GÜRSEL GÜNAL HABERLERİ

HaberlerGÜRSEL GÜNALGÜRSEL GÜNAL
Samsun'da ırmakta boğulan baba toprağa verildi
Samsun'un Terme ilçesinde ırmağa atlayan kızını kurtarmak için ırmağa giren, daha sonra kaybolan ve 27 gün sonra cesedine ulaşılan baba Gürsel Günal (50) toprağa verildi.
GÜRSEL GÜNAL 4.3.2020
Samsun'da ırmakta kaybolan babanın cansız bedenine ulaşıldı
Samsun'da ırmakta kaybolan babanın cansız bedenine ulaşıldı
Samsun'da ırmağa atlayan kızının peşinden suya atlayarak kaybolan babanın cesedi bulundu.
GÜRSEL GÜNAL 3.3.2020
Samsun'da baba Günal'a 16 gündür ulaşılamadı
Samsun'un Terme ilçesinde köprüden atlayan kızını kurtarmak için ırmağa giren ve kaybolan babayı arama çalışmalarına 16. günde devam ediliyor.
GÜRSEL GÜNAL 20.2.2020
Terme Çayı'nda kaybolan babayı arama çalışmaları devam ediyor
Samsun'un Terme ilçesinde kızını kurtarmak için ırmağa giren baba Gürsel Günal'ı arama çalışmaları bölgede etkili olan fırtına, yağmur ve kar yağışı nedeniyle durdurulmuştu. Olumsuz hava şartlarının sona ermesiyle dalgıçlar ırmakta arama çalışmalarına tekrar başladı.
GÜRSEL GÜNAL 11.2.2020
Terme Çayı babayı geri vermiyor
Samsun Valiliği tarafından, Terme ilçesinde kızının peşinden ırmağa atlayan ve akıntıya kapılarak kaybolan babayı bulmak için yapılan arama çalışmalarında üçüncü günde de bir sonuç alınamadığı duyuruldu.
GÜRSEL GÜNAL 7.2.2020
Samsun Valiliğinden 'ırmakta kaybolan baba' açıklaması
Samsun Valiliği tarafından, Terme ilçesinde ırmağa atlayan kızını kurtarmak için suya giren ve akıntıya kapılarak kaybolan babayı bulmak için yapılan arama çalışmalarının devam ettiği açıklandı.
GÜRSEL GÜNAL 6.2.2020
Samsun'da kızını kurtarmak için ırmağa atlayan babayı arama çalışmaları sürüyor
Samsun'un Terme ilçesinde ırmağa atlayan kızını kurtarmak için suya giren ve akıntıya kapılarak kaybolan babayı arama çalışması devam ediyor. Çalışmaları anbean takip eden yakınları gözyaşlarına hakim olamadı.
GÜRSEL GÜNAL 5.2.2020
Samsun'da ırmağa atlayan kızını kurtarmak isteyen baba kayboldu
Samsun'un Terme ilçesinde 16 yaşındaki kızının ırmağa atladığını gören baba, çocuğunu kurtarmak için ırmağa girdikten sonra akıntıya kapılarak kayboldu.
GÜRSEL GÜNAL 5.2.2020