HaberlerSamsun HaberleriSamsun LÖSEV'den yeni yıl partisi

Samsun LÖSEV'den yeni yıl partisi - Samsun Haberleri

Lösemili Çocuklar Sağlık Eğitim Vakfı (LÖSEV) bu sene de başta Ankara olmak üzere Türkiye genelindeki ofislerinde, kayıtlı lösemili ve onko çocuklar için geleneksel hale gelen Yeni Yıla Merhaba etkinlikleri düzenliyor.

+
-
Samsun LÖSEV'den yeni yıl partisi

21 yıldır “Hayatımız Çocuklarımız” sloganıyla lösemili ve onko çocukların daima yanında olan LÖSEV, bu yeni yılda da çocukları yalnız bırakmadı. LÖSEV Samsun İrtibat Ofisi, Yeni Yıla Merhaba etkinliğinde yaklaşık 40 lösemili ve onko çocuğa coşkulu bir kutlama yaşattı. Samsun'da hayata geçirilen etkinlik Samsun Yelken Kulüp’ün ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER 

Çocukların yeni yıla coşku ve umut içinde başlaması amacıyla dans- müzik gösterileri ve sürprizlerle dolu etkinlikte çocuklar doyasıya eğlendi. Yeni yıl pastası yanı sıra palyaçolar ve eğlenceli aktivitelerin yer aldığı partide çocuklar yeni yılı coşkuyla karşıladı. Çeşitli müzik ve dans şovları ile renklenen etkinlik palyaço ve animatörlerle çocuklarımız için keyifli anlara dönüştü ve moral depoladılar. Yeni yıl pastasını da hep birlikte kesen çocuklar yeni yıla dair umutlarını tazeledi.

YENİ YIL BULUŞMASI 

LÖSEV Samsun İl Sorumlusu Berrin Bulutay, “LÖSEV olarak tüm Türkiye’de olduğu gibi Samsun'da da çocuklarımızla yeni yılı buluşmasını gerçekleştiriyoruz. Amacımız onların yaşadığı zorlu süreçleri bir nebze de olsa unutturup gönüllülerince eğlenecekleri bir gün yaşatmak ve yeni yılı coşkuyla karşılamalarını sağlamak. Büyük LÖSEV ailesi olarak her zaman çocuklarımızın yanındayız. 2020 yılından temennimiz tüm çocuklarımız için önce sağlık, ülkemiz ve dünya için barış ve huzur. Tüm ülkemizin ve LÖSEV’in yanında olan destekçi ve gönüllülerimizin yeni yılını kutluyoruz” dedi.

 

Çocukların en önemli yeni yıl dilekleri ise hem kendileri, hem diğer kardeşleri ve hem de tüm çocuklar için “Önce sağlık ve tüm hastalar için LÖSANTE Çocuk & Yetişkin Hastanesine Ruhsat “ dilemek oldu.SIRADAKİ HABER
}