HaberlerMehmet Teyyare AK Parti İl Başkanlığı adaylığını açıkladı

Mehmet Teyyare AK Parti İl Başkanlığı adaylığını açıkladı

Samsun'da AK Parti İl Başkanlığı için Mehmet Teyyare adaylığını basın toplantısı ile açıkladı.

+
-
Mehmet Teyyare AK Parti İl Başkanlığı adaylığını açıkladı

Samsun'da AK Parti İl Başkan adaylığını açıklayan Mehmet Teyyare, "Bizim yöneteceğimiz AK Parti, umut olacak. çare olacak, vatandaşı ile barışık olacak" dedi.

AK Parti Samsun İl Başkan adaylığını açıklamak için basın toplantısı düzenleyen Mehmet Teyyare, seçilmesi halinde yapacakları çalışmalarla ilgili bilgiler verdi.

AK Parti Samsun İl Başkan Adayı Mehmet Teyyare, açıklamasında "2001 Yılında artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak diye yola çıkan Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız, Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Başlattığı bu hareketin bir ferdi olmaktan duyduğum onur ve şerefi ifade ederek sözlerime başlamak istiyorum” diyerek başladığı konuşmasına şöyle devam etti.
"2001 Yılında AK Parti Samsun İl teşkilatının Kuruluşunda Kurucu İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev almış bir kardeşinizim. Dolayısı ile Sayın Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a yol arkadaşlığı yapmış olmanın onur ve gururunu taşıyorum. 2001 Yılından günümüze kadar, Birçok engelleme çabalarına maruz kalmış partimizin, ortaya koyduğu, Yeni Türkiye vizyonu için, çok çapa sarf etmiş, gecesini gündüzüne katmış AK Sevda’nın tüm fertlerini hayırla yad etmeyi borç biliriz. Hepsinden önemlisi, Sayın Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımızın ortaya koyduğu 2023 hedefleri için hepimize düşen sorumluluğun farkında olduğumuzu bilmenizi isteriz. Bu hedeflere varmak için hiç şüphe yok ki, 2023 Seçimleri hayati önem arz etmektedir. Öncelikle 2023 seçimlerine giden bu yolda, Sayın Cumhurbaşkanımızın, Hem Genel Başkan, hem de Başkan olarak AK Parti’mizin başına geçmesi ile başlayan süreç, Bir Yenilenmenin, Bir tazelenmenin başlangıcı olan bir süreçtir. Bu süreç, Anayasa değişiklik referandumunda Evet Oylarının oranı ile doğru orantılı olarak hızlanmış ve Sayın Cumhurbaşkanımızın son dönemdeki çalışmaları ve açıklamaları ile yeni bir hal almıştır. Bu yeni hal hepimizin malumu olduğu üzere AK Parti Kongre Sürecidir. Bu sürecin İlimiz, Bölgemiz ve ülkemiz için hayırlar getirmesini temenni ediyoruz. Türkiye 15 Temmuz alçak darbe girişimi ile maruz kaldığı, iç ve dış tehditler ortada iken, AK Partimizin bu süreçte göstereceği perfonmans ve 2023 seçim sonuçları daha fazla hayati önem taşımaktadır. Metal Yorgunluğunun en fazla hissedildiği bir dönemde, Teşkilatların yenilenmesinin ve Güncellenmesinin gerekliliği ortadadır. Samsun’umuzda 2001 Yılında ortaya koyduğumuz çalışma, azim ve gayretlerimizi, AK Parti Samsun İl ve İlçe Teşkilatlarına yeniden yansıtmak zorundayız. AK Parti, İlçe ve Mahalle Teşkilatlarının tüm hücrelerinin yenilenmesi gerektiğine inanıyoruz.  Halkımızı her şeyin üstünde gören bir hareketin, bu anlayışı her kademede halkımıza hissettirmesi gereği ortadadır. Geleceğimizi bırakacağımız genç kardeşlerimize güvendiğimizi göstermek için, AK Parti Samsun il ve İlçe Yönetimlerinde Gençlerimize görevler vererek, teşkilatlarımızı gençlerimizle birlikte yöneteceğiz. Genç kardeşlerimizin sorunlarına kalıcı çözümler üreteceğiz. Bizim yöneteceğimiz AK Parti’de hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Bizim yöneteceğimiz AK Parti Umut olacak, çare olacak, vatandaşı ile barışık olacak. Ahde vefayı öne çıkararak, geçmişte teşkilatlarda görev almış tüm kardeşlerimizin tecrübelerinden faydalanma fırsatlarını yakalayacağız. Bu süreçte Samsun İl kongremizin Hayırlara Vesile Olmasını temenni ediyorum. "SIRADAKİ HABER
}