HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor Derneği yöneticileri Büyükşehir'de

Samsunspor Derneği yöneticileri Büyükşehir'de - Samsunspor Haberleri

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Samsunspor'umuz bu sezon sergilediği birliktelik ve sahada ortaya koyduğu hırs, inanç ve ekip ruhu ile şampiyonluğun en güçlü adayı haline geldi' dedi

+
-
Samsunspor Derneği yöneticileri Büyükşehir'de

Samsunspor Kulübü Derneği'nin Olağanüstü Genel Kurulu sonra göreve gelen yeni yönetim kurulu üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'i makamında ziyaret etti. Başkan Demir, "Birliktelik, inanç ve ekip ruhu takımımızı bugün şampiyonluğun en güçlü adayı haline getirmiştir" dedi.

YENİ YÖNETİMDEN ZİYARET 
29 Şubat Cumartesi günü Büyükşehir Belediyesi Ömer Halisdemir Çok Amaçlı Salonu'nda gerçekleştirilen ve Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım'ın oy birliğiyle 'Başkan' seçildiği Samsunspor Kulübü Derneği Olağanüstü Genel Kurulu'nda belirlenen yeni yönetim kurulu üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'i ziyaret etti.

DEMİR: 'ŞAMPİYON OLACAĞIZ' 
İlk olarak Atatürk Anıtı'na çelenk bırakan Samsunpor Derneği Yönetim Kurulu üyeleri, daha sonra sırasıyla Vali Osman Kaymak'ı ve Başkan Mustafa Demir'i ziyaret etti. Ziyarette yer alan Samsunspor Kulübü Derneği Başkan Vekili Savaş Boyar, Mali İşler Sorumlusu Fuat Katırcı, Hukuk İşleri Sorumlusu Erdinç Tosunoğlu, Sosyal İşler ve Organizasyon Sorumlu Vennas Akyol Haznedar, Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri Serkan Albayrak, Alper Engiz ve Barış Kaygusuz'a yeni görevlerinde başarı dileyen Başkan Mustafa Demir, "Samsunspor'umuz bu sezon sergilediği birliktelik ve sahada ortaya koyduğu hırs, inanç ve ekip ruhu ile şampiyonluğun en güçlü adayı haline geldi. İpi şampiyon olarak göğüsleyeceğimizden şüphemiz yok. Bu birlik ve beraberliğin, inanç ve azmin 1'inci Lig'de de kendisini göstermesi en büyük dileğimizdir" dedi.

Ziyarette, Derneğin Sosyal İşler ve Organizasyon Sorumlu Vennas Akyol Haznedar, yönetim kurulu üyeleri adına Başkan Mustafa Demir'e çiçek takdim etti. Başkan Demir ise ziyaret anısına Akyol'a Bandırma Vapuru'nun minyatür maketini sundu.

Samsunspor Yönetim Kurulu Üyeleri daha sonra Samsunspor Aileler Platformu'nu ziyaret etti. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Başkan Vekili Mustafa Savaş Boyar, Hukuk İşleri Sorumlusu Erdinç Tosunoğlu, Sosyal İlişkiler ve Organizasyon Sorumlusu Vennas Akyol Haznedar ve yönetim kurulu yedek üyeleri Serkan Albayrak, kadın üyelere karanfil verdi.
Samsunsporlu Aileler Platformu Başkanı Cüneyt Şenkal ise Sosyal İşler ve Organizasyon Sorumlusu Vennas Akyol Haznedar'a da çiçek verdi.TFF 1 Ligde Bursaspor 4 - Yılport Samsunspor 1SPOR
TFF 1. Ligde Bursaspor 4 - Yılport Samsunspor 1
TFF 1 Ligde Yılport Samsunspor 2- Adanaspor 1SPOR
TFF 1. Ligde Yılport Samsunspor 2- Adanaspor 1
TFF 1'inci ligde Ankaraspor 1 Yılport Samsunspor 2SPOR
TFF 1'inci ligde Ankaraspor 1 Yılport Samsunspor 2
Samsunspor'un acı günü! Mustafa Erkanat Covid-19'a yenik düştüSPOR
Samsunspor'un acı günü! Mustafa Erkanat Covid-19'a yenik düştü
TFF 1'inci ligde Yılport Samsunspor 1 - Menemenspor 1SPOR
TFF 1'inci ligde Yılport Samsunspor 1 - Menemenspor 1
SIRADAKİ HABER
}