HaberlerSamsun HaberleriLösemili çocuklardan Samsunlulara önemli davet

Lösemili çocuklardan Samsunlulara önemli davet - Samsun Haberleri

Annelerin umut ve çare dolu ellerinde paha biçilmez birer esere dönüşen birbirinden farklı yüzlerce el emeği, göz nuru ürün LSV Dükkan Samsun Mağazası'nda Samsunlular ile buluştu.

+
-
Lösemili çocuklardan Samsunlulara önemli davet

LÖSEV, 21 yıldır tüm Türkiye’de sağlıklı bir toplum için hizmetlerini sürdürmeye ve kalıcı çözümler yaratmaya devam ediyor. Bu gün sayıları 40 bine yaklaşan kayıtlı lösemi - kanser hastası çocuk ve yetişkin hastasına sağlık - eğitim hizmetlerinin yanı sıra %90 ı ihtiyaç sahibi ailelerine maddi- manevi destekler sunmayı dur durak bilmeden sürdürüyor. Tedavi süresince ve sonrasında hasta ve ailelerini yalnız bırakmayan LÖSEV, lösemi li çocukların anneleri için 2000 yılında Anne Meslek Atölyeleri Projesini hayata geçirdi. Bu proje ile hastalıkta en çok yıpranan yüzlerce anneye umut oldu. Sadece bununla da kalmayan proje geçen 21 yıl içinde binlerce çocuğu hayata bağlayan İyilik Dolu bir LSV Dükkan markasına dönüştü.

Tek tek elde işlenen bez bebekler, çantalar, kırlentler ve yazmaların yanı sıra en doğal ürünlerle anne mutfağından çıkan salçalardan reçellere, çikolatadan tarhanalara yüzlerce ürün çocukları hayata bağlamak için Samsun halkını bekliyor. Ürünleri almak isteyen Samsun halkı, İlkadım ilçesi İstasyon Mahallesi, Saadet Caddesi No: 108/7 adresinde bulunan Lösev Şubesini ziyaret edebilir.

 

 ARAPLAŞIYOR MUYUZ DİNDARLAŞIYOR MUYUZGÜNCEL
ARAPLAŞIYOR MUYUZ DİNDARLAŞIYOR MUYUZ?
GİDİŞİ OLSUN DA DÖNÜŞÜ OLMASINGÜNCEL
GİDİŞİ OLSUN DA DÖNÜŞÜ OLMASIN
EKONOMİK KURTULUŞ SAVAŞI İMİŞ!GÜNCEL
EKONOMİK KURTULUŞ SAVAŞI İMİŞ!
BİR ÖLÜMÜN ARDINDANGÜNCEL
BİR ÖLÜMÜN ARDINDAN
'O' OLMASAYDIGÜNCEL
'O' OLMASAYDI?
SIRADAKİ HABER
}