HaberlerAtakum Halk Eğitim Merkezine yoğun ilgi

Atakum Halk Eğitim Merkezine yoğun ilgi

Milli Eğitim Bakanlığının ilk kez 2019-2020 Eğitim Öğretim yılında uygulamaya koyduğu ara tatil programları çerçevesinde Atakum Halk Eğitimi Merkezi'nin hazırlamış olduğu 'Sanat Atölyeleri'ne velilerin ve öğrencilerin ilgisi yoğundu

+
-
Atakum Halk Eğitim Merkezine yoğun ilgi

Atakum İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet İrfan Yetik ve Şube Müdürü Hayati Tek,n'in de açılışına katıldığı Sanat Atölyelerine katılan çocuklar, Takı tasarımından pasta süslemeye, ebru sanatından origamiye birçok etkinliği yapma fırsatı buldular.

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Kurum Müdürü Hasan Tanrısever, çocuklarıntatil sürecinde telefon ve tabletten mümkün olduğunca uzak tutmak için faaliyetler planladıklarını belirterek, "Çocuklarımızı 18-22 Kasım tarihlerinde saat 13.00 ile 15.00 saatleri arasında açılışını yaptığımız sanat atölyelerimizde etkinlik yapmak üzere merkezimize bekliyoruz.” dedi.

Atakum İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet İrfan Yetik yaptığı konuşmada, "Ara tatilin eğitime verilmiş bir ara değildir. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın sanatla, kültürle ve değerlerimizle buluşması için bir fırsat ve il düzeyinde yapılan bu çalışmalar takdire şayandır" dedi.

 SIRADAKİ HABER
}