HaberlerSamsun HaberleriSamsun'da Hayrul Kayar'a gururlandıran görev!

Samsun'da Hayrul Kayar'a gururlandıran görev! - Samsun Haberleri

Samsun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası önceki dönem Başkanı Hayrul Kayar, TÜRMOB Genel Merkez TESMER yönetim kurulu üyeliğine atandı.

+
-
Samsun'da Hayrul Kayar'a gururlandıran görev!

Konu ile ilgili olarak açıklama yapan  Samsun  Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Dilaver Öğütcü; "Ülke genelinde yaklaşık 110.000 meslek mensubu var ve biz oda olarak üye sayısı baz alındığında 18. sıradayız.Önceki dönem Oda Başkanımızın TÜRMOB yönetimi tarafından Merkezi Ankara’da bulunan Temel Eğitim ve Staj Merkezi Yönetim Kurulu üyeliğine atanmış olması Samsun ve Karadenizli meslektaşlar olarak bizleri çok gururlandırmıştır"dedi.Başkan Öğütcü, "Odamızın hissedilen ağırlığının ilk 3-4 oda arasında olduğunu, odamızı ziyaret eden, başta Bakanlarımız, Milletvekillerimiz, Valilerimiz, Belediye Başkanlarımız olmak üzere tüm konuklarımıza sürekli ifade ediyorduk.Yapılan atama bu konudaki söylemlerimizin tescili olmuştur.Bu atama ile 110.000 meslektaş adına karar alacak yönetim kurulundaki yedi meslek mensubunun birisi önceki dönem Oda Başkanımız  Hayrul Kayar  olmuştur." dedi.

Genel merkez kurullarında Samsunlu meslektaşları temsilen 30 yıllık süreçte dört meslektaşlarının daha görev yaptığını ifade eden Başkan Öğütcü, "2006 yılından bu yana genel merkez kurullarında Samsun olarak yer almıyorduk, bu sebeple çok mutluyuz.Göreve atanan önceki dönem Oda Başkanımızı tebrik ediyor ve meslek camiamıza hayırlı olsun diyorum. Başkanımızın bu önemli görevin gereğini yerine getireceğine ve başarılı bir çalışma dönemi olacağına yürekten inanıyorum" diyerek sözlerini tamamladı.

 SIRADAKİ HABER
}