HaberlerSamsun HaberleriLösemili çocuklardan Samsunlulara önemli davet

Lösemili çocuklardan Samsunlulara önemli davet - Samsun Haberleri

Annelerin umut ve çare dolu ellerinde paha biçilmez birer esere dönüşen birbirinden farklı yüzlerce el emeği, göz nuru ürün LSV Dükkan Samsun Mağazası'nda Samsunlular ile buluştu.

+
-
Lösemili çocuklardan Samsunlulara önemli davet

LÖSEV, 21 yıldır tüm Türkiye’de sağlıklı bir toplum için hizmetlerini sürdürmeye ve kalıcı çözümler yaratmaya devam ediyor. Bu gün sayıları 40 bine yaklaşan kayıtlı lösemi - kanser hastası çocuk ve yetişkin hastasına sağlık - eğitim hizmetlerinin yanı sıra %90 ı ihtiyaç sahibi ailelerine maddi- manevi destekler sunmayı dur durak bilmeden sürdürüyor. Tedavi süresince ve sonrasında hasta ve ailelerini yalnız bırakmayan LÖSEV, lösemi li çocukların anneleri için 2000 yılında Anne Meslek Atölyeleri Projesini hayata geçirdi. Bu proje ile hastalıkta en çok yıpranan yüzlerce anneye umut oldu. Sadece bununla da kalmayan proje geçen 21 yıl içinde binlerce çocuğu hayata bağlayan İyilik Dolu bir LSV Dükkan markasına dönüştü.

Tek tek elde işlenen bez bebekler, çantalar, kırlentler ve yazmaların yanı sıra en doğal ürünlerle anne mutfağından çıkan salçalardan reçellere, çikolatadan tarhanalara yüzlerce ürün çocukları hayata bağlamak için Samsun halkını bekliyor. Ürünleri almak isteyen Samsun halkı, İlkadım ilçesi İstasyon Mahallesi, Saadet Caddesi No: 108/7 adresinde bulunan Lösev Şubesini ziyaret edebilir.

 

 TED SAMSUN KOLEJİNDE 101 YIL KUTLAMALARIGÜNCEL
TED SAMSUN KOLEJİNDE 101. YIL KUTLAMALARI
TED Samsun Koleji ''İlkokullar Modern Dans Yarışması' Yarışması SonuçlandıGÜNCEL
TED Samsun Koleji ''İlkokullar Modern Dans Yarışması' Yarışması Sonuçlandı.
Osman Kara yazdı! Burası Türkiye'dir EfendilerGÜNCEL
Osman Kara yazdı! Burası Türkiye'dir Efendiler
Vedat Çınaroğlu yazdı! Yasaklasalar da başaramayacaklarGÜNCEL
Vedat Çınaroğlu yazdı! Yasaklasalar da başaramayacaklar
Osman Kara Andımız kararını yazdı! Ne Mutlu Türküm DiyeneGÜNCEL
Osman Kara Andımız kararını yazdı! Ne Mutlu Türküm Diyene
SIRADAKİ HABER
}