HaberlerDr. Işık Özkefeli güven tazeledi

Dr. Işık Özkefeli güven tazeledi

ADD Samsun Şubesi 14. Olağan Genel Kurulu tamamlandı. Mevcut Başkan Dr. Işık Özkefeli geçerli 256 oyun 177'sini alarak tekrar başkan seçildi.

+
-
Dr. Işık Özkefeli güven tazeledi

Mimarlar Odası Samsun Şubesi Konferans Salonu'nda gerçekleşen ADD Samsun Şubesi 14. Olağan Genel Kurulu'nda iki başkan adayı Anahtar Liste ile yarıştı. Arzu Sabuncu'nun listesinden sadece kendisi yönetim kurulu üyeliğine seçildi. Avukat Arzu Sabuncu ve mevcut başkan Dr. Işık Özkefeli'nin aday olarak girdiği olağan genel kurul, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'mızın okunması ile başladı. Divan Başkanlığına Ahmet Sarı, Divan Üyeliklerine de Seda Çürüksu ve Tuğba Kürkçü seçildi. Gündem maddelerinin okunması ve oylanması sonrasında ADD Samsun Şube Başkanı Dr. Işık Özkefeli açılış konuşması yaptı. Katılımcıların konuşmalarının ardından faaliyet raporu ve bütçe oylandı.

ADD Samsun Şubesi 14. Olağan Genel Kurulu'na CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, CHP İlkadım İlçe Başkanı Metin Telatar, CHP Tekkeköy İlçe Başkanı Nihat Yurt, Samsun Tabip Odası Başkanı Dr. Murat Erkan, Bilgisayar Mühendisleri Odası Samsun İl Koordinatörü Akın Ömür, Eğitim İş Samsun Şube Başkanı Rüstem Kara, Eğitim İş Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Suat Özkolay, Eğitim Sen Samsun Şube Başkanı İsmail Yavuz, Tüm Belsen Samsun Şube Başkanı Suat Yıldız, DİSK Emekli Sen Samsun Şube Başkanı Tacettin Aydın, Devrimci 78'liler Samsun Şube Başkanı, Cengiz Akşan, BES Samsun Şube Başkanı Yılmaz Tuluk, SAMÇEP Sözcüsü Mehmet Özdağ, Trabzon Düşünce ve Kültür Platformu Başkanı Av. Muammer Aydın, ADD üyeleri, siyasi parti ve STK temsilcileri katıldı. Konuşmaların ardından yapılan seçimler sonrasında ADD Samsun Şubesi Yeni Yönetim ve denetim kurulları şu isimlerden oluştu:

YÖNETİM KURULU 

Işık Özkefeli Neslihan Naz Çiçek Akın Ömür Gülay Oya Kızıltan Yılmaz Pirdal Hamza Muslu Nural Özcan Ayberk Başaran Arzu Sabuncu

DENETLEME KURULU 

Emin Kırbıyık Yılmaz Tuluk Anıl Gülmez

DİSİPLİN KURULU 

Ali Çömez Abdurrahman Akbaş Barış Yazıcı

ÜST KURUL DELEGELERİ 

Macide Şara

Mehpare Özkoç

Ata Giritli

Murat Erkan

Rüstem Kara

İrfan Çelik

 

Seçim sonrasında konuşan Dr. Işık Özkefeli: ‘’Bugün ADD Samsun Şubemizin 14. Olağan Genel Kurulunu büyük bir katılım ve coşku içinde gerçekleştirdik. Öncelikle geçmiş dönemde beraber çalıştığım tüm yol arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu olağan genel kurulumuzda şahsım ve yeni yönetim kurulu adayı arkadaşlarımı göreve layık gören ADD Samsun Şubesi Genel Kuruluna çok teşekkür ediyorum. Milli Mücadele Şehri Samsun’umuz da bu görevin onuru ve sorumluluğunu çok iyi biliyoruz. Bayrağı elimizde ve her daim yükseklerde kalmaya devam edecektir. Saygı ve sevgi ile hepinizi selamlıyorum.’’ dediVali Dağlı, toplu taşıma denetimindeGÜNCEL
Vali Dağlı, toplu taşıma denetiminde
Başkan Demir: Spor projeleri hazırlanıyorGÜNCEL
Başkan Demir: Spor projeleri hazırlanıyor
Başkan Deveci yabancı yatırımcılara Atakum'u tanıttıGÜNCEL
Başkan Deveci yabancı yatırımcılara Atakum'u tanıttı
Havza'da denetimler devam ediyorGÜNCEL
Havza'da denetimler devam ediyor
İlkadım'da çevre timi çevreyi kirletenlerin peşindeGÜNCEL
İlkadım'da çevre timi çevreyi kirletenlerin peşinde
SIRADAKİ HABER
}