HaberlerSamsun HaberleriAtatürk'e hakaret paylaşımları yapan AK Partili Hasan Uzunlar görevden alındı

Atatürk'e hakaret paylaşımları yapan AK Partili Hasan Uzunlar görevden alındı - Samsun Haberleri

Samsun'da Atatürk ile ilgili tepki çeken paylaşımlarda bulunan Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclisinin AK Partili Grup Başkanvekili Hasan Uzunlar görevden alındı.

+
-
Atatürk'e hakaret paylaşımları yapan AK Partili Hasan Uzunlar görevden alındı

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Atatürk ile ilgili sosyal medya sayfasından tepki çeken paylaşımlarda bulunan AK Parti Grup Başkanvekili Hasan Uzunlar'ın başkan vekilliği görevinden alındığını açıkladı.

Samsun'da Atatürk ile ilgili tepki çeken paylaşımlarda bulunan Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclisinin AK Partili Grup Başkanvekili Hasan Uzunlar görevden alındı.


GÖREVDEN ALINDI, DİSİPLİNE SEVKİ İÇİN İŞLEM BAŞLATILDI
AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Atatürk ile ilgili 10 Kasım'da sosyal medya sayfasından skandal paylaşımlar yapan ve tepkilere neden olan AK Parti Grup Başkanvekili Hasan Uzunlar ile ilgili inceleme başlattıklarını açıklamıştı.

Gece saatlerinde ise AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, AK Parti Grup Başkanvekili Hasan Uzunlar ile ilgili sosyal medya sayfasından bir açıklama yaparak, Uzunlar'ın Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclisi AK Parti Grup Başkanvekilliği görevinden alındığını duyurarak, "Genel Merkezimizle yaptığımız istişare neticesinde; partimizin İlkadım ve Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekilli Hasan uzunlar, sosyal medya paylaşımları nedeniyle grup başkanvekilliği görevlerinden alınmış, disipline sevki konusun da da gerekli işlemler başlatılmıştır" açıklaması yaptı.SIRADAKİ HABER
}