HaberlerSamsun'da 10 Şubat Pazartesi günü için okullara kar tatili verilen ilçeler

Samsun'da 10 Şubat Pazartesi günü için okullara kar tatili verilen ilçeler

Samsun'da yoğun kar yağışı nedeniyle 10 Şubat 2020 Pazartesi günü Asarcık, Alaçam ve Yakakent ilçelerinde okullar bir gün tatil edildi.

+
-
Samsun'da 10 Şubat Pazartesi günü için okullara kar tatili verilen ilçeler

Samsun'da yoğun kar yağışı nedenediyle 10 Şubat Pazartesi günü okullar tatil mi. Samsun'da 10 Şubat 2020 Pazartesi günü okulların tatil edildiği ilçeler..


Samsun’da 8 Şubat Cumartesi günü başlayan ve Pazar günü de etkisini artırarak devam eden kar yağışı hayatı olumsuz yönde etkiledi. Kar yağmasının ardından öğrenciler okulların tatil olması ile ilgili yetkililerden gelecek cevabı beklerken ilk tatil haberini Samsun Valiliği duyurdu.

Samsun Valiliğinden yapılan açıklamada, “Yoğun kar yağışı ve buzlanma riski nedeniyle İl Hıfzıssıhha Kurulu kararıyla Asarcık, Alaçam ve Yakakent ilçelerimizde 10.02.2020 Pazartesi günü eğitim-öğretime bir gün süreyle ara verilmiştir” denildi.

Ayrıca açıklamada, "Olumsuz hava şartları nedeniyle İl Hıfzıssıhha Kurulu kararıyla 10.02.2020 Pazartesi günü ilimiz genelindeki hamile ve engelli kamu görevlilerimiz idari izinli sayılacaklardır" diye belirtildi.

SAMSUN İL GENELİNDE TÜM OKULLAR TATİL EDİLDİ

Öte yandan Samsun Valiliğinden İl genelinde tüm okullara son dakika kar tatili açıklaması geldi. Samsun'da 10 Şubat 2020 Pazartesi günü okullara kar tatili var mı. Samsun Valiliği, Pazartesi günü için il genelinde tüm okulların kar nedeniyle tatil edildiğini açıkladı.

Samsun'da Pazartesi günü için tüm okullara son dakika kar tatili duyurusu. Samsun'da 10 Şubat 2020 Pazartesi günü için il genelinde kar yağışı nedeniyle tüm okullar bir gün tatil edildi.KİM İÇİN BU BASIN HÜRRİYETİGÜNCEL
KİM İÇİN BU BASIN HÜRRİYETİ?
TARİHİ DOĞRU OKUMAKGÜNCEL
TARİHİ DOĞRU OKUMAK
'HA SAİD HA KAMİL NE FARK EDER'GÜNCEL
'HA SAİD HA KAMİL NE FARK EDER?'
FATİH SULTAN MEHMET Mİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK MÜGÜNCEL
FATİH SULTAN MEHMET Mİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK MÜ?
Osman Kara, AHaber'de 19 Mayıs'ı anlattıGÜNCEL
Osman Kara, AHaber'de 19 Mayıs'ı anlattı
SIRADAKİ HABER
}