HaberlerSamsun HaberleriAK Partili vekil ve başkanlardan Bakan Soylu'ya ziyaret

AK Partili vekil ve başkanlardan Bakan Soylu'ya ziyaret - Samsun Haberleri

AK Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu ziyaret etti.

+
-
AK Partili vekil ve başkanlardan Bakan Soylu'ya ziyaret

AK Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu ziyaret etti. Samsun ve ilçeleri için taleplerini iletti.

Görüşme ile ilgili olarak açıklamada bulunan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ziyaretin kendileri adına olumlu geçtiğini belirterek, “Öncelikle Sayın Bakanımız Süleyman Soylu beye nezaketi için teşekkür ediyorum. Yapmış olduğumuz görüşmelerde Sayın Milletvekillerimiz ve bizler tarafından ilimizin ve ilçelerimizin beklentilerini kendisine aktarma fırsatı bulduk. Havza için yapmayı planladığımız hükümet binası hakkında da kendisine bilgi verme fırsatı bulduk" dedi.

BANDIRMA VAPURU MAKETİ HEDİYE EDİLDİ 

Heyet, ziyaretin anısına İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya Kurtuluş Mücadelesi'nin ve Samsun’un simgelerinden Bandırma Vapuru'nun maketi hediye etti.SIRADAKİ HABER
}