HaberlerSamsun HaberleriSeçimi Murat Toktaş kazandı

Seçimi Murat Toktaş kazandı - Samsun Haberleri

Temmuz ayında TBMM'de kabul edilerek yasalaşan Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı'nın (TTGA) yönetim kurulu üyelerinin belirlenmesine yönelik seçimler sonuçlandı.

+
-
Seçimi Murat Toktaş kazandı

Milyonlarca dolarlık bütçesiyle Türk turizmine yön vermesi beklenen Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı ’nın yönetim kurulu seçildi. Trabzon Hammaizade İhsanbey Kültür Merkezi’nde yapılan Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı’nın Karadeniz Bölgesi seçimlerinde, Karadeniz Turistik İşletmecileri Derneği Başkanı ve TÜROFED yönetim kurulu üyesi  Murat Toktaş  ve Rize Babylon Otel Genel Müdürü Yasemin Suyabatmaz yarıştı. Gerçekleşen seçimde Toktaş 133 oy alırken, Suyabatmaz ise 61 oy aldı ve Murat Toktaş Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı’nın Karadeniz temsilcisi oldu.

TEŞEKKÜR ETTİ 

Seçim sonrası açıklama yapan Toktaş, “Karadeniz bölgesi Yönetim Kurulu seçimlerini kazanarak bölgemi temsil etme hakkı kazandım. Bu süreçte beni yalnız bırakmayan omuz omuza yürüdüğümüz yatırımcı ve profesyonel meslektaşlarıma, KATİD ailesine ve beni her zaman desteğini esirgemeyen Eldemir ve North Point ailesine sonsuz teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

 SIRADAKİ HABER
}