HaberlerSamsun HaberleriBüyük Birlik Partisi Samsun'da buluştu

Büyük Birlik Partisi Samsun'da buluştu - Samsun Haberleri

Büyük Birlik Partisi'nin bir sürte önce başlattığı 'Türkiye Kucaklaşıyor Birlikte Buluşuyor' toplantısı dün Samsun'da gerçekleşti. Toplantıya BBP Genel Başkanı Mustafa Destici katıldı.

+
-
Büyük Birlik Partisi Samsun'da buluştu

"Türkiye Kucaklaşıyor Birlikte Buluşuyor" bölge toplantısının dördüncüsü Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici ’nin katılımıyla Samsun’un Terme ilçesinde gerçekleşti. Toplantıya genel merkez, il, ilçe yöneticileri katıldı.

TARIM ARAZİSİNE KURULMAMALI 

Ülke ve bölgenin sorunlarının konuşulduğu toplantıda Genel Başkan Destici, “Sanayi yatırımları; çevre, tarım havzaları ve çiftçi korunarak yapılmalı. Çarşamba Ovasında Biyokütle Enerji tesisleri kuruluyor. Biz sanayiye karşı değiliz. Elbette ki bunlar kurulmalıdır. Ama tarım arazileri üzerine bunların kurulmasını doğru bulmuyoruz” dedi.

 

İNCELEME YAPTI 

Daha sonra Çarşamba ilçesinde yapımına başlanan Biyokütle Enerji Santrali’nde bölge halkı ile birlikte incelemelerde bulunan ve halkın itirazlarını dinleyen Genel Başkan Destici, konunun Ankara’da takipçisi olacağını ifade etti.Saadet Partisi'nden Erbakan açıklamasıSİYASET
Saadet Partisi'nden Erbakan açıklaması
CHP Samsun'da başkan belli olduSİYASET
CHP Samsun'da başkan belli oldu
AK Parti Samsun'da yeni atamalarSİYASET
AK Parti Samsun'da yeni atamalar
AK Parti Atakum İlçe Başkanı belli olduSİYASET
AK Parti Atakum İlçe Başkanı belli oldu
AK Parti'de iki atama iki ertelemeSİYASET
AK Parti'de iki atama iki erteleme
SIRADAKİ HABER
}