HaberlerSamsunspor HaberleriYılport Samsunspor-Sarıyer maç yayını olacak mı? Yüksel Yıldırım açıkladı

Yılport Samsunspor-Sarıyer maç yayını olacak mı? Yüksel Yıldırım açıkladı - Samsunspor Haberleri

Yılport Samsunspor, pazar günü kendi evinde Sarıyer ile karşı karşıya gelecek. Peki maç yayını olacak mı? Yüksel Yıldırım konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

+
-
Yılport Samsunspor-Sarıyer maç yayını olacak mı? Yüksel Yıldırım açıkladı

Yılport Samsunspor-Sarıyer maç yayını olacak mı? Yüksel Yıldırım açıkladı
Yılport Samsunspor, TFF 2. Lig Beyaz Grup 15. hafta mücadelesinde kendi evinde Sarıyer ile karşı karşıya geliyor. Taraftarlar, karşılaşmanın canlı olarak yayınlanıp yayınlanmayacağı konusunu merak ediyor.

SAMSUNSPOR-SARIYER MAÇI CANLI YAYINLANACAK MI? 

Yüksel Yıldırım sosyal medya hesabından Samsunspor-Sarıyer karşılaşmasının canlı olarak yayınlanmayacağını duyurdu.Yıldırım yaptığı açıklamada, "Kulüpteki ve Yayıncı kuruluştaki arkadaşlar var güçleriyle canlı yayın yapabilmek için TFF'den gerekli izinleri almaya çalışıyor. Birileri bizim bu güzelim yayın işini de baltaladılar. " dedi.

TEK TRİBÜN OLMAK İÇİN START VERİLDİ 

Yıldırım ayrıca bir müjde de verdi. Tek tribün olma yolunda düğmeye basıldığını belirten Yüksel Yıldırım, "Samsunspor'un güçlü ayak sesleri ile gelişini engellemeye çalışıyorlar. Allah yardımcımız olsun.Bu konu üzerinde çalışmalara başladık. İlk toplantımızı taraftar grupları ile birlikte Samsunspor Tesislerinde geçen pazartesi akşam üstü yaptık. Muhteşem başarılı geçti. Tek tribün olmak için düğmeye basıldı. Yakında tüm Türkiye duyacak." şeklinde açıklama yaptı.SIRADAKİ HABER
}