DESTEK HABERLERİ

HaberlerDESTEKDESTEK
Canik Belediyesinden eğitime büyük destek
AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığının koordinesinde başlatılan tablet bağışı kampanyasına Canik Belediyesi 75 tablet ile destek vereceğini açıkladı.
DESTEK 24.9.2020
Samsun Büyükşehir Belediyesi'nden Giresun'a destek
Samsun Büyükşehir Belediyesi, Giresun'da meydana gelen sel felaketinin yaralarının sarılması için 2 iş makinesini ve 6 personelini bölgeye gönderdi. Ayrıca arama kurtarma çalışmalarına yardımcı olmak içinde 3 dalgıç ve 3 cankurtaranı da Giresun'a sevk etti.
DESTEK 23.8.2020
Demirtaş: 'Samsun'da sporu 5 kategoride destekleyeceğiz'
Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor Kulübü Başkanı Süleyman Demirtaş, 'Futbol, okul sporları, takım sporları, ferdi branş ve engelli spor branşları olarak 5 kategoride kulüplere ve sporculara destek olacağız' dedi.
DESTEK 20.8.2020
Atakum Belediyesi dev pankartla destek verdi
Atakum Belediyesi'nin emekçileri, kadına yönelik şiddet ve aile içi şiddetin önlenmesine yönelik yükümlülükleri belirleyen İstanbul Sözleşmesi'nin yürürlükte kalması için belediye hizmet binasına, üzerinde Mustafa Kemal Atatürk'ün bir sözü ile 'İstanbul Sözleşmesi Yaşatır' mesajını içeren 75 metrekarelik dev bir pankart astı.
DESTEK 8.8.2020
İlkem Eğitim Merkezi, öğrenci ve velilerin en büyük destekçisi oldu
İlkadım belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren İlkadım Belediyesi İlkadım Etüt ve Eğitim Merkezi (İLKEM) Liseye Geçiş Sınavı'nda (LGS) sonuçlarının açıklandığı şu günlerde kazandığı başarıyı tercih yapacak olan öğrencilere ücretsiz danışmanlık hizmetiyle vererek öğrenci ve velilerin en büyük destekçisi oldu.
DESTEK 23.7.2020
5 ayda 17 ilçede 21 bin kişiye destek
Samsun Büyükşehir Belediyesi daha önce 9 ilçede hizmet verdiği 'Evde Psiko-Sosyal' destek hizmetini 17 ilçeye yaydı. Son 5 ayda 21 bin kişiye uzman psikologlar eşliğinde psiko-sosyal destek verildi.
DESTEK 20.7.2020
Samsun Büyükşehir Belediyesi'nden meyve üreticisine destek
Samsun Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı, 'Akdeniz Meyve Sineği' ne karşı üreticilere önemli bir destek verdi. Büyükşehir Belediyesi tarafından kimyasal kullanmadan sinek sorununu ortadan kaldıracak, meyvenin verimini ve kalitesini arttıran 'Biyoteknik Mücadele Tuzaklar' üreticilere dağıtıldı.
DESTEK 19.7.2020
Samsun Büyükşehir'den bin 300 kişiye psikososyal destek
Samsun Büyükşehir Belediyesi, koronavirüs pandeminin vatandaşlar üzerinde oluşturduğu olumsuz psikolojik etkileri silmek için kurduğu 'Psikososyal Destek Hattı' ile 1300 kişiye destek verdi.
DESTEK 14.6.2020
Tekkeköy Belediyesinden çiftçilere büyük destek
Tekkeköy Belediyesi ilçe sınırları içerisinde tarım, hayvancılık ve arıcılıkla uğraşan çiftçilere Kırsal Kalkınma Projeleri kapsamında farklı alanlarda destek vermeye devam ediyor.
DESTEK 11.6.2020
Murzioğlu: 'Kredi destek paketi önemli bir fırsat'
Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın koordinasyonunda kamu bankalarınca açıklanan yeni kredi destek paketlerinin sektörler ve yerli üretimin canlanması için önemli fırsat olduğunu söyledi.
DESTEK 3.6.2020
İlkadım Vefa Destek Ekibi İlkadımlıların yardımına koşuyor
Koronavirüs salgınla mücadele kapsamında 4 günlük sokağa çıkma yasağı boyunca İlkadımlıarın yardımına Vefa Destek ekibi koştu.
DESTEK 20.5.2020
Açılışa hazırlanan berber ve kuaförlere İlkadım'dan tam destek
İlkadım Belediyesi normalleşme kapsamında ilçede 11 Mayıs'ta açılacak berber ve kuaförlere dezenfekte çalışması başlatarak destek oldu.
DESTEK 10.5.2020
Vefa destek birimine konserli destek
Havza Vefa Sosyal Destek Gurubu bünyesinde oluşturulan Havza Vefa Sosyal Destek Birimi çalışanları için sosyal medya aracılığı ile canlı olarak ta yayınlanan bir konser verildi.
DESTEK 4.5.2020
Samsun Büyükşehir'den 'organik köy'e organik destek
Samsun Büyükşehir Belediyesi, 'Organik Ürünler Pazarı' olarak büyük ün kazanan Sürmeli Mahallesi'ndeki üreticilere 'Organik İlaç' ve 'gübre' desteğinde bulundu.
DESTEK 29.4.2020
Atakum Belediyesi'nden 65 yaş üstü yurttaşlara destek telefonu
Atakum Belediyesi, koronavirüs tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle evlerinde kalan 65 yaş üstü Atakumluları yalnız bırakmıyor. Çözüm Merkezi ekiplerince telefonla aranan yaşlılara moral desteği sağlanıyor, ihtiyaçlarının olup olmadığı soruluyor.
DESTEK 28.4.2020
Samsun Büyükşehir'den sağlık çalışanlarına tam destek
Samsun Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Anakent şirketi, salgına karşı gece gündüz demeden mücadele veren sağlık çalışanları için sabah kahvaltısı ve akşam yemeği desteği vermeye devam ediyor
DESTEK 16.4.2020
Samsun Büyükşehir'den 'Tarımsal Kalınmaya' destek
Samsun Büyükşehir Belediyesi, , kırsal ve tarımsal kalkınmayı desteklemek amacıyla çiftçilere tohum dağıtımına devam ediyor. Bu kapsamda son olarak 500 adet 20 kiloluk silajlık mısır tohumu dağıtımı gerçekleştirdi.
DESTEK 13.4.2020
Samsun Büyükşehir'den psikolojik destek!
Samsunlular'ın 'Virüs Korkusu'nu yenmesi için harekete geçen Büyükşehir Belediyesi, Pandemi Destek Hattı'nı kurdu. Vatandaşların kaygı, korku ve streslerini en aza indirmek amacıyla kurulan destek hattında 4 uzman psikolog görev yapıyor
DESTEK 8.4.2020
Başkan Deveci'den işsiz ve aşsız kalan Atakumlulara kalıcı destek sözü
Uygulamanın lojistik operasyonunun yürütüldüğü Paylaşım Merkezi'ne destek ziyaretinde bulunan Başkan Deveci, kolilerin taşınmasına yardım etti. Başkan Deveci, işsiz ve aşsız kalan Atakumlulara yapılan desteğin kalıcı hale getirilmesi için Atakum Belediyesi'nin Gıda Bankası kuracağını duyurdu.
DESTEK 31.3.2020
Gönüllü öğretmenler, korona virüsüyle mücadeleye destek veriyor
Samsun Bafra Hasan Çakın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi idareci ve öğretmenleri okulda ürettikleri maskelerle korona virüs ile mücadeleye destek veriyor.
DESTEK 27.3.2020
Samsun'dan sağlık çalışanlarına büyük destek
Samsun'un Atakum ilçesinde çekilen görüntülerde yüzlerce evin aynı anda ışıklarını açıp kapatarak sağlık çalışanlarına verdiği destek havadan görüntülendi.
DESTEK 24.3.2020
OKA'dan ihracat yapmak isteyen firmalara destek
Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) dış pazarlara açılmak isteyen üretici işletmelere ücretsiz 'uygulamalı ihracat danışmanlık desteği' sağlayacağını duyurdu.
DESTEK 23.3.2020
Havza'da 'Vefa Sosyal Destek Grubu' oluşturuldu
Samsun 'un Havza ilçesinde oluşturulan 'Vefa Sosyal Destek Grubu' ile 65 yaş veya kronik hastalığı olanların sağlık başta olmak üzere tüm temel zaruri ihtiyaçları 112 acil çağrı merkezi üzerinden bildirebilecek ve taleplerin ücreti karşılığında karşılanacak.
DESTEK 23.3.2020
Samsun Valiliği tarafından 'Vefa Sosyal Destek Grubu' oluşturuldu
Samsun Valiliği tarafından sokağa çıkma yasağı kararı alınan 65 yaş üstü ve kronik hastalığı olan ve evde tek başına yaşayan vatandaşların zorunlu ve acil ihtiyaçlarının karşılanması için 'Vefa Sosyal Destek Grubu' oluşturuldu.
DESTEK 22.3.2020
Samsun çiftçisine 86 milyon TL destek
Samsun çiftçisine 86 milyon TL destek
Samsun'da çiftçiye 86 milyon TL bitkisel üretime destekleme ödemesi yapılacak.
DESTEK 20.3.2020
Karacan: 'Bölgemizde 520 adet eczanemiz ile virüsle mücadeleye destek veriyoruz'
Samsun Eczacılar Odası Başkanı Ecz. Onur Ferhat Karacan, halkın korona virüsü sürecini en az zararla atlatması için bütün bilgi ve birikimlerini var güçleriyle kullanacaklarını, 700'ü aşkın meslektaş ve 3 bini aşkın personel ile gece-gündüz demeden virüsle mücadeleye destek verdiklerini söyledi.
DESTEK 20.3.2020
Fındık destek ödemeleri başlıyor
AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin, fındık üreticilerine her yıl ödenen 'alan bazlı destek ödemelerinin' başladığını açıkladı.
DESTEK 20.3.2020
Başkan Demir'den Bakan Selçuk'a 'simitli' destek
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, okullar açıldığında ilk teneffüsün 40 dakika olacağını açıklayan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'a o gün için 81 ilde 81 okula Samsun simidi göndereceğini açıklayarak destek verdi.
DESTEK 19.3.2020
Başkan Togar'dan Milli Eğitim Bakanına destek
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un sosyal medya hesabındaki paylaşımına destek verdi.
DESTEK 19.3.2020
OKA 2020 Yılı Destek Programları İl Bilgilendirme Toplantıları
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü koordinasyonunda TR83 Bölgesi'nde Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) tarafından yürütülen 2020 yılı destek programlarına ilişkin İl Bilgilendirme Toplantıları düzenlenmeye başlandı.
DESTEK 11.3.2020
Samsun Okuyor Projesi'ne Kavaklılar Derneği'nden destek
Samsun Valiliği'nin önderliğinde başlatılan kitap okuma kampanyasına bir destek de Kavaklılar Derneğinden geldi. Başkan Ersin Erge, 'Dünyamızda hayat boyu eğitim ve öğrenim yolculuğu artarak devam etmelidir. Yüce kitabımız 'Oku' diye başlıyor. Okumak aydınlatmaktır. Çünkü bilgi güçtür' dedi.
DESTEK 10.3.2020
Samsun'da çiftçiye 17 milyon lira destek ödemesi
Samsun'da çiftçiye 17 milyon lira destek ödemesi
Samsun'da çiftçiye yaklaşık 17 milyon lira yem bitkileri destekleme ödemesi yapılacak.
DESTEK 6.3.2020
Samsun'da üniversitelilerden 'Bahar Kalkanı Harekatı'na destek
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi'ndeki (OMÜ) öğrenci toplulukları bir araya gelerek şehitleri anmak ve Bahar Kalkanı Harekatı'na destek vermek amacıyla yürüyüş düzenledi.
DESTEK 5.3.2020
Rektör Aydın: 'Samsunsporumuzu gönülden destekliyoruz'
1965 Üniversiteli Samsunsporlular Derneği (1965 ÜNİSAM) Samsun Üniversitesi (SAMÜ) Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın'a ziyarette bulundu. Ziyarette Rektör Aydın, 'Samsunsporumuzu gönülden destekliyoruz' dedi.
DESTEK 5.3.2020
Köylülerden Mehmetçiğe tam destek
Köylülerden Mehmetçiğe tam destek
Amasya'da köylüler toplanarak 'Bahar Kalkanı Harekatı'nda görev yapan Mehmetçiğe şiir ve dua okuyarak destek verdi.
DESTEK 2.3.2020
Atakum'dan Samsunspor'a gönülden destek
Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, Samsunspor-Amed maçını belediye personeliyle birlikte maraton tribününde izledi. 19 Mayıs Stadyumu'na personel ve taraftarlarla birlikte tramvayla giden Başkan Deveci, 3-0'lık galibiyet sevincini taraftarlarla marşlara eşlik ederek kutladı
DESTEK 20.2.2020
Başkan Demir, Yılport Samsunspor'a destek için Manisa'ya gidiyor
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Şampiyonluk mücadelesi veren lider Yılport Samsunspor'u Manisa FK deplasmasınında yalnız bırakmayacak. Manisa'ya gidecek olan ve maç öncesinde Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ve futbolcularla da bir araya gelecek olan Demir, tribündeki yerini de alacak.
DESTEK 14.2.2020
OKA destekli 5 projede imzalar atıldı
Samsun'da Cazibe Merkezlerini Destekleme Programı (CMDP) ve Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı (SOGEP) kapsamında 5 projenin imza töreni yapıldı.
DESTEK 1.2.2020
Samsun'da 30 projeye maddi destek
Samsun Valisi Osman Kaymak, kırsal kalkınma destekleri kapsamında 13. etap ekonomik yatırımlar için yapılan 53 proje başvurusundan, İl Proje Değerlendirme Komisyonunca uygun olarak değerlendirilen ve Tarım ve Orman Bakanlığına sunulan 30 projenin destekleme kapsamına alındığını söyledi.
DESTEK 31.1.2020
Rektör Bilgiç'ten Samsunspor'a destek
Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sai Bilgiç, Samsunsporlu futbolcuları ve teknik heyeti ziyaret ederek, TFF 1. Lig yolunda başarılar diledi.
DESTEK 30.1.2020
Başkan Özdemir: 'Projelerimizde İlbank'ın destekleri bizim için çok önemli'
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, halkın hizmetine sunacakları projelerinde İller Bankasının (İlbank) desteklerinin kendileri için çok önemli olduğunu söyledi.
DESTEK 29.1.2020
Samsun çiftçisine 2019'da 303 milyon TL destek
Samsun çiftçisine 2019 yılında 303 milyon TL destekleme ödemesi yapılırken, 2002-2019 yılları arasında ise toplam 2,1 milyar TL tarımsal destek sağlandı.
DESTEK 28.1.2020
Polislerden kan bağışına destek
Polislerden kan bağışına destek
Tokat İl Emniyet Müdürlüğü personeli Kızılay'a kan bağışında bulundu.
DESTEK 27.1.2020
Bedri Yaşar'dan MEDİKÜM'e tam destek
İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, Cerrahi el aletleri ve tıbbi cihaz sektöründe Samsun'un güçlü bir altyapısı ve potansiyeli olduğunu hatırlatarak 'Mutlaka sahip çıkılmalı, desteklenmeli. Aksi takdirde sadece Samsun değil, Türkiye için kayıp olur' dedi.
DESTEK 22.1.2020
Canik'ten ilçe sakinlerine 'hukuki' destek
Canik Belediyesi ilçe sakinlerinin hukuki soranlarına destek olmak için 'Biz Varız' sloganı ile ücretsiz hukuki danışmanlık hizmeti veriyor.
DESTEK 16.1.2020
Sarıcaoğlu'ndan özel eğitime destek
Sarıcaoğlu'ndan özel eğitime destek
Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, eğitim camiasının her zaman yanında olacaklarını söyledi.
DESTEK 16.1.2020
Eğitim destekli uzlaşma okula yaradı
Eğitim destekli uzlaşma okula yaradı
Samsun'un Vezirköprü ilçesinde yaralama olayı tarafları okula 15 bin lira yardım yapma şartıyla uzlaştı.
DESTEK 16.1.2020
Samsun'da 'Sıfır Atık Projesi'ne klipli destek
Samsun'da 'Sıfır Atık Projesi'ne klipli destek
Samsun'da bir okulda öğretmen ve öğrenciler 'Sıfır Atık Projesi'ne dikkat çekmek amacıyla müzik klibi çekti.
DESTEK 7.1.2020
SASKİ'den Sıfır Atık Projesi'ne destek
SASKİ Genel Müdürü Fatih Yıldız, 'Sıfır Atık Projesine katkı sunmak amacıyla dini ve resmi bayramlar başta olmak üzere tüm önemli gün ve gecelerde kamu israfını önlemek adına posta yoluyla davet, tebrik ve teşekkür kartları göndermiyoruz' dedi.
DESTEK 1.1.2020
İlkadım'dan eğitim yuvalarına fiziki destek
İlkadım Belediyesi, ilçedeki öğrencilerin daha iyi ortama sahip okullarda eğitim alması amacıyla yaptığı boya, bakım ve onarım çalışmalarıyla eğitime destek vermeye devam ediyor.
DESTEK 24.12.2019
Başkan Özdemir: 'Kırsal kalkınmada TKDK hibe destekleri önemli'
Havza Belediye Başkanı ve Havza Yerel Eylem Grubu (YEG) Derneği Başkanı Sebahattin Özdemir ve beraberindekiler Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Samsun İl Koordinatörü Bülent Turan'ı ziyaret ettiler.
DESTEK 17.12.2019
Samsun'da yerli üretime destek kermesi
Samsun'da yerli üretime destek kermesi
Samsun'da yerli üretime destek vermek yerli ürün kullanımına dikkat çekmek amacıyla kermes düzenlendi.
DESTEK 13.12.2019
Salıpazarı'ndan 'Barış Pınarı'na 2 bin mektupla destek
Samsun'un Salıpazarı ilçesinde Muhtarlar Derneği tarafından 'Barış Pınarı'na Selam' temalı 2 bin pul, öğrencilerin yazdıkları mektuplarla Mehmetçiğe gönderildi.
DESTEK 6.12.2019
Çarşamba Belediyesinden 'Sıfır Atık Mavi' projesine destek
Çarşamba Belediyesi, 'Sıfır Atık Mavi' projesi kapsamında DenizTemiz Derneği TURMEPA işbirliği ile Cemil Şensoy Kültür Merkezi?nde ilköğretim öğrencilerine eğitim düzenledi.
DESTEK 28.11.2019
Ünye'de anaokulu öğrencilerinden Türk Kızılay'a destek
Ünye'de anaokulu öğrencilerinden Türk Kızılay'a destek
Ordu'nun Ünye ilçesinde anaokulu öğrencileri, ihtiyaç sahipleri için hazırladıkları kolileri Türk Kızılay'a ulaştırdı.
DESTEK 21.11.2019
Atakum'da kırsalda güç birliği
Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, belediye bünyesinde kurulan Kırsal Hizmetler Müdürlüğü çalışmalarıyla kırsal alanda tarım ve hayvancılıkta üreticilerle güç birliği sağlayacaklarını ifade ederek, 'En başarılı, en şeffaf çalışmaları Türkiye'ye örnek olacak şekilde Atakum'da uygulayacağız' dedi
DESTEK 19.11.2019
Osman Kara yazdı! Samsunspor Divan Kuruluna destek vermeliyiz
Samsun HaberTV Genel Yayın Yönetmenimiz Osman Kara, Samsunspor Divan Kurulunun İsmail Uyanık ve Yüksel Yıldırım için yaptığı çağrının desteklenmesi gerektiğini yazdı.
DESTEK 15.11.2019
Barış Pınarı Harekatı'na destek
Samsun'da faaliyet gösteren sendika, oda ve borsalar, Türkiye'nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla TSK tarafından başlatılan Barış Pınarı Harekatı'na destek verdi.
DESTEK 16.10.2019
Samsun'dan Barış Pınarı Harekatı'na destek
Türkiye'nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla başlatılan Barış Pınarı Harekatı'nın zaferle sonuçlanması için Samsun Devlet Su İşleri Cami'sinde kılınan sabah namazından sonra Fetih Suresi okundu.
DESTEK 15.10.2019
Samsun'dan Barış Pınarı Harekatı'na destek
Samsun'da, çeşitli sivil toplum kuruluşlarının oluşturduğu Milli İrade Platformu temsilcileri, protokol üyeleri ve vatandaşlar, Türkiye'nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla başlatılan Barış Pınarı Harekatı'na destek verdi
DESTEK 14.10.2019
Kıbrıs Gazileri'nden Barış Pınarı'na destek
Türkiye Muharip Gaziler Derneği Ordu Şubesine üye 27 Kıbrıs gazisi, Barış Pınarı Harekatı'nı desteklemek amacıyla askere gitmek için dilekçe verdi.
DESTEK 14.10.2019
BARIŞ PINARI'NA 'FETİH SURELİ' DESTEK
Türk Silahlı Kuvvetlerinin Kuzey Suriye'de başlattığı Barış Pınarı Harekatı'nın başarılı olması için Samsun'da sabah namazı sonrasında 'Fetih Suresi' okundu, dua edildi...
DESTEK 10.10.2019
Terme Belediyesi'nden huzura destek
Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, ilçeye yeni atanan Emniyet Müdürü Beytullah Doğan'ı ziyaret ederek huzur ve güven ortamı için işbirliği sözü verdi
DESTEK 8.10.2019
Samsun Büyükşehir'den anlamlı projeye destek
Samsun Büyükşehir Belediyesi, AK Parti Bornova Gençlik Kolları'nın Eren Bülbül'ün anısını kütüphanelerde yaşatmak için başlattığı kampanyaya 'kitap' bağışlayarak destek oldu
DESTEK 30.9.2019
Başparmakları olmayan Batuhan bebek destek bekliyor
Samsun'un İlkadım ilçesinde, bir tür iskelet hastalığı nedeniyle başparmakları olmadan doğan 4 aylık bebek, yapılacak ameliyatlar için hayırseverlerin desteğini bekliyor.
DESTEK 28.9.2019
Diyarbakır annelerine kadın desteği
Samsun'da sivil toplum kuruluşlarının kadın temsilcileri, çocuklarını terör örgütünün elinden kurtarabilmek için nöbet tutan Diyarbakır annelerine yaptıkları basın açıklamasıyla destek verdi
DESTEK 25.9.2019
Samsunlu öğrencilerden Diyarbakır annelerine destek
Samsunlu öğrenciler, dağa kaçırılan çocukları için HDP İl Başkanlığı binası önünde oturma eylemi yapan Diyarbakır annelerine düzenledikleri gösteriyle destek verdi.
DESTEK 24.9.2019
AYÇİÇEĞİNE DESTEK İSTEDİ
SAMSUN - Vezirköprü Ziraat Odası Başkanı Arslan Kaya, 'Beklentimiz ayçiçeği prim desteğinin 400 TL'den 600 TL'ye çıkartılması' dedi
DESTEK 18.9.2019
İLK MAÇA 'ÖZEL' DESTEK
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, ligin ilk maçının oynanayacağı pazar günü Yılport Samsunspor taraftarlarının Pendikspor maçı için tramvayları ücretsiz kullanabileceklerini açıkladı
DESTEK 6.9.2019
TURMEPA'nın projesine destek
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Samsun'a değer katacak, dünyanın en iyisi olacak projelere imza atmalıyız. İşte o zaman geleceğe güzel bir şehir bırakabiliriz' dedi
DESTEK 22.8.2019
'Sıfır Atık'a destek
Samsun'un Yakakent ilçesinde lise öğrencileri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın öncülüğünde başlatılan Sıfır Atık Projesi kapsamında 2 milyon mavi kapak ile 300 kilogram pet şişe topladı
DESTEK 3.8.2019
ATAKUMLU'NUN CEBİNDEN 100 MİLYON TL KOPARTILDI
Bir grup CHPli, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'ye destek eylemi gerçekleştirdi. Başkan Deveci, 'Sadece şirket üzerinden Atakum halkının cebinden kopartılan para 100 milyon TL. Hesabını vermeye hazırım' dedi
DESTEK 1.8.2019
MAVİTAÇ'TAN GÖNÜLLÜ DESTEK
Samsun'da aralarında psikolog, sosyal hizmet uzmanı, pedagog, okul öncesi öğretmeni ve adli tıp uzmanının bulunduğu gönüllerin kurduğu Mavi Toplum Aile ve Çocuk Derneği (Mavitaç), maddi durumu iyi olmayan bireylere ücretsiz psikososyal destek veriyor.
DESTEK 14.7.2019
Engellilere Atakum desteği
Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, 'Engellilerimiz Hem açık havada istedikleri gibi dolaşıp temiz hava alıyorlar hem de aralarındaki dayanışmayı güçlendiriyorlar' dedi
DESTEK 11.7.2019
Babaanne ile torunundan örnek destek
Samsun'un Çarşamba ilçesinde oturan 65 yaşındaki Nermin Köktaş ile 11 yaşındaki torunu, gönüllü katıldıkları proje kapsamında sokak sokak gezerek yüzlerce kadına meme kanseri konusunda uyarılarda bulundu.
DESTEK 3.7.2019
Işıtan'dan 22 bin 955 TL'lik destek
Işıtan'dan 22 bin 955 TL'lik destek
CHP Atakum Belediye Meclis Üyesi Hulusi Işıtan, Ekrem İmamoğlu'na destek kampanyasına 22 bin 955 TL bağış yaptı
DESTEK 18.6.2019
Samsun'dan İstanbul için destek istedi
Samsun'dan İstanbul için destek istedi
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Samsun'da İstanbul seçimleri için destek istedi
DESTEK 8.6.2019
İyi tarıma destek
Samsun Tarım ve Orman Müdürü Nail Kırmacı, 2018 yılı için 22 bitkisel üründe bin 386 üreticiye 106 bin dekar alanda 2 milyon 635 bin 22 lira destekleme yapılacağını söyledi
DESTEK 31.5.2019