HaberlerSamsunspor HaberleriYılport Samsunspor'a sağlam imza!

Yılport Samsunspor'a sağlam imza! - Samsunspor Haberleri

Yılport Samsunspor Teknik Direktörlük için 5 yıllık kontrat anlaşması yaptığı Ertuğrul Sağlam ile Nuri Asan Tesislerinde sözleşme imzaladı.

+
-
Yılport Samsunspor'a sağlam imza!

Yılport Samsunspor 'un yeni Teknik Direktörü  Ertuğrul Sağlam , "Yeniden tarih yazmak için, kupaları kaldırmak için buradayım" dedi.

Yılport Samsunspor'un yeni Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam için bugün Nuri Asan Tesislerinde imza töreni gerçekleştirildi. İmza törenine katılan  Ertuğrul Sağlam 'a burada kırmızı beyazlı taraftarlarda destek verdi. İmzaladığı sözleşme ile Yılport Samsunspor Teknik Direktörü olan Ertuğrul Sağlam, imza öncesi yaptığı açıklamalarda, " Yeniden tarih yazmak için buradayım, kupaları kaldırmak için buradayım. İşimiz kolay değil kolay olmayacak ama sabırlı olacağız güçlü olacağız, birbirimize karşı samimi olacağız. Birbirimize güveneceğiz. Bugün tarihi başarı hikayemizin ilk sayfasını yazıyoruz. Yılport Samsunspor'un süper ligin 6'inci şampiyonu olması hedefi ile buradayım. Bu bir meydan okumadır. Büyük Samsunsporun taraftarının desteği ile birbirimize güveneceğiz çok çalışacağız birlikte başaracağız." dedi.

Konuşmaların ardından Ertuğrul Sağlam'a doğum günü nedeniyle  Samsunspo r'da giydiği forma hediye edilirken, Sağlam için imza töreninde ayrıca doğum günü pastası da kesildi.SIRADAKİ HABER
}