HaberlerTÜM GENÇLERİMİZE KAPILARIMIZ AÇIK

TÜM GENÇLERİMİZE KAPILARIMIZ AÇIK

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, 'İLKEM Eğitim Kurumlarımızda gençlerimizi yarınlara daha donanımlı, bilgili ve güvenli bir şekilde hazırlamak için ilkeli ve kaliteli bir eğitim anlayışını hayata geçirmek için var gücümüzle çalışıyoruz' dedi

+
-
TÜM GENÇLERİMİZE KAPILARIMIZ AÇIK

İlkadım Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi işbirliğinde İlkadımlı gençlere eğitimde fırsat eşitliği sağlayan İLKEM’de 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı için kayıt süreci başladı. Kadifekale İLKEM, Yaşardoğu İLKEM ve Derebahçe İLKEM olmak üzere 3 farklı şubede hizmet veren İLKEM Eğitim Merkezleri’nde  İlkadım Halk Eğitimi Merkezi işbirliği ile gerçekleştirilen ilkokul, ortaokul ve lise takviye kursları ile LGS, YKS ve KPSS hazırlık kursları veriliyor.

İLKEM HER YAŞTAN GENCE FIRSAT EŞİTLİĞİ SUNUYOR 

Yarınların teminatı gençlerin eşit fırsatlarla yarınlara hazırlanmaları için her türlü imkanı sonuna kadar kullanacaklarını belirten İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “İLKEM Eğitim Kurumlarımızda gençlerimizi yarınlara daha donanımlı, bilgili ve güvenli bir şekilde hazırlamak için ilkeli ve kaliteli bir eğitim anlayışını hayata geçirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Kurslarımız için altyapı imkanlarımızı sonuna kadar değerlendirerek öğrenci sayımızı en üst seviyede tutmayı planlıyoruz. Ulaştığımız her öğrencimizin yarınlarımızın daha güzel olması için bir gurur kaynağı olduğu bilinci ile eğitim alanında kapılarımız her zaman sonuna kadar açıktır. Başarılı eğitmenlerimiz, idari kadromuz, belediyemiz ve Halk Eğitim Merkezimizin işbirliği ile başarılı bir kurs dönemi için her yaştan gençlerimizi İLKEM’e bekliyoruz. Şimdiden yaklaşan eğitim ve öğretim döneminde tüm öğrenci ve eğitimcilerimize başarılar dilerim” şeklinde konuştu.

 

 SIRADAKİ HABER
}