ERSAN AKSU HABERLERİ

HaberlerERSAN AKSUERSAN AKSU
AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu A Takımı'nı açıkladı
AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, yeni il başkan yardımcılarını belirleyerek A takımında yer alan isimleri açıkladı.
ERSAN AKSU 16.11.2020
AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu mazbatasını aldı
AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Samsun Adalet Sarayı Şehit Cumhuriyet Savcısı Murat Uzun Yerleşkesi'nde düzenlenen törenle mazbatasını aldı.
ERSAN AKSU 4.11.2020
AK Parti Samsun İl Kongresi Erdoğan'ın katılımı ile yapılacak
AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleri ile 1 Kasım Pazar Günü İl Kongresini yapacaklarını açıkladı.
ERSAN AKSU 29.10.2020
Hasan Uzunlar, AK Parti'den ihraç edildi
AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, İl Yönetim Kurulu kararıyla Disiplin Kurulu'na sevk edilen Hasan Uzunlar'ın kesin olarak partiden ihraç edildiğini açıkladı.
ERSAN AKSU 20.08.2020
Hasan Uzunlar kesin ihraç talebiyle disipline sevk edildi
İl Başkanı Ersan Aksu açıklamasında; sosyal medya paylaşımları nedeniyle, daha önce Büyükşehir Belediyesi Grup Başkanvekilliği ve İlkadım Belediyesi Grup Başkanvekilliği görevlerinden alınan Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Hasan Uzunlar'ın partimizden kesin ihraç talebiyle Disiplin Kurulu'na sevk edildiğini belirtti.
ERSAN AKSU 18.08.2020
Başkan Aksu: 'Samsun hak ettiği yere gelecek'
AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Samsun'un sanayi ve istihdam alanında şaha kalkacağını belirterek, 'Samsun iddialı bir şehirdir, hak ettiği yere gelecektir' dedi.
ERSAN AKSU 28.12.2019
AK Parti Genel Merkezi'nde Samsun zirvesi
AK Parti Çevre, Şehir ve Kültür Başkanı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Genel Merkezi'nde Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve AK Parti Samsun İl Başkanı olarak görev yapan isimlerle bir araya geldi.
ERSAN AKSU 25.12.2019
Başkan Aksu: 'Samsun'da istihdam ve üretim artıyor'
AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Samsun'da geçen yıla göre işe yerleştirme oranının yüzde 30 artış gösterdiğini belirterek, 'Üretim ekonomisinin önünü açan ve istihdamı artıran gelişmeler memnuniyet verici' dedi.
ERSAN AKSU 20.12.2019
AK Parti'den SamsunHaberTV'ye ziyaret
AK Parti Samsun İl Başkanı Avukat Ersan Aksu ve Tanıtım Medyadan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Adnan Arslan SamsunHaberTV bürosunu ziyaret etti.
ERSAN AKSU 30.11.2019
AK Parti'de Canik ve Yakakent operasyonu
AK Parti Samsun İl Başkanlığı, Canik ve Yakakent ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyelerinin istifalarının alındığını açıkladı
ERSAN AKSU 22.08.2019
Sadece millet için
AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, 'Millete hizmet yolunda hiçbir mazereti kabul etmeden, hiçbir mazeretin arkasına sığınmadan, asla kolaycılığa kaçmadan ve sadece millet menfaati doğrultusunda çalışmaya, üretmeye devam ediyoruz' dedi
ERSAN AKSU 14.08.2019
Kongreler sonbaharda
Kongreler sonbaharda
AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Samsun'daki kongre sürecinin sonbaharda başlayacağını açıkladı
ERSAN AKSU 1.08.2019
'HİZMETLERİMİZ TÜRKİYE'YE ÖRNEK OLACAK'
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Terme AK Parti İlçe Başkanlığı'nda yaptığı konuşmada, her anlamda Türkiye'ye örnek olacak çalışmalar gerçekleştireceklerini belirterek, 'Samimiyet ve iyi niyet insanları memnun eder' dedi
ERSAN AKSU 27.06.2019
Mursi'ye gıyabi cenaze namazı
Mursi'ye gıyabi cenaze namazı
Hayatını kaybeden Mısır'ın seçilmiş ilk Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi için Samsun'da gıyabi cenaze namazı kılındı
ERSAN AKSU 18.06.2019