HaberlerSamsun HaberleriSamsun mobilya sektörü büyük buluşmaya hazır

Samsun mobilya sektörü büyük buluşmaya hazır - Samsun Haberleri

Samsun Mobilya Dekorasyon 5. Mobilya, İç Mimari, Halı, Aydınlatma, Dekorasyon ve Aksesuarları Fuarı, 10 - 15 Mart 2020 tarihlerinde TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

+
-
Samsun mobilya sektörü büyük buluşmaya hazır

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, T.C. Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Samsun Marangozlar ve Döşemeciler Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Samsun Mobilyacı İş Adamları Derneği ve KOSGEB’in destekleri ve işbirlikleri ile hazırlanan SAMSUN MOBİLYA DEKORASYON 5. Mobilya, İç Mimari, Halı, Aydınlatma, Dekorasyon ve Aksesuarları Fuarı, 10 - 15 Mart 2020 tarihlerinde TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

 

BULUŞMA NOKTASI 

Fuar hakkında bilgi veren Tüyap Samsun Bölge Müdürü Oğuzhan Çamaş, “Bu yıl beşincisini hazırladığımız fuar; ülke ekonomisine olumlu katkılar sağlayan mobilya ve dekorasyon sektörünün 2020 yılının modern ve klasik mobilya çeşitlerinin buluşma noktası olacaktır. Türkiye’nin en eski mobilya üretim bölgelerinden biri olan Samsun’ da gerçekleştirdiğimiz fuar ile ‘Samsun Markasını’ yukarılara taşımayı ve Samsun 5. Mobilya Dekorasyon Fuarı’nı çağdaş ve özgün tasarımları, yeni donanım ve teknolojileri mobilya perakendecilerine ve ilgililere topluca tanıtmayı ve ev sahipliği yapmayı hedeflemektedir.” dedi.

 

EN KALİTELİ ÜRÜN ÇEŞİDİNİN OLDUĞU FUAR 

Ziyaretçiler hakkında açıklama yapan Çamaş, “Karadeniz Bölgesi geneli ve ülkenin dört bir tarafında, yapılan etkin tanıtım, reklam, saha pazarlama ve duyuru faaliyetleri doğrultusunda hedef ziyaretçi kitlesinin fuara gelmesini bekliyoruz. Samsun 5. Mobilya ve Dekorasyon Fuarı’nın katılımcı ve ziyaretçileri; ürünlerin gelişimini takip etme, ilerleyen teknolojik gelişmeleri yakından tanıma, yeni ürün ve tasarımlar hakkında bilgi edinme, firmaların üretim-satış kapasitelerinin değişen dengelerini ve ürün fiyatlandırmalarını takip etme imkânının yanı sıra üretici firmalar ile hedef ülkeler arasında önemli ticari bağlantılar yapılmasını hedeflemekteyiz.” dedi.

 

TAMAMI ÖZEL DEKORLU FUAR STANTLARI GÖZ KAMAŞTIRACAK 

Açıklamasını sürdüren Çamaş, "Samsun ve Karadeniz markasının ön plana çıkarıldığı Samsun 5. Mobilya Dekorasyon Fuarı’nda, Samsun’un mobilya üretim merkezlerinden birisi haline gelerek, Türkiye genelinde ilk üç sırada yer alması adına önemli bir adım atılıyor. Fuara katılan firmalar, üretim ve tasarım konusunda ne kadar yüksek kalitede ürünler ürettiklerini tüm ziyaretçilere bir kez daha göstermeyi hedefliyor. Yüksek kalitedeki ürünler ile birçok ürün çeşidinin olduğu Samsun Mobilyası yakın zamanda yurt içi ve yurt dışı ticarette Türkiye’nin en önemli Mobilya üreticisi ve ihracatçısı bu fuarla bir kez daha kanıtlayacak. Fuara katılan üretici firmalar, ürün ve tasarımlarını sergilemek için özenle hazırladıkları stantların kalitesi, bir önceki fuarın da üzerine katarak daha çarpıcı bir biçimde sergileyecektir." dedi.

Ücretsiz Servis: Samsun Mobilya Dekorasyon Fuarı’na Cumhuriyet Meydanı Atatürk Parkı Karşısı Anayol üzerinden fuar alanına ücretsiz seferler düzenlenecektir.

Ücretsiz Servis Saatleri:

Meydan Kalkış: 11.00- 13.00 - 15.00 – 17.00- 18.00

Fuar Alanından Kalkış: 12.00 – 14.00 – 16.00 – 18.00 - 20.00

Fuar Kapsamı : Ev mobilyaları (Yemek Odaları, Yatak Odaları, Oturma Grupları, Modüler Mobilyalar, Banyo ve Mutfak Dolapları, Bebek, Çocuk, Genç Odaları, Çekyatlar, Kanepeler), Halı, Aydınlatma, Dekoratif Ürünler, Aksesuarlar, Yatak Baza Çeşitleri, Zemin Döşemeleri, Bahçe Mobilyaları, Mimari Proje Ofisleri.

Girişin ücretsiz olduğu Samsun Mobilya Dekorasyon Fuarı, 10-15 Mart 2020 tarihleri arasında 10.00-20.00, saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Fuar hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve etkinlikleri takip etmek için www.samsunmobilyafuari.com adresini ziyaret edebilirsiniz

 TED SAMSUN KOLEJİNDE 101 YIL KUTLAMALARIGÜNCEL
TED SAMSUN KOLEJİNDE 101. YIL KUTLAMALARI
TED Samsun Koleji ''İlkokullar Modern Dans Yarışması' Yarışması SonuçlandıGÜNCEL
TED Samsun Koleji ''İlkokullar Modern Dans Yarışması' Yarışması Sonuçlandı.
Osman Kara yazdı! Burası Türkiye'dir EfendilerGÜNCEL
Osman Kara yazdı! Burası Türkiye'dir Efendiler
Vedat Çınaroğlu yazdı! Yasaklasalar da başaramayacaklarGÜNCEL
Vedat Çınaroğlu yazdı! Yasaklasalar da başaramayacaklar
Osman Kara Andımız kararını yazdı! Ne Mutlu Türküm DiyeneGÜNCEL
Osman Kara Andımız kararını yazdı! Ne Mutlu Türküm Diyene
SIRADAKİ HABER
}