HaberlerSamsunspor HaberleriÖztürk'ten Samsunspor açıklaması

Öztürk'ten Samsunspor açıklaması - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Kulübü Derneği Başkanı İsmail Uyanık, yönetim kurulu üyeleri Aykut Çepni ve Haluk Tan'ın Gürcistan'da Galip Öztürk'ü ziyaret etmesinin ardından açıklamada bulunan Öztürk, 'Sadece bir nezaket ziyaretidir. Bundan farklı bir anlam çıkarılması ancak art niyetle ifade edilebilir' dedi.

+
-
Öztürk'ten Samsunspor açıklaması

Samsunspor  Kulübü Derneği Başkanı İsmail Uyanık, yönetim kurulu üyeleri Aykut Çepni ve Haluk Tan'ın Gürcistan’ın Batum kentinde  Galip Öztürk ’ü ziyaret etmesinin ardından sosyal medyaya yansıyan fotoğraf sonrası Metro Holding Onursal Başkanı Galip Öztürk’ten açıklama geldi. Öztürk, “Sayın Yıldırım yönetimini de maddi ve manevi olarak desteklemeye devam edeceğim" dedi.

NEZAKET ZİYARETİDİR 

Yazılı bir açıklama yapan Metro Holding Onursal Başkanı Galip Öztürk, “Bilindiği gibi dün, Samsunspor kulübünün bugüne kadar yaşadığı pek çok başarıda imzası bulunan değerli dostum İsmail Uyanık, şahsıma bir nezaket ziyaretinde bulunmuştur. Bu ziyaretin fotoğrafları sosyal medyada yer alınca, ne yazık ki kamuoyumuzda bir takım olumsuz algı ve yargılar oluşmuş, bu tartışmalar kulübümüze zarar verecek boyutlara ulaşmıştır. Şu çok iyi bilinmelidir ki; bu ziyaret yukarıda ifade ettiğim gibi sadece bir nezaket ziyaretidir. Bundan farklı bir anlam çıkarılması ancak art niyetle ifade edilebilir” ifadelerini kullandı.

DESTEKLEMEYE DEVAM EDECEĞİM 

Açıklamasını sürdüren Öztürk, “Hem Sayın Uyanık, hem de bugün kulübün başkanlığını üstlenen Sayın Yüksel Yıldırım, tamamen salih niyetlerle, kulübümüzü hak ettiği noktaya yeniden taşımak için birlikte yola çıkmışlardır. Fakat eskilerin deyimiyle ‘Bir koltuğa iki karpuz sığdırmak’ kolay değildir. Hele, ‘davul sende tokmak bende’ anlayışıyla kulüp yönetmek mümkün olamayacağı için bu birliktelik sonlanmıştır. Ben, İsmail Uyanık döneminde olduğu gibi, doğru işler yapıldığı müddetçe Sayın Yıldırım yönetimini de maddi ve manevi olarak desteklemeye devam edeceğim. Ortaya atılan asılsız dedikodulara prim verilmemesini ve şampiyonluk yolunda bugünkü yönetimin etrafında kenetlenilmesini, bizlere inanan Samsunspor taraflarından ve hemşerilerimden istirham ediyor, şanlı Samsunsporumuza önümüzdeki dönemde üstün başarılar diliyorum” dedi.SIRADAKİ HABER
}