HaberlerSamsun HaberleriBaşkan Demirtaş: 'Eğitime desteğimiz artarak devam edecek'

Başkan Demirtaş: 'Eğitime desteğimiz artarak devam edecek' - Samsun Haberleri

İlkadım Belediyesi tarafından İlkadım İlçe Halk Eğitim Merkezi iş birliğinde gerçekleştirilen kurslar ile her yaştan öğrenci geleceğe hazırlanıyor.

+
-
Başkan Demirtaş: 'Eğitime desteğimiz artarak devam edecek'

2019-2020 eğitim döneminde de büyük ilgi gören Derebahçe İlkadım Eğitim Merkezi (İLKEM)’de gerçekleştirilen üniversiteye hazırlık, liseye hazırlık ve okul takviye kursları ile öğrenciler eşsiz bir ortamda kurs görüyor. Her yıl artan başarı derecesini bu yıl da sürdürmeyi hedefleyen Derebahçe İLKEM kendi branşında başarılı eğitmenleriyle de dikkat çekiyor.

Derebahçe İLKEM’de kesintisiz eğitim 
İlkadım Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi iş birliğinde devam eden kurslardan her yaştan öğrenci faydalanırken hafta içi ve hafta sonu olarak kurslar aralıksız olarak devam ediyor. Geçen dönem yakalanan başarı ivmesini daha yukarı taşımayı hedefleyen Derebahçe İLKEM, öğrencilerin yanı sıra veliler tarafından da takdir görüyor.

“Gençlerimizin başarısı için çalışıyoruz” 
İLKEM olarak azimle çalışmaya devam ettiklerini belirten İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “Öğrencilerimizin eğitim eşitliğini sağlayarak onlara eşsiz bir ortamda kurs imkanları sunuyoruz. Birçok branşta özel kurumları aratmayacak kalitede ve güvenilir bir ortamda çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitim hayatlarına büyük bir destek sağlıyoruz. Derebahçe İLKEM'de üniversite hazırlık, lise hazırlık ve takviye kurslarımızla İlkadımlı öğrencilerimizin hem okullarında hem de girdikleri sınavlarda başarılı olmalarına büyük katkı sağlıyoruz. Bu çalışmaların en büyük ödülünü de yine öğrencilerimizin yakaladıkları başarılar ile alıyoruz. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da eğitime olan desteğimiz artarak devam edecektir” şeklinde konuştu.ARAPLAŞIYOR MUYUZ DİNDARLAŞIYOR MUYUZGÜNCEL
ARAPLAŞIYOR MUYUZ DİNDARLAŞIYOR MUYUZ?
GİDİŞİ OLSUN DA DÖNÜŞÜ OLMASINGÜNCEL
GİDİŞİ OLSUN DA DÖNÜŞÜ OLMASIN
EKONOMİK KURTULUŞ SAVAŞI İMİŞ!GÜNCEL
EKONOMİK KURTULUŞ SAVAŞI İMİŞ!
BİR ÖLÜMÜN ARDINDANGÜNCEL
BİR ÖLÜMÜN ARDINDAN
'O' OLMASAYDIGÜNCEL
'O' OLMASAYDI?
SIRADAKİ HABER
}