HaberlerDEMİRTAŞ ÖDÜLLENDİRDİ

DEMİRTAŞ ÖDÜLLENDİRDİ

Türkiye Okçuluk Federasyonu tarafından Bursa'da düzenlenen 2019 Zafer Haftası Minikler Açık Hava Türkiye Şampiyonası'nda altın madalya ile Samsun'a dönen Ali İhsan Tuğrul'u, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş ödüllendirdi

+
-
DEMİRTAŞ ÖDÜLLENDİRDİ

2018 Makaralı Yay Türkiye Rekortmeni ve altın madalya avcısı Ali İhsan Tuğrul,2019 Zafer Haftası nedeniyle Bursa'da düzenlenen Şampiyona'da ''Makaralı Yay kategorisi ve Minikler Türkiye Şampiyonu'' olmak üzere çifte başarıyla ile Samsun'a döndü. Kuzey Okçuluk Kulübü adına yarışan Ali İhsan Tuğrul, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ı makamında ziyaret etti. Düzenlenen Şampiyona hakkında Başkan Demirtaş'a bilgi veren Okçuluk Minikler Türkiye Şampiyonu Ali İhsan Tuğrul,''İlk madalyamı Ankara'daki Türkiye Şampiyonasında 150 Tam puan alarak başladım.Şuana kadar 6 adet altın madalya'yı memleketimize getirdim. Daha önceden de çıktığım müsabakalarda birçok başarıya imza atmamda emeği olan herkese teşekkür ediyorum diye konuştu.
SPORA DESTEĞE DEVAM 
İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş da, ''Sporcumuz geçtiğimiz günlerde Bursa'da düzenlenen 2019 Zafer Haftası Minikler Açık Hava Türkiye Şampiyonası’nda elde ettiği başarıyla hem ilimizin, hem de bizim gurur kaynağımız oldu. Gençlerimiz canımız, onların başarılarıyla gurur duyuyoruz. Başarılı sporcularımızın her zaman yanlarındayız. Onlardan tek isteğimiz vatanına, milletine ve bayrağına sahip çıkmaları. Belediyemiz bünyesinde de birçok çeşitli dallarda yarışan sporcumuz var. Biz tüm sporcularımıza destek veriyoruz vermeye de devam edeceğiz. Başarısını desteklemek adına, gönlümüzün onunla birlikte olduğunu göstermek adına da Şampiyonumuzu altın hediye ile ödüllendirdik. Gençlerimiz bizim geleceğimiz” ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}