HaberlerSamsun HaberleriYakakent'te Gönüllülük Projesi

Yakakent'te Gönüllülük Projesi - Samsun Haberleri

Samsun Yakakent Çok Programlı Anadolu Lisesi'nin Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın desteği ile gerçekleştireceği Gönüllülük Projesi'nin açılış ve bilgilendirme toplantısı gerçekleşti.

+
-
Yakakent'te Gönüllülük Projesi

Samsun Yakakent Çok Programlı Anadolu Lisesi’nin Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın desteği ile gerçekleştireceği Gönüllülük Projesi’nin açılış ve bilgilendirme toplantısına Yakakent Kaymakamı Sayın Fatih Eroğlu, Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, Yakakent İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Çiçek, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Aktaş, Yakakent ÇPAL müdürü Osman Şafak, Alaçam Anaokulu Müdürü Nagehan Çağlak Bay, öğretmen ve öğrencilerin katılımı ile Yakakent Çok Programlı Anadolu Lisesi’nin Konferans Salonunda gerçekleşti.

 

Toplantı proje koordinatörü Savaş Şenyer tarafından proje detayları ve yapılacak faaliyetlerinin anlatımı ile başladı ve ardından TEMA Samsun İl Temsilci Yardımcısı Yusuf Dursun Durmuş, ‘Gönüllülük’ ve LÖSEV Samsun ekibinden Aktif İletişim Sorumlusu Sevde Nur Kestane’nin ‘LÖSEV ’de Gönüllülük Faaliyetleri ve Gönüllülüğün Bireysel Kazanımları ’ konusundaki gerçekleştirdiği sunum ile tamamlandı. Katılımcıların oldukça faydalı bilgiler edindiklerini belirttikleri sunum, öğrencilere farklı Sivil Toplum Kuruluşları hakkında bilgi edinme imkânı sunmuş oldu.

Proje koordinatörü Savaş Şenyer, 3 ay sürecek proje ile öğrencilerinin farklı Sivil Toplum Kuruluşları ile tanışarak gönüllülük faaliyetleri üzerine birçok alanda çalışma yapacaklarını ifade etti.Osman Kara vakıfları yazdı! Bu benzerlik beni endişelendiriyorGÜNCEL
Osman Kara vakıfları yazdı! Bu benzerlik beni endişelendiriyor
Atakum Belediyesi servis otobüsü kaza yaptı! 2 ölü, 22 yaralıGÜNCEL
Atakum Belediyesi servis otobüsü kaza yaptı! 2 ölü, 22 yaralı
Milli Piyango 2021 yılbaşı bileti ikramiye çıkan numaraların sıralı tam listesiGÜNCEL
Milli Piyango 2021 yılbaşı bileti ikramiye çıkan numaraların sıralı tam listesi
SamsunHaberTV'de Osman Kara yazdı! Kirlenmek güzel değildir kötüdürGÜNCEL
SamsunHaberTV'de Osman Kara yazdı! Kirlenmek güzel değildir kötüdür
Vedat Çınaroğlu yazdı! Ankara neden başkent seçildiGÜNCEL
Vedat Çınaroğlu yazdı! Ankara neden başkent seçildi
SIRADAKİ HABER
}