HaberlerSamsun HaberleriSamsun'da değirmende karbonmonoksit zehirlenmesi: 1 ölü, 1 zehirlenme

Samsun'da değirmende karbonmonoksit zehirlenmesi: 1 ölü, 1 zehirlenme - Samsun Haberleri

Samsun'da değirmende yaktıkları ateşin közünden ısınmak isteyen yaşlı adam karbonmonoksit zehirlenmesi sonucu hayatını kaybederken, torunu ise hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

+
-
Samsun'da değirmende karbonmonoksit zehirlenmesi: 1 ölü, 1 zehirlenme

Olay, Samsun'un Salıpazarı ilçesi Tahnal Mahallesi’nde dün akşam meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, su değirmenine torunu Aydın Torun (22) ile birlikte un yapmak için giden Bilal Torun (64) ısınmak için değirmenin önünde bir kapta ateş yaktı. Dede ve torun yaktıkları ateşin közünü değirmenin içine götürdü. Közde ısınan dede-torun bir süre sonra kendilerinden geçtiler. Karbonmonoksit zehirlenmesi sonucu 6 çocuk babası Bilal Torun olay yerinde hayatını kaybetti.


Yakınları değirmenden dönmeyen dede ve torununu merak ederek değirmene gidince korkunç manzara ile karşılaştılar. Bilal Torun'un hayatını kaybettiği tespit edilirken, baygın halde bulunan torunu Aydın Torun ise hastaneye kaldırıldı. Aydın Torun'un sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Yapılan araştırmada su değirmenine fare girmesin diye hava alacak bütün deliklerin kapatıldığı ve ısınmak için yakılan ateşin közünden bu yüzden zehirlenme yaşandığı tespit edildi.
Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.ARAPLAŞIYOR MUYUZ DİNDARLAŞIYOR MUYUZGÜNCEL
ARAPLAŞIYOR MUYUZ DİNDARLAŞIYOR MUYUZ?
GİDİŞİ OLSUN DA DÖNÜŞÜ OLMASINGÜNCEL
GİDİŞİ OLSUN DA DÖNÜŞÜ OLMASIN
EKONOMİK KURTULUŞ SAVAŞI İMİŞ!GÜNCEL
EKONOMİK KURTULUŞ SAVAŞI İMİŞ!
BİR ÖLÜMÜN ARDINDANGÜNCEL
BİR ÖLÜMÜN ARDINDAN
'O' OLMASAYDIGÜNCEL
'O' OLMASAYDI?
SIRADAKİ HABER
}