HaberlerSamsunspor HaberleriOsman Kara yazdı! Sevinç ve Hüzün ve Samsunspor

Osman Kara yazdı! Sevinç ve Hüzün ve Samsunspor - Samsunspor Haberleri

SamsunHaberTv Genel Yayın Yönetmenimiz Osman Kara, Samsunspor'da Başkan İsmail Uyanık'ın istifası üzerine kaleme aldığı 'Sevinç ve Hüzün ve Samsunspor' başlıklı köşe yazısında Yüksel Yıldırım'a mesaj gönderdi.

+
-
Osman Kara yazdı! Sevinç ve Hüzün ve Samsunspor

Yılport Samsunspor 'da İsmail Uyanık 'ın istifası Samsunspor camiası ve taraftarlarda beklenmeyen bir şok etkisi yaratırken, SamsunHaberTv Genel Yayın Yönetmenimiz Osman Kara , Uyanık'ın istifasını değerlendirdi, Yılport Samsunspor A.Ş'nin en büyük hisse sahibi olan Yüksel Yıldırım 'a da mesaj gönderdi.

SamsunHaberTv Genel Yayın Yönetmenimiz Osman Kara, 'Sevinç ve Hüzün ve Samsunspor' başlıklı köşe yazısında "Ne yazık ki sevincim uzun sürmedi. Önceki gün dalga dalga yayılan bir ayrılık haberiyle hüzne boğuldum. Uluslararası sermayenin başarılı ismi Yüksel Yıldırım ile Türk futbolunun ülke çapındaki ismi İsmail Uyanık’ın geçen sene birleşen ve bende kurumsallaşma adına büyük umutlar uyandıran yolları ne yazık ki ayrılmıştı." dedi.

OSMAN KARA'NIN 'SEVİNÇ VE HÜZÜN VE SAMSUNSPOR'
BAŞLIKLI YAZISININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINErtuğrul Sağlam: Bu oyunla ligin geri kalan kısmını devam ettirme şansımız yokSPOR
Ertuğrul Sağlam: Bu oyunla ligin geri kalan kısmını devam ettirme şansımız yok
Burak Güleç yazdı Kazançlı haftada alınan 3 puanSPOR
Burak Güleç yazdı... Kazançlı haftada alınan 3 puan
Yılport Samsunspor, 1922 Konyaspor'u 2-0 mağlup ettiSPOR
Yılport Samsunspor, 1922 Konyaspor'u 2-0 mağlup etti
Un yüklü tır devrildiSPOR
Un yüklü tır devrildi
İsmail Uyanık görevi bıraktıSPOR
İsmail Uyanık görevi bıraktı
SIRADAKİ HABER
}