HaberlerSamsun Haberleriİlkadım'da kar temizleme çalışmaları aralıksız devam ediyor

İlkadım'da kar temizleme çalışmaları aralıksız devam ediyor - Samsun Haberleri

İlkadım'da gece saatlerinde başlayan kar yağışı, ilçeyi beyaza bürüdü. Kar kalınlığı 5 santimetreyi bulan ilçede, buzlanmaya karşı belediye ekipleri anında müdahale etti. Kar yağışı ile birlikte çalışmalara başlayan ekipler gece boyunca sahada tuzlama ve kar küreme çalışmasını aralıksız sürdürdü.

+
-
İlkadım'da kar temizleme çalışmaları aralıksız devam ediyor

Hafta sonu kent genelini etkisi altına alan gece saatlerinde hızla devam eden kar yağışı ilçeyi bembeyaz yaptı. Kar kalınlığı ilçede 5 santimetreyi bulurken İlkadım Belediyesi’nin ekipleri ise harekete geçti. İlçe halkının aksaklık yaşamaması için ilçede süratle çalışan ekipler tuzlama, solisyon  ve kar küreme çalışması başlattı. Giderek artan kar yağış ilçe merkezinin yanı sıra mahallelerde daha şiddetli devam etti. İlçe halkının buzlanma ve kötü hava şartlarından etkilenmemesi için belediye ekipleri ulaşımda ve gündelik yaşamda sıkıntı yaşanmaması için gece boyunca mücadele verdi.

VATANDAŞLARIMIZ RAHAT OLSUN 

Kar yağışı sebebiyle ulaşımda sıkıntılar yaşanmaması için belediyenin ekiplerinin çalışmaları hızla devam ettirdiğini söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “Bu gibi doğa olaylarını yönetmekte ve sorunsuz atlatmakta, personellerimiz yüksek deneyim ve tecrübeye sahip. Yağış başlar başlamaz belediye personellerimiz çalışmalarına başladı. Çalışmalarımızı 1 greyder, 3 kepçe, 2 tuzlama aracı,3 solisyon tankeri  ve 10 kişilik ekip ile sürdürüyoruz. Mahallelerimizde ulaşımın aksamaması için ekiplerimiz saatler süren çalışmalarını gerçekleştiriyor. Gelebilecek ihbarlar üzerine ekiplerimiz hazır bekliyor. İlkadım’lı tüm vatandaşlarımızın içi rahat olsun. Yaşam alanlarında en küçük bir aksamaya dahi izin vermeyeceğiz. Mesai mefhumu gözetmeden bütün ekiplerimizle yağışlar devam ettiği sürece iş başında olacağız. Geceden bu yana vatandaşlarımızın rahatı için fedakarlık yapan tüm mesai arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum” dedi.

 KİM İÇİN BU BASIN HÜRRİYETİGÜNCEL
KİM İÇİN BU BASIN HÜRRİYETİ?
TARİHİ DOĞRU OKUMAKGÜNCEL
TARİHİ DOĞRU OKUMAK
'HA SAİD HA KAMİL NE FARK EDER'GÜNCEL
'HA SAİD HA KAMİL NE FARK EDER?'
FATİH SULTAN MEHMET Mİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK MÜGÜNCEL
FATİH SULTAN MEHMET Mİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK MÜ?
Osman Kara, AHaber'de 19 Mayıs'ı anlattıGÜNCEL
Osman Kara, AHaber'de 19 Mayıs'ı anlattı
SIRADAKİ HABER
}