HaberlerSamsun HaberleriBüyük Birlik Partisi Samsun'da buluştu

Büyük Birlik Partisi Samsun'da buluştu - Samsun Haberleri

Büyük Birlik Partisi'nin bir sürte önce başlattığı 'Türkiye Kucaklaşıyor Birlikte Buluşuyor' toplantısı dün Samsun'da gerçekleşti. Toplantıya BBP Genel Başkanı Mustafa Destici katıldı.

+
-
Büyük Birlik Partisi Samsun'da buluştu

"Türkiye Kucaklaşıyor Birlikte Buluşuyor" bölge toplantısının dördüncüsü Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici ’nin katılımıyla Samsun’un Terme ilçesinde gerçekleşti. Toplantıya genel merkez, il, ilçe yöneticileri katıldı.

TARIM ARAZİSİNE KURULMAMALI 

Ülke ve bölgenin sorunlarının konuşulduğu toplantıda Genel Başkan Destici, “Sanayi yatırımları; çevre, tarım havzaları ve çiftçi korunarak yapılmalı. Çarşamba Ovasında Biyokütle Enerji tesisleri kuruluyor. Biz sanayiye karşı değiliz. Elbette ki bunlar kurulmalıdır. Ama tarım arazileri üzerine bunların kurulmasını doğru bulmuyoruz” dedi.

 

İNCELEME YAPTI 

Daha sonra Çarşamba ilçesinde yapımına başlanan Biyokütle Enerji Santrali’nde bölge halkı ile birlikte incelemelerde bulunan ve halkın itirazlarını dinleyen Genel Başkan Destici, konunun Ankara’da takipçisi olacağını ifade etti.MHP İl Başkanı Karapıçak: 'Yıl sonu itibarıyla üye sayımızı yüzde 20 artırdık'SİYASET
MHP İl Başkanı Karapıçak: 'Yıl sonu itibarıyla üye sayımızı yüzde 20 artırdık'
Suat Hayri Odabaş CHP İlkadım'a talipSİYASET
Suat Hayri Odabaş CHP İlkadım'a talip
Sinan Aygün CHP'den istifa ettiSİYASET
Sinan Aygün CHP'den istifa etti
AK Parti Genel Merkezi'nde Samsun zirvesiSİYASET
AK Parti Genel Merkezi'nde Samsun zirvesi
CHP Samsun'da ilçe kongreleri sürüyorSİYASET
CHP Samsun'da ilçe kongreleri sürüyor
SIRADAKİ HABER
}