HaberlerMilli Takım sevincini Demirtaş'la paylaştı

Milli Takım sevincini Demirtaş'la paylaştı

İlkadım Belediyesi Yab-pa Kız Futbol Takımı oyuncuları Zeynep Ülkü Kahta ve Gülçin Güloğlu U17 Milli takımına davet edildi. Milli Takıma katılmaya hak kazanan oyuncular sevinçlerini İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'la paylaştı.

+
-
Milli Takım sevincini Demirtaş'la paylaştı

TFF Kadınlar Futbol 2. Lig mücadele veren oynadığı lig de birinci olarak devam eden İlkadım Belediyespor Yab-pa Kız Futbol Takımı'nın iki genç sporcusu Zeynep Ülkü Kahta ve Gülçin Güloğlu 21-23 Kasım 2019 tarihleri arasında Antalya’da Rusya ile oynanacak olan hazırlık maçı için Milli Takım kampına davet edildi. Genç sporcular Kulüp Başkanı Ali Akyüz ile birlikte İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ı makamında ziyaret etti. Kulüp Başkanı Ali Akyüz İlkadım Belediyespor'un gurur kaynağı olan genç futbolcuları Başkan Demirtaş’a tanıttı.

GURUR VERİCİ 

Sporcuların başarılarını kutlayarak tebrik eden Başkan Demirtaş, İlkadım Belediyesi'nin misyonu gereği her dalda başarılı genç sporcuları yetiştirme yükümlülüğünü yerine getirmekten dolayı mutluluğumuzu belirtmek isterim. Kulübümüzün ve genç arkadaşlarımızın bu mutluluğu bize yaşatması gurur verici. İki genç arkadaşımızın bizde yetişmesi ayrıca bir övünç kaynağıdır. Umarım orada başarılı olurlar ve Milli Takımda oynadıkları futbol ile şehrimizi en iyi şekilde temsil ederler ümidimiz bu doğrultudadır. Başarılarının devamını diliyorum. İnşallah daha büyük başarılara imza atarlar'’ dedi.

BAŞKAN DEMİRTAŞ'A TEŞEKKÜR 

İlkadım Belediyespor Kız Futbol Takımı'nda yetişen sporcularımızın Milli Takım Kampı'na seçilmesinin sevincini kulüp olarak yaşadıklarını söyleyen İlkadım Belediyesi Yab-pa Kulüp Başkanı Ali Akyüz, "Verdiğimiz mücadelenin meyvelerini almaya devam ediyoruz. Oyuncularımızın milli takıma davet edilmesi bizleri çok mutlu etti. Yab-Pa ailesi olarak hedefimiz Türk ve Samsun futboluna yetenekli ve ahlaklı sporcular yetiştirmek. Bu başarıda emeği geçen herkese ve Belediye Başkanımız Necattin Demirtaş’a teşekkür ediyorum” diye konuştu.SIRADAKİ HABER
}