HaberlerÇukur 3. sezon 9. bölümde Yamaç-Azer Kurtuluş kavgası! Azer öldü mü?

Çukur 3. sezon 9. bölümde Yamaç-Azer Kurtuluş kavgası! Azer öldü mü?

Çukur 3. sezon 9. bölümde Yamaç-Azer Kurtuluş kavgası. Yamaç, Azer Kurtuluş'u öldürdü mü. Yamaç Wing Chun ile Azer Kurtuluş'u dövdü. Çukur 3. sezon 10. bölümde neler olacak. Azer öldü mü?

+
-
Çukur 3. sezon 9. bölümde Yamaç-Azer Kurtuluş kavgası! Azer öldü mü?

Çukur dizisinin Pazartesi günü yayınlanan 3. sezon 9'uncu yeni bölümüne Yamaç ile Azer Kurtuluş arasında yaşanan kavga sahnesi damga vurdu. Yamaç, Azer Kurtuluş'u öldürdü mü merak ediliyor.. 

Çukur 3. sezon 9. bölümde Azer Kurtuluş annesini Yamaç'ın evine giderek aldı. Yamaç, annesini almaya gelen Azer Kurtuluş'a tek tek kavga teklifini yaptı. Yamaç ile Azer Kurtuluş arasında tek tek gerçekleşen kavga sahnesi ise Çukur'un Pazartesi günü yayınlanan yeni bölümünde adeta nefeslerin tutulmasına neden oldu.

Yamaç ile Azer Kurtuluş arasında yaşanan kavga sahnesi Yamaç'ın Azer'e kızgın demiri göğsüne saplamadan önce bitti. Çukur meraklıları ise bu sahne ile sonlanan 9. bölüm ile ilgili Yamaç'ın Azer'i öldürülüp öldürülmediğini merak etmeye başladı. Yamaç teke tek kavga ettiği Azer Kurtuluş'a final sahnesinde "Güle güle Azer. Seni tanımak nadirende olsa güzeldi" dedi. Çukur'un 3. sezon 9'uncu bölümü ise bu sahne ile sona erdi.

YAMAÇ AZER'İ WİNG CHUN İLE DÖVDÜ
Çukur'un 3. sezon 9'uncu bölümünde Yamaç-Azer Kurtuluş kavgasında dikkat çeken bir detay ise Yamaç'ın kavga sırasında Wing Chun dövüşü yapması oldu. Hatırlanacağı üzere Wing Chun dövüş sanatı Bruce Lee'nin ustası Ip Man'ın hayatını konu alan seri filmde sık sık gündeme gelmişti.

Çukur meraklıları ise Çukur 3. sezon 10. bölümde neler olacağını merak etmeye başladı. Yamaç, Azer Kurtuluş'u öldürdü mü yoksa öldürmedi mi.. Çukur'un 10. bölümü için nefesler tututulurken, merak edilen ön önemli detay ise Azer Kurtuluş'un ölüp ölmediği. Çukur dizinin 3. sezon 10'uncu bölümü ile ilgili önümüzdeki günlerde yayınlanacak yeni fragmanda Azer'in ölüp ölmediği ile ilgili spoiler verilmesi bekleniyor.

Kaynak:SamsunHaberTvSIRADAKİ HABER
}