HaberlerSamsun HaberleriBaşkan Kılıç: 'Böyle günlerde kenetlenen bir millet olduğumuzu gösterdik'

Başkan Kılıç: 'Böyle günlerde kenetlenen bir millet olduğumuzu gösterdik' - Samsun Haberleri

Bafra Belediyesi Olağan Mart Ayı Toplantısı'nda konuşan Başkan Hamit Kılıç, 'Bizler sanılanın aksine böyle günlerde daha çok kenetlenen bir millet olduğumuzu Bafra'da göstermiş olduk' dedi.

+
-
Başkan Kılıç: 'Böyle günlerde kenetlenen bir millet olduğumuzu gösterdik'

Bafra Belediye Meclisi gündemindeki hususları görüşmek üzere Belediye Başkanı Hamit Kılıç başkanlığında Alparslan Türkeş Parkı Toplantı Salonu'nda Olağan Mart Ayı Toplantısı'nı gerçekleştirdi. Belediye Başkanı Hamit Kılıç, meclis toplantısının başlangıcında gündem dışı olarak gerçekleştirdiği konuşmada, “Bahar Kalkanı Harekâtı’nda Şehit düşen kahramanlarımıza Allah'tan rahmet, gazilerimize acil şifalar diliyorum. GATA’da tedavisi devam eden Kom. Uzm. Çvş. Göksu Çakmak’ın durumunu yakından takip ediyoruz. Kendisi ile önceki gün telefonda görüştüm. Sağlık durumu gayet iyi. İnşallah kısa sürede iyileşecek ve görevine dönecek. Ülke olarak büyük fedakârlıklar yapıyoruz. Bu süreçte millet olarak ortaya koyduğumuz kararlı duruş sonucunda dün akşam ateşkes anlaşması yapıldı gece 00.01’den itibaren ise uygulamaya konuldu. Sayın Cumhurbaşkanımızın da ifade ettikleri gibi bizler bu mücadeleyi Suriye’de vermemiş olsaydık belki yakın zamanda belki Hatay’da, Diyarbakır’da vermek durumunda kalacaktık. Allah, silahlı kuvvetlerimizin yar ve yardımcı olsun. Gerçek manada büyük bir mücadele veriyorlar. Yaralanan askerlerimizin bir an önce iyileşip tekrar görev noktalarına dönme arzusuna hepimiz şahitlik ediyoruz. Bu milletimizin tarihin her safhasında ortaya koyduğu yüksek karakterin bir gereğidir. Şehitlerimiz için tertip ettiğimiz mevlit programına çok sayıda katılım oldu. Bizler sanılanın aksine böyle günlerde daha çok kenetlenen bir millet olduğumuzu Baframızda da göstermiş olduk” diye konuştu.


Belediye Başkanı Hamit Kılıç ve Meclis Üyeleri tarafından Şehitler için okunan Fatiha Suresi’nin ardından Belediye Meclisi Mart Ayı Toplantısı’na geçildi.'NAH ALIRSIN'DAN AKDENİZ' MARŞINAGÜNCEL
'NAH ALIRSIN'DAN AKDENİZ' MARŞINA
İÇİMDE BİN TÜRLÜ KEDERGÜNCEL
İÇİMDE BİN TÜRLÜ KEDER
MÜDAFAA-İ HUKUKGÜNCEL
MÜDAFAA-İ HUKUK
BİR FETVA, BİR MAHKEME VE BİR HALİFEGÜNCEL
BİR FETVA, BİR MAHKEME VE BİR HALİFE
BİR OSMANLI PADİŞAHI VE KAYBEDİLEN VATAN TOPRAKLARIIIGÜNCEL
BİR OSMANLI PADİŞAHI VE KAYBEDİLEN VATAN TOPRAKLARI(II)
SIRADAKİ HABER
}