HaberlerSamsun HaberleriEğitim-Bir-Sen'den 'Gelecekten geleneğe' konferansı

Eğitim-Bir-Sen'den 'Gelecekten geleneğe' konferansı - Samsun Haberleri

Eğitim-Bir-Sen Çarşamba temsilciliği tarafından 'Gelenekten geleceğe' konferansı düzenlendi.

+
-
Eğitim-Bir-Sen'den 'Gelecekten geleneğe' konferansı

Eğitim-Bir-Sen Çarşamba Temsilcisi Hasan Demir, Çarşamba Belediyesi Cemil Şensoy Kültür Merkezi'nde düzenlenen konferansın açılışında, ilçede eğitim camiasının yüzde 72'sinin sendikalarına üye olduğunu söyledi.

Sendika olarak her zaman üyelerinin haklarını almak için mücadele ettiklerini dile getiren Demir, "Bunun yanı sıra İnsani Yardım Vakfı (İHH) ile insanlık adına projelere imza atıyoruz. Bugün de gençlerimizin ve üyelerimizin geçmişten ders alması, geçmişte yapılan hataları tekrarlamaması için Hayati İnanç hocamızı sizlerle buluşturuyoruz." dedi.

Yazar Hayati İnanç da konferansta, hayat tecrübelerini ve deneyimlerini katılımcılarla paylaşarak, Türk dünyasında geçmişte yaşananlar ve gelecekte yapılması gerekenlerle ilgili bilgi aktardı.

Konferansa Çarşamba Belediye Başkan Yardımcısı Ümit Kavraz, Çarşamba Cumhuriyet Başsavcısı Gültekin Bülbül, İlçe Emniyet Müdürü Turgay Begen, Çarşamba Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Serap Aydın Bülbül, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özdemir, ile vatandaşlar katıldı.SIRADAKİ HABER
}