HaberlerSamsun HaberleriSamsun TSO'da bütçe 11 milyon 300 bin TL

Samsun TSO'da bütçe 11 milyon 300 bin TL - Samsun Haberleri

Samsun TSO Aralık ayı olağan meclis toplantısında, 2020 yılı tahmini bütçesi 11 milyon 300 bin TL olarak oy birliği ile kabul edildi. Başkan Murzioğlu, 2020 tahmini gelir-gider bütçesine desteklerinden dolayı meclis üyelerine teşekkür etti.

+
-
Samsun TSO'da bütçe 11 milyon 300 bin TL

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi (STSO), 2019 yılının son Meclis Toplantısı’nı Meclis Başkanı Haluk Akyüz başkanlığında gerçekleştirdi. Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu iki toplantı arasında yürüttükleri çalışmalar hakkında meclis üyelerini bilgilendirdi. 

YİĞİT TÖREN BİLGİ VERDİ 

Ardından da, Samsun TSO’nun 2020 yılı gelir-gider bütçesi görüşüldü. Konuyla ilgili söz alan Samsun TSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Yiğit Tören, “Değerli meclis üyesi arkadaşlarım, odamız 2020 yılı tahmini bütçesini yönetim kurulumuz ve genel sekreterliğimizin detaylı çalışmaları sonucu hazırladık. Bu vesileyle hesapları inceleme komisyonumuza bizlere gösterdikleri güvene teşekkür etmeliyim. Malumunuz 2019 yılı tahmini 9 milyon 950 bin TL olarak onayınıza arz etmiştik. Elde ettiğimiz veriler çerçevesinde 2020 yılı tahmini bütçemizi, 2019 yılına oranla yaklaşık yüzde 13.5 daha fazla büyüyeceğini öngörüyor, 11 milyon 300 bin TL olarak onayınıza sunmak istiyoruz. Genel Sekreterliğimiz ve Yönetim Kurulumuzla hazırladığımız, Hesapları İnceleme Komisyonumuzla nihai halini verdiğimiz Samsun Ticaret ve Sanayi Odası 2020 Yılı Tahmini Gelir Gider Bütçesinin tarafınızdan da uygun görülmesini temenni ediyorum. Bu vesileyle bütçede herhangi bir değişiklik yapmadan hazırladığımız bütçeyi uygun bulan Hesapları İnceleme Komisyonuna bizlere gösterdikleri güvenden dolayı teşekkür ediyorum. Bütçenin etkin yönetimi hususunda; kentimizin kalkınmasına ve camiamıza destek vermek gayesiyle, asgari maliyet, azami hizmet önceliğinde olduğumuzu ifade etmek isterim. Dilerim hepimiz için, sağlıklı, huzurlu, bol kazançlı bir yıl olur. Hepinizin yeni yılını kutluyorum” dedi.

BAŞKAN MURZİOĞLU TEŞEKKÜR ETTİ 

Ardından ise Samsun Ticaret ve Sanayi Odası’nın 2020 yılı tahmini bütçesi oy birliği ile kabul edildi. Oylamanın ardından Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, 2020 yılı tahmini gelir-gider bütçesine desteklerinden dolayı meclis üyelerine teşekkür ederek, “Hepinizin bildiği gibi zorlu bir yılı geride bırakıyoruz. Dilerim; hepinizin çalışmalarının, beklentilerinin karşılık bulduğu bir yıl olsun. Samsun’un sahip olduğu potansiyelin ekonomik değerini bulduğu, refah seviyemizin yükseldiği, tüm dünyada barışın ve huzurun hüküm sürdüğü bir başlangıç olsun. Evlerimize, işyerlerimize bolluk, bereket ve huzur getirmesi dileğiyle hepinizin yeni yılını kutluyorum” diyerek sözlerini tamamladı. Diğer gündem maddelerinin de görüşülüp karara bağlanmasının ardından meclis toplantısı sona erdi.SIRADAKİ HABER
}