Haberler19 Mayıs'ta kayıtlar başladı

19 Mayıs'ta kayıtlar başladı

19 Mayıs Belediyesi Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında her yıl düzenlenen Sünnet Şöleni için başvuruların başladığı açıklandı

+
-
19 Mayıs'ta kayıtlar başladı

19 Mayıs Belediyesi'nce sünnet şöleni başvurularının başladığı bildirildi. Çocuklarını sünnet ettirmek isteyen ailelerin 19 Mayıs Belediyesi Danışma Bürosuna başvurarak kayıtlarını yaptırabileceği kaydedildi.
19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, "Her yıl gerçekleştirdiğimiz festivalimiz bu yıl daha anlamlı bir hale geldi. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Silah arkadaşlarının Samsunumuza çıkışının 100. Yılı etkinlikleri kapsamında düzenleyeceğimiz festivalimizde sünnet şölenimiz için kayıtlarımız başladı. Bafra Devlet Hastanesinde Uzman Hekimler tarafından gerçekleştirilecek olan operasyonla erkekliğe ilk adımlarını atacak olan yavrularımızın bu mutluluğunu birlikte yaşayacağız. Erkekliğe ilk adımı atacak olan yavrularımızın her türlü ihtiyacı yine belediyemiz tarafından karşılanacaktır. Ayrıca yine etkinlik kapsamında bisiklet gezisi, Nebiyan ve Kuş Cenneti gezisinin yanısıra akşamında, 15 Temmuz Millet Meydanımızda gerçekleştireceğimiz programa da tüm halkımızı şimdiden davet ediyorum" dedi.

 SIRADAKİ HABER
}