HaberlerSamsun HaberleriSamsun'da kar yağışı etkili oluyor

Samsun'da kar yağışı etkili oluyor - Samsun Haberleri

Samsun'un Çarşamba ilçesinde etkili olan kar yağışı kırsal mahalleleri beyaza bürüdü.

+
-
Samsun'da kar yağışı etkili oluyor

Samsun’un birçok ilçesinde yaşanan kar yağışı Çarşamba’da da etkili oldu. Sabaha karşı başlayan kar yağışı kırsal mahallelerde daha çok etkisini gösterirken, şehir merkezinde ise kar yağışı binaların ve araçların üzerlerinde beyaz bir örtü halini aldı. Yaklaşık 3 yıldır kar yağışının yaşanmadığı Çarşamba ilçesinde birçok vatandaş, sabah karşılaştıkları manzaraya sevinirken, Çarşamba Belediyesinin yoğun kar yağışının yaşandığı kırsal mahallelerde yol açma ve temizleme çalışmalarını aralıksız sürdüğü belirtildi.


Bazı vatandaşlar ise kar yağışına aldırış etmeden ellerine aldıkları cep telefonlarıyla yaşadıkları anları ölümsüzleştirirken, gün boyu süren kar yağışının akşam saatlerinde yerini yağmur yağışına bırakacağı öğrenildi.

Belediyeden yoğun çalışma 
Çarşamba Belediyesi yaşanan kar yağışı sonrası mahalle yollarının ulaşıma kapanmaması için teyakkuza geçti. Kırsal mahallelerde yoğun kar yağışının etkili olması sonrası Çarşamba Belediyesine ait araçlar, gün boyunca çalışmalarını sürdürdü. Öte yandan ilçe genelinde kapalı yolun bulunmadığı öğrenildi.UNUTULANUNUTTURULAN KIBRIS VE BARIŞ HAREKTIGÜNCEL
UNUTULAN/UNUTTURULAN KIBRIS VE BARIŞ HAREKÂTI
700 Bin Kardeşimiz Olmuş!GÜNCEL
700 Bin Kardeşimiz Olmuş!
KİM İÇİN BU BASIN HÜRRİYETİGÜNCEL
KİM İÇİN BU BASIN HÜRRİYETİ?
TARİHİ DOĞRU OKUMAKGÜNCEL
TARİHİ DOĞRU OKUMAK
'HA SAİD HA KAMİL NE FARK EDER'GÜNCEL
'HA SAİD HA KAMİL NE FARK EDER?'
SIRADAKİ HABER
}