HaberlerSamsun HaberleriCumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'a gelecek mi? Açıklama var

Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'a gelecek mi? Açıklama var - Samsun Haberleri

AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Ersan Aksu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Samsun'a gelip gelmeyeceği ile ilgili SamsunHaberTV.com'a açıklama yaptı.

+
-
Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'a gelecek mi? Açıklama var

Cumhurbaşkanı Erdoğan  Samsun 'a gelecek mi? Açıklama var!  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 'ın bu hafta sonu Samsun'a geleceği yönündeki haberler üzerine AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu yaptığı açıklamada, " Cumhurbaşkanımızın bu haftaki programında Samsun gezisi yok." dedi.

DOĞRULANMIŞ BİLGİ YOK 

AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Ersan Aksu “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Samsun’a geleceği” yönündeki haberlerle ilgili SamsunHaberTV.com'a yaptığı açıklamada “Sayın Cumhurbaşkanı'nın Samsun’a gelişleriyle ilgili henüz Ankara’dan doğrulanmış bir bilgi yok” diye konuştu.

PROGRAMDA SAMSUN GEZİSİ YOK 

Açıklamasını sürdüren AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Ersan Aksu şunları dile getirdi.

“Sayın Cumhurbaşkanını Samsun’da ağırlamaktan büyük onur duyarız. Ancak şu ana kadar bize gelmiş bir bilgi yok. Üstelik Ankara ile yaptığımız görüşmelerde Sayın Cumhurbaşkanımızın bu haftaki programında Samsun gezisi yok. Sonraki hafta ya da haftalar için ne olacağını da bilmiyoruz.”SIRADAKİ HABER
}