DESTEK HABERLERİ

HaberlerDESTEKDESTEK
Başkan Demir, Yılport Samsunspor'a destek için Manisa'ya gidiyor
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Şampiyonluk mücadelesi veren lider Yılport Samsunspor'u Manisa FK deplasmasınında yalnız bırakmayacak. Manisa'ya gidecek olan ve maç öncesinde Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ve futbolcularla da bir araya gelecek olan Demir, tribündeki yerini de alacak.
DESTEK 14.2.2020
OKA destekli 5 projede imzalar atıldı
Samsun'da Cazibe Merkezlerini Destekleme Programı (CMDP) ve Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı (SOGEP) kapsamında 5 projenin imza töreni yapıldı.
DESTEK 1.2.2020
Samsun'da 30 projeye maddi destek
Samsun Valisi Osman Kaymak, kırsal kalkınma destekleri kapsamında 13. etap ekonomik yatırımlar için yapılan 53 proje başvurusundan, İl Proje Değerlendirme Komisyonunca uygun olarak değerlendirilen ve Tarım ve Orman Bakanlığına sunulan 30 projenin destekleme kapsamına alındığını söyledi.
DESTEK 31.1.2020
Rektör Bilgiç'ten Samsunspor'a destek
Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sai Bilgiç, Samsunsporlu futbolcuları ve teknik heyeti ziyaret ederek, TFF 1. Lig yolunda başarılar diledi.
DESTEK 30.1.2020
Başkan Özdemir: 'Projelerimizde İlbank'ın destekleri bizim için çok önemli'
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, halkın hizmetine sunacakları projelerinde İller Bankasının (İlbank) desteklerinin kendileri için çok önemli olduğunu söyledi.
DESTEK 29.1.2020
Samsun çiftçisine 2019'da 303 milyon TL destek
Samsun çiftçisine 2019 yılında 303 milyon TL destekleme ödemesi yapılırken, 2002-2019 yılları arasında ise toplam 2,1 milyar TL tarımsal destek sağlandı.
DESTEK 28.1.2020
Polislerden kan bağışına destek
Polislerden kan bağışına destek
Tokat İl Emniyet Müdürlüğü personeli Kızılay'a kan bağışında bulundu.
DESTEK 27.1.2020
Bedri Yaşar'dan MEDİKÜM'e tam destek
İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, Cerrahi el aletleri ve tıbbi cihaz sektöründe Samsun'un güçlü bir altyapısı ve potansiyeli olduğunu hatırlatarak 'Mutlaka sahip çıkılmalı, desteklenmeli. Aksi takdirde sadece Samsun değil, Türkiye için kayıp olur' dedi.
DESTEK 22.1.2020
Canik'ten ilçe sakinlerine 'hukuki' destek
Canik Belediyesi ilçe sakinlerinin hukuki soranlarına destek olmak için 'Biz Varız' sloganı ile ücretsiz hukuki danışmanlık hizmeti veriyor.
DESTEK 16.1.2020
Sarıcaoğlu'ndan özel eğitime destek
Sarıcaoğlu'ndan özel eğitime destek
Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, eğitim camiasının her zaman yanında olacaklarını söyledi.
DESTEK 16.1.2020
Eğitim destekli uzlaşma okula yaradı
Eğitim destekli uzlaşma okula yaradı
Samsun'un Vezirköprü ilçesinde yaralama olayı tarafları okula 15 bin lira yardım yapma şartıyla uzlaştı.
DESTEK 16.1.2020
Samsun'da 'Sıfır Atık Projesi'ne klipli destek
Samsun'da 'Sıfır Atık Projesi'ne klipli destek
Samsun'da bir okulda öğretmen ve öğrenciler 'Sıfır Atık Projesi'ne dikkat çekmek amacıyla müzik klibi çekti.
DESTEK 7.1.2020
SASKİ'den Sıfır Atık Projesi'ne destek
SASKİ Genel Müdürü Fatih Yıldız, 'Sıfır Atık Projesine katkı sunmak amacıyla dini ve resmi bayramlar başta olmak üzere tüm önemli gün ve gecelerde kamu israfını önlemek adına posta yoluyla davet, tebrik ve teşekkür kartları göndermiyoruz' dedi.
DESTEK 1.1.2020
İlkadım'dan eğitim yuvalarına fiziki destek
İlkadım Belediyesi, ilçedeki öğrencilerin daha iyi ortama sahip okullarda eğitim alması amacıyla yaptığı boya, bakım ve onarım çalışmalarıyla eğitime destek vermeye devam ediyor.
DESTEK 24.12.2019
Başkan Özdemir: 'Kırsal kalkınmada TKDK hibe destekleri önemli'
Havza Belediye Başkanı ve Havza Yerel Eylem Grubu (YEG) Derneği Başkanı Sebahattin Özdemir ve beraberindekiler Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Samsun İl Koordinatörü Bülent Turan'ı ziyaret ettiler.
DESTEK 17.12.2019
Samsun'da yerli üretime destek kermesi
Samsun'da yerli üretime destek kermesi
Samsun'da yerli üretime destek vermek yerli ürün kullanımına dikkat çekmek amacıyla kermes düzenlendi.
DESTEK 13.12.2019
Salıpazarı'ndan 'Barış Pınarı'na 2 bin mektupla destek
Samsun'un Salıpazarı ilçesinde Muhtarlar Derneği tarafından 'Barış Pınarı'na Selam' temalı 2 bin pul, öğrencilerin yazdıkları mektuplarla Mehmetçiğe gönderildi.
DESTEK 6.12.2019
Çarşamba Belediyesinden 'Sıfır Atık Mavi' projesine destek
Çarşamba Belediyesi, 'Sıfır Atık Mavi' projesi kapsamında DenizTemiz Derneği TURMEPA işbirliği ile Cemil Şensoy Kültür Merkezi?nde ilköğretim öğrencilerine eğitim düzenledi.
DESTEK 28.11.2019
Ünye'de anaokulu öğrencilerinden Türk Kızılay'a destek
Ünye'de anaokulu öğrencilerinden Türk Kızılay'a destek
Ordu'nun Ünye ilçesinde anaokulu öğrencileri, ihtiyaç sahipleri için hazırladıkları kolileri Türk Kızılay'a ulaştırdı.
DESTEK 21.11.2019
Atakum'da kırsalda güç birliği
Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, belediye bünyesinde kurulan Kırsal Hizmetler Müdürlüğü çalışmalarıyla kırsal alanda tarım ve hayvancılıkta üreticilerle güç birliği sağlayacaklarını ifade ederek, 'En başarılı, en şeffaf çalışmaları Türkiye'ye örnek olacak şekilde Atakum'da uygulayacağız' dedi
DESTEK 19.11.2019
Osman Kara yazdı! Samsunspor Divan Kuruluna destek vermeliyiz
Samsun HaberTV Genel Yayın Yönetmenimiz Osman Kara, Samsunspor Divan Kurulunun İsmail Uyanık ve Yüksel Yıldırım için yaptığı çağrının desteklenmesi gerektiğini yazdı.
DESTEK 15.11.2019
Barış Pınarı Harekatı'na destek
Samsun'da faaliyet gösteren sendika, oda ve borsalar, Türkiye'nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla TSK tarafından başlatılan Barış Pınarı Harekatı'na destek verdi.
DESTEK 16.10.2019
Samsun'dan Barış Pınarı Harekatı'na destek
Türkiye'nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla başlatılan Barış Pınarı Harekatı'nın zaferle sonuçlanması için Samsun Devlet Su İşleri Cami'sinde kılınan sabah namazından sonra Fetih Suresi okundu.
DESTEK 15.10.2019
Samsun'dan Barış Pınarı Harekatı'na destek
Samsun'da, çeşitli sivil toplum kuruluşlarının oluşturduğu Milli İrade Platformu temsilcileri, protokol üyeleri ve vatandaşlar, Türkiye'nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla başlatılan Barış Pınarı Harekatı'na destek verdi
DESTEK 14.10.2019
Kıbrıs Gazileri'nden Barış Pınarı'na destek
Türkiye Muharip Gaziler Derneği Ordu Şubesine üye 27 Kıbrıs gazisi, Barış Pınarı Harekatı'nı desteklemek amacıyla askere gitmek için dilekçe verdi.
DESTEK 14.10.2019
BARIŞ PINARI'NA 'FETİH SURELİ' DESTEK
Türk Silahlı Kuvvetlerinin Kuzey Suriye'de başlattığı Barış Pınarı Harekatı'nın başarılı olması için Samsun'da sabah namazı sonrasında 'Fetih Suresi' okundu, dua edildi...
DESTEK 10.10.2019
Terme Belediyesi'nden huzura destek
Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, ilçeye yeni atanan Emniyet Müdürü Beytullah Doğan'ı ziyaret ederek huzur ve güven ortamı için işbirliği sözü verdi
DESTEK 8.10.2019
Samsun Büyükşehir'den anlamlı projeye destek
Samsun Büyükşehir Belediyesi, AK Parti Bornova Gençlik Kolları'nın Eren Bülbül'ün anısını kütüphanelerde yaşatmak için başlattığı kampanyaya 'kitap' bağışlayarak destek oldu
DESTEK 30.9.2019
Başparmakları olmayan Batuhan bebek destek bekliyor
Samsun'un İlkadım ilçesinde, bir tür iskelet hastalığı nedeniyle başparmakları olmadan doğan 4 aylık bebek, yapılacak ameliyatlar için hayırseverlerin desteğini bekliyor.
DESTEK 28.9.2019
Diyarbakır annelerine kadın desteği
Samsun'da sivil toplum kuruluşlarının kadın temsilcileri, çocuklarını terör örgütünün elinden kurtarabilmek için nöbet tutan Diyarbakır annelerine yaptıkları basın açıklamasıyla destek verdi
DESTEK 25.9.2019
Samsunlu öğrencilerden Diyarbakır annelerine destek
Samsunlu öğrenciler, dağa kaçırılan çocukları için HDP İl Başkanlığı binası önünde oturma eylemi yapan Diyarbakır annelerine düzenledikleri gösteriyle destek verdi.
DESTEK 24.9.2019
AYÇİÇEĞİNE DESTEK İSTEDİ
SAMSUN - Vezirköprü Ziraat Odası Başkanı Arslan Kaya, 'Beklentimiz ayçiçeği prim desteğinin 400 TL'den 600 TL'ye çıkartılması' dedi
DESTEK 18.9.2019
İLK MAÇA 'ÖZEL' DESTEK
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, ligin ilk maçının oynanayacağı pazar günü Yılport Samsunspor taraftarlarının Pendikspor maçı için tramvayları ücretsiz kullanabileceklerini açıkladı
DESTEK 6.9.2019
TURMEPA'nın projesine destek
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Samsun'a değer katacak, dünyanın en iyisi olacak projelere imza atmalıyız. İşte o zaman geleceğe güzel bir şehir bırakabiliriz' dedi
DESTEK 22.8.2019
'Sıfır Atık'a destek
Samsun'un Yakakent ilçesinde lise öğrencileri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın öncülüğünde başlatılan Sıfır Atık Projesi kapsamında 2 milyon mavi kapak ile 300 kilogram pet şişe topladı
DESTEK 3.8.2019
ATAKUMLU'NUN CEBİNDEN 100 MİLYON TL KOPARTILDI
Bir grup CHPli, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'ye destek eylemi gerçekleştirdi. Başkan Deveci, 'Sadece şirket üzerinden Atakum halkının cebinden kopartılan para 100 milyon TL. Hesabını vermeye hazırım' dedi
DESTEK 1.8.2019
MAVİTAÇ'TAN GÖNÜLLÜ DESTEK
Samsun'da aralarında psikolog, sosyal hizmet uzmanı, pedagog, okul öncesi öğretmeni ve adli tıp uzmanının bulunduğu gönüllerin kurduğu Mavi Toplum Aile ve Çocuk Derneği (Mavitaç), maddi durumu iyi olmayan bireylere ücretsiz psikososyal destek veriyor.
DESTEK 14.7.2019
Engellilere Atakum desteği
Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, 'Engellilerimiz Hem açık havada istedikleri gibi dolaşıp temiz hava alıyorlar hem de aralarındaki dayanışmayı güçlendiriyorlar' dedi
DESTEK 11.7.2019
Babaanne ile torunundan örnek destek
Samsun'un Çarşamba ilçesinde oturan 65 yaşındaki Nermin Köktaş ile 11 yaşındaki torunu, gönüllü katıldıkları proje kapsamında sokak sokak gezerek yüzlerce kadına meme kanseri konusunda uyarılarda bulundu.
DESTEK 3.7.2019
Işıtan'dan 22 bin 955 TL'lik destek
Işıtan'dan 22 bin 955 TL'lik destek
CHP Atakum Belediye Meclis Üyesi Hulusi Işıtan, Ekrem İmamoğlu'na destek kampanyasına 22 bin 955 TL bağış yaptı
DESTEK 18.6.2019
Samsun'dan İstanbul için destek istedi
Samsun'dan İstanbul için destek istedi
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Samsun'da İstanbul seçimleri için destek istedi
DESTEK 8.6.2019
İyi tarıma destek
Samsun Tarım ve Orman Müdürü Nail Kırmacı, 2018 yılı için 22 bitkisel üründe bin 386 üreticiye 106 bin dekar alanda 2 milyon 635 bin 22 lira destekleme yapılacağını söyledi
DESTEK 31.5.2019