HaberlerSamsun HaberleriSamsun'da yeni yılın ilk bebeği babasını iş sahibi yaptı

Samsun'da yeni yılın ilk bebeği babasını iş sahibi yaptı - Samsun Haberleri

Yeni yılın ilk bebeği Samsun'da saat 00.05'te dünyaya 'merhaba' dedi. Doğan bebek uzun zamandır işsiz olan babasını iş sahibi yaptı.

+
-
Samsun'da yeni yılın ilk bebeği babasını iş sahibi yaptı

Mustan ve Pınar Türe çiftinin erkek bebekleriSamsun  Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde dünyaya geldi. Saat 00.05’te doğan bebeğe ailesi Akın Hüseyin ismini koydu. Türe çiftinin ikinci çocukları olan Akın Hüseyin bebek, 52 santim boyunda ve 4 kilogram ağırlığında sağlıklı bir bebek olarak doğdu. Baba Mustan Türe, yeni yılın ilk dakikalarında bebek sahibi olduğu için çok mutlu olduklarını bebeğin yeni yıl sürprizi olarak geldiğini dile getirdi. Doğumla tarif edilemez bir mutluluk yaşayan aileye bir müjde de Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’den geldi. Uzun zamandır işsiz olan babaya iş sözü verdi. 


Doğum hastanesini ziyaret eden Samsun Valisi Osman Kaymak, “Yeni yılın ilk bebeğine Allah uzun ömürler versin diyoruz. Bebeğimiz rızkı ile geldi. Hastanemiz gerçekten konforlu. Bazen aileler özel hastane arıyorlar. Şuan devlet hastanesinde 5 yıldızlı doğum odasındayız. Burada otel konforunda doğum yapıyorlar” diye konuştu. 


Samsun  Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ise uzun zamandır işsiz olan babaya iş sahibi olma sözü vererek, “Yeni yılın ilk doğan bebeğini burada ziyaret ettik. 2020 yılına Samsun  çok huzurlu başladı. Bebek bereketi ile dünyaya geldi. Babası bizimle beraber Büyükşehir Belediyesinde çalışacak” şeklinde konuştu. 
Çifte mutluluk yaşayan baba Mustan Türe, “Başkanımız 'belediyede çalışabilirsin' dedi. Çalıştığım yer kapanmıştı, uzun zamandır işsizdim .Bu habere çok sevindim. Bebek bizim için yeni yıl hediyesi oldu” sözlerini kulandı. 


Samsun  Valisi Osman Kaymak, Samsun  Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve Samsun  Sağlık İl Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Ali Oruç yeni yılda doğan bebeklere altın taktı. Osman Kara yazdı! Burası Türkiye'dir EfendilerGÜNCEL
Osman Kara yazdı! Burası Türkiye'dir Efendiler
Vedat Çınaroğlu yazdı! Yasaklasalar da başaramayacaklarGÜNCEL
Vedat Çınaroğlu yazdı! Yasaklasalar da başaramayacaklar
Osman Kara Andımız kararını yazdı! Ne Mutlu Türküm DiyeneGÜNCEL
Osman Kara Andımız kararını yazdı! Ne Mutlu Türküm Diyene
Osman Kara yazdı! Marşlarımız Vardı Bir ZamanlarGÜNCEL
Osman Kara yazdı! Marşlarımız Vardı Bir Zamanlar
TED Çorum Koleji Zeka Oyunları Şampiyonasında Türkiye finaline kaldıGÜNCEL
TED Çorum Koleji Zeka Oyunları Şampiyonasında Türkiye finaline kaldı
SIRADAKİ HABER
}