HaberlerSamsun HaberleriSuat Hayri Odabaş CHP İlkadım'a talip

Suat Hayri Odabaş CHP İlkadım'a talip - Samsun Haberleri

CHP İlkadım İlçe Başkanlığı için adaylığını açıklayan Suat Hayri Odabaş, 'Kendim özgür irademle İlkadım'da tüm küskünlükleri gidererek, barış ve kardeşlik duygularıyla hiçbir grup ve çatının altına girmeden aday olmaya karar verdim. Sadece örgütümüzün adayıyım' dedi.

+
-
Suat Hayri Odabaş CHP İlkadım'a talip

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Samsun'da 14 Aralık'ta başlayan ilçe kongre sürecinde Bafra, Ayvacık, Yakakent, Çarşamba, Salıpazarı, Ladik, Asarcık, Kavak, Atakum, Canik, Terme, Tekkeköy, Vezirköprü ve 19 Mayıs ilçelerinde kongre süreçleri tamamlandı. İlkadım İlçe Başkanlığı kongresi ile ilçe kongreleri sona erecek. İlkadım ilçe başkanlığı için adaylar belli olmaya başladı. Suat Hayri Odabaş , CHP İlkadım İlçe Başkanlığı önünde düzenlediği basın açıklamasıyla adaylığını açıkladı.

İLKADIM’A HİZMET HAYALİM 

CHP’nin birleştirici güç olduğunu ifade eden Suat Hayri Odabaş, “Cumhuriyet Halk Partili olma yaşım nüfus yaşımla aynıdır. Bu kültür bana babamdan miras kaldığı gibi bendende çocuklarıma miras kalacaktır. Uzun yıllar parti emekçisi olarak gençlik kolları, işçi komisyonu, İlkadım belde örgütü ve merkez ilçe örgütünde yöneticilik yaptım. 3 dönem merkez ilçe ve İlkadım ilçe sekreterliği görevlerinde bulundum. Tüm bu görevlerimin dışında partimin ihtiyacı olduğu her çalışmalarda örgütlerimizin yanında oldum. İlkadım’a hizmet yıllardır benim hayallerimi süsledi. Bu hayalimi gerçekleştirmek için uygun zamanı bekledim” dedi.

SADECE CHP’NİN ADAYIYIM 

Açıklamasını sürdüren Odabaş, “Kendim özgür irademle İlkadım’da tüm küskünlükleri gidererek, barış ve kardeşlik duygularıyla hiçbir grup ve çatının altına girmeden aday olmaya karar verdim.  Sadece örgütümüzün adayıyım. İlkadım’a hizmet en büyük hayalim. CHP’ye hizmet ise yaşam şeklim. İlçe başkanlığı makamını çok kutsal buluyorum ve İlkadım ilçe başkanlığına adaylığımı açıklıyorum. Görevi üstlenirsem geçmiş ile gelecek arasında bir köprü vazifesi göreceğim. Kimseyi ötekileştirmeden el ele vererek CHP’yi İlkadım’da elimden gelenin fazlasını yapacağına söz veriyorum. Bundan önceki yönetim kadrolarına verdikleri hizmetler için çok teşekkür ediyorum. Yaşasın Cumhuriyet, yaşasın Cumhuriyet Halk Partisi” ifadelerini kullandı.AK Parti Samsun'da yeni atamalarSİYASET
AK Parti Samsun'da yeni atamalar
AK Parti Atakum İlçe Başkanı belli olduSİYASET
AK Parti Atakum İlçe Başkanı belli oldu
AK Parti'de iki atama iki ertelemeSİYASET
AK Parti'de iki atama iki erteleme
MHP İl Başkanı Karapıçak: 'Yıl sonu itibarıyla üye sayımızı yüzde 20 artırdık'SİYASET
MHP İl Başkanı Karapıçak: 'Yıl sonu itibarıyla üye sayımızı yüzde 20 artırdık'
Büyük Birlik Partisi Samsun'da buluştuSİYASET
Büyük Birlik Partisi Samsun'da buluştu
SIRADAKİ HABER
}