
Samsun İl Jandarma Komutanlığı Jandarma Trafik Timlerince 'İşçi ve Personel Taşımacılığına Yönelik' özel denetim sonucu 148 araç kontrol edilerek, 8 araca toplam 9 bin 128 TL trafik idari para cezası uygulandı ve 4 araç trafikten men edildi.
DENETİM 15.02.2020
Çarşamba'da simit ve ekmek fırınları denetlendi
Çarşamba'da simit ve ekmek fırınları denetlendi
Çarşamba Belediyesi Zabıta ekipleri ilçede faaliyet gösteren ekmek ve simit fırınlarında genel denetim yaptı.
DENETİM 11.02.2020
Terme'de pazarlar denetim altında
Terme halkına daha iyi hizmet sunabilmek için çalışmalarına tüm hızla devam eden Terme Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, semt pazarlarında denetim gerçekleştirdi.
DENETİM 14.01.2020
Canik Zabıtasından fiyat ve etiket denetimi
Canik Belediyesi Zabıta birimi ekipleri ilçe genelinde perakende ve toptan ürün satışı yapan tüm iş yerlerinde fiyat ve yerli ürünlerde logo denetimi yaptı.
DENETİM 8.01.2020
Samsun'da yılbaşı öncesi alkollü denetimi
Samsun'da yılbaşı öncesi alkollü denetimi
Samsun İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri, yaklaşan yılbaşı öncesinde içki denetimi gerçekleştirdi.
DENETİM 27.12.2019
İlkadım'da kantinler mercek altında
İlkadım Belediyesi zabıta ekipleri çocukların sağlık ve güvenliği için okul kantinleri ve okul çevresinde bulunan işletmeleri mercek altına aldı.
DENETİM 23.12.2019
Samsun'da pazarlar denetlendi
Samsun Büyükşehir Belediyesi ve İlkadım Belediyesi zabıta ekipleri hafta sonları mahallelerde kurulan halk pazarlarında etiket ve terazi denetimi yaptı.
DENETİM 21.12.2019
Samsun'da huzur operasyonu
Samsun'da çocukların ve gençlerin etkileneceği her türlü zararlı faktörden uzak tutulması için huzur operasyonu düzenlendi.
DENETİM 12.12.2019
Öğrenci minibüsleri denetlendi
Samsun Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve trafik ekipleri taşımalı eğitim kapsamındaki araçlar üzerinde denetim yaptı.
DENETİM 12.12.2019
Bafra'da fırınlara sıkı denetim
Bafra'da fırınlara sıkı denetim
Samsun'un Bafra ilçesinde Bafra Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler, şehir merkezindeki fırınları denetledi.
DENETİM 10.12.2019
İlkadım'da yapılar kontrol altında
İlkadım Belediyesi Yapı Kontrol Müdürlüğü, ilçe genelinde eski ve yeni yapıların denetimlerini 50 kişilik kadrosu ile denetliyor.
DENETİM 10.12.2019
Samsun'da denetimli serbestlik yükümlülerine eğitim
Çarşamba Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü, İŞKUR Çarşamba Hizmet Merkezi ve Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü iş birliği ile denetimli serbestlik yükümlüleri için 15 gün sürecek Basınçlı Sulama Sistemleri Kursu başladı.
DENETİM 9.12.2019
Alaçam'da kış lastiği denetimi
Alaçam'da kış lastiği denetimi
Samsun'un Alaçam İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Trafik Büro Amirliği ekipleri tarafından kış lastiği denetimi yapıldı.
DENETİM 7.12.2019
Samsun'da muhtarlara seminer
Samsun'un Çarşamba ilçesine bağlı mahalle muhtarlarına denetimli serbestlik hizmetleri hakkında bilgilendirme semineri verildi.
DENETİM 6.12.2019
21 araca kış lastiği cezası
Tokat'ta, kış lastiğine yönelik olarak yapılan denetimlerde 21 araç sürücüsüne 4 bin 804 lira idari para cezası uygulanırken, 17 araç trafikten men edildi.
DENETİM 3.12.2019
Kış lastiği denetimleri başladı
Kış lastiği denetimleri başladı
Ordu'da kış lastiği takmayan sürücülere karşı denetim başlatıldı.
DENETİM 2.12.2019
Çarşamba'da 'pestisit' denetimi
Çarşamba Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğü tarafından ilçe genelinde kışlık sebzelerden numune alınarak ilaç kalıntı denetimi yapılıyor.
DENETİM 2.12.2019
Samsun dahil 81 ilde denetimler yarın başlıyor
Zorunlu kış lastiği uygulamasının devreye gireceği yarından itibaren şehir içi ve şehirler arası yollarda kış lastiği denetimleri başlayacak.
DENETİM 30.11.2019
Samsun'da denetim seferberliği
Tarım ve Orman Bakanlığınca çeşitli illerde uygulanan 'denetim seferberliği' kapsamında, Samsun'daki et ve et ürünleri işletmelerinde denetim gerçekleştirildi.
DENETİM 25.11.2019
Öğrenci Servislerine 'MOBİL' denetim
Samsun Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı'nın uygulamaya soktuğu 'Mobil Yazılım' sayesinde 6 bin okul servis aracının tüm bilgileri, denetim sağlayan polis ve zabıta memurlarının telefonlarına yüklendi
DENETİM 23.09.2019
Asayiş Müdürü'nden Yunuslu uygulama
Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Müdürü Aydın Özdemir, motorize yunus kıyafeti giyerek okul ve çevrelerindeki uygulamaya katıldı.
DENETİM 10.09.2019
Kaymakam trafiği denetledi
Kaymakam trafiği denetledi
Havza Kaymakamı Metin Yılmaz, trafik ekiplerini denetledi.
DENETİM 10.08.2019
Kurban pazarlarında denetimler arttı
Kurban pazarlarında denetimler arttı
Samsun'da Kurban Bayramı öncesinde hayvan pazarlarında tedbirler artırıldı.
DENETİM 30.07.2019
Hepsi de denetimli serbest
Samsun ve 9 ilde yapılan operasyonda gözaltına alınan 15 fetö şüphelisinden 9'u mahkemece denetimli olarak serbest bırakıldı
DENETİM 29.07.2019
'Figüran polisler'den trafikte denetim
Samsun'da sivil trafik ekipleri, yaya geçitlerinde çocuklar, engelli, yaşlı ve hamile vatandaşlarla yolun karşısına geçmek için bekleyerek yol vermeyen sürücüleri denetliyor
DENETİM 27.07.2019
Yükümlüler şehitlikte görev yaptı
Samsun'da yükümlüler, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla şehitliklerde temizlik ve bakım onarım işleri yaptı.
DENETİM 17.07.2019
Vali Kaymak 'drone' ile trafiği denetledi
Vali Osman Kaymak, Samsun-Ankara kara yolunda trafik yoğunluğunu drone ile havadan denetledi, sürücüleri kurallara uymaları konusunda uyardı
DENETİM 1.06.2019
Kavak'ta bayram denetimleri başladı
Kavak'ta bayram denetimleri başladı
Kavak'ta İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından trafik ve asayiş uygulaması yapıldı
DENETİM 1.06.2019
Atakum zabıtadan bayram denetimi
Atakum Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri merdiven altı üretimle mücadele kapsamında Ramazan Bayramı öncesinde fırın ve imalathanelere ani denetim düzenledi
DENETİM 1.06.2019