HaberlerSamsun HaberleriSamsun'da kendini asan genci ölümden kurtardı

Samsun'da kendini asan genci ölümden kurtardı - Samsun Haberleri

Samsun'un İlkadım ilçesi Fatih Mahallesi'de meydana gelen olayda, girdiği bunalım sonucu kendini banyoda asan genci ölümden annesi son anda kurtardı.

+
-
Samsun'da kendini asan genci ölümden kurtardı

Samsun'un İlkadım ilçesi Fatih Mahallesi'de meydana gelen olayda, eşinden ayrı olduğu öğrenilen 23 yaşındaki İ.Ç., girdiği bunalım sonucu önce evlerinde mutfaktaki bardakları kırdı daha sonra banyoya giderek kurdele ile kendini su borusuna astı. Oğlunun mutfaktaki bardakları kırdığı sırada evi terk edip dışarı çıkan anne Ayşe P. (40), daha sonra kendine bir zarar verebileceğini düşünerek eve geri dönüp oğlunu aramaya başladı. Evin odalarında oğlu İbrahim'i bulamayan anne Ayşe P., banyoyu kontrol ettiğinde oğlunun kendini kurdele ile tavandaki demir su borusuna astığını görünce büyük panik yaşadı.

OĞLUNU ÖLÜMDEN KURTARTI 

Oğlunu, mutfaktan aldığı bıçakla kurdeleyi keserek ölümden kurtaran anne Ayşe P., 112'den yardım istedi. Ambulansla Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan İ.Ç., tedavi altına alındı. Hastanede gözyaşı döken anne Ayşe P. güçlükle sakinleştirildi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.SIRADAKİ HABER
}