Haberler100 Bin Lira yatıramazlarsa lige katılamayacaklar

100 Bin Lira yatıramazlarsa lige katılamayacaklar

Kadınlar Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Samsun Canik Basket'in kulüp başkanı Zafer Şimşek, '7 Ekim Pazartesi gününe kadar 100 bin lira yatıramazsak transfer tahtası açılamayacak. Bunun sonucu olarak da Samsun Canik Basket, lige katılamayacak.' dedi.

+
-
100 Bin Lira yatıramazlarsa lige katılamayacaklar

Kadınlar Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Samsun Canik Basket'in kulüp başkanı Zafer Şimşek, "7 Ekim Pazartesi gününe kadar 100 bin lira yatıramazsak transfer tahtası açılamayacak. Bunun sonucu olarak da Samsun Canik Basket, lige katılamayacak." dedi.

Şimşek, Samsun Canik Basket'in Karadeniz'in basketboldaki tek Süper Lig takımı olduğuna işaret etti. Maddi sorunlar nedeniyle kulübün basketbol branşının kapanmak üzere olduğunu vurgulayan Şimşek, eski oyunculardan kalan borçlar nedeniyle 100 bin liraya ihtiyaç duyduklarını söyledi.

Uzun zamandır bu konuyla ilgili çalışma yaptıklarını dile getiren Şimşek, "Ama olmadı. 7 Ekim Pazartesi gününe kadar 100 bin lira yatıramazsak transfer tahtası açılamayacak. Bunun sonucu olarak da Samsun Canik Basket, lige katılamayacak." ifadesini kullandı.

Samsun Canik Belediyespor olan adını bir süre önce Samsun Canik Basket olarak değiştiren kulüp, 7 sezondur aralıksız Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde mücadele ediyor.

 

 

 Milli Takım sevincini Demirtaş'la paylaştıSPOR
Milli Takım sevincini Demirtaş'la paylaştı
Samsunspor'da bir istifa daha!SPOR
Samsunspor'da bir istifa daha!
 EURO 2020 kura çekimi ne zaman, muhtemel rakipler kimlerSPOR
EURO 2020 kura çekimi ne zaman, muhtemel rakipler kimler...
Samsunspor Divanı'ndan Uyanık ve Yıldırım'a çağrıSPOR
Samsunspor Divanı'ndan Uyanık ve Yıldırım'a çağrı
Cenk Kaplan'dan Samsunspor'a vedaSPOR
Cenk Kaplan'dan Samsunspor'a veda
SIRADAKİ HABER
}