HaberlerSamsun HaberleriHavza'da dezenfekte çalışmaları aralıksız sürüyor

Havza'da dezenfekte çalışmaları aralıksız sürüyor - Samsun Haberleri

Çin'de ortaya çıkan ve daha sonra dünyanın birçok ülkesine yayılan korona virüsü (Kovid-19) hastalığının bulaşma riskine karşı alınan tedbirler kapsamında Caddelerde dezenfeksiyon çalışması yapıldı.

+
-
Havza'da dezenfekte çalışmaları aralıksız sürüyor

Havza Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı Dezenfeksiyon ekibi tarafından Yeni, 25 Mayıs, Bahçelievler, Sondaj ve Çay Mahallelerinden geçmekte olan bin 700 metre uzunluğundaki Şehit Yarbay Mest Kuru Caddesi ve ana bağlantı yollarında dezenfeksiyon çalışmaları yapıldı.

Yapılan dezenfeksiyon çalışmalarını takip eden Bahçelievler Mahallesi Muhtarı Bülent Çalışkan, Yeni Mahalle Muhtarı adem Şahin ve Sondaj Mahallesi Muhtarı Mahmut Bayraktar çalışımlardan ötürü Havza Belediyesine teşekkür ederek; “Sayın Belediye Başkanımızın şahsında gece gündüz demeden bizler için mesai yapan tüm belediyeci kardeşlerimize teşekkür ediyoruz. Bizlerde muhtarlar olarak mahalle sınırlarımızda yaşayan 65 yaş üstü ve kronik hastalarımız için elimizden geleni yapıp devletimizin yükünü hafifletmek için çalışıyoruz.” Dediler.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise korona virüsü (Kovid-19) hastalığının bulaşma riskine karşı alınan tedbirler kapsamında çalışmaların aralıksız devam ettiğini belirterek; “Şehirler arası yolculuk yapacak vatandaşlarımız için bir takım kısıtlamalar getirildi. Mecburi haller dışında seyahat kısıtlaması uygulanmakta. İlçe otogarımız kapandı.  İçişleri Bakanlığı genelgesindeki şartları taşıyan, otobüsle yolculuk yapmak isteyen vatandaşlarımız oluşturulan otogar binamızda hizmet veren Seyahat İzin Kurulu gelip müracaat ettiklerinde seyahat izin belgesi düzenlenecek.” dedi.Özdemir Erol'dan 'Bir Rüyaydı Sanki' kitabıGÜNCEL
Özdemir Erol'dan 'Bir Rüyaydı Sanki' kitabı
Samsun BB Başkanı Demir: 'Devasa problemlere çözüm ürettik'GÜNCEL
Samsun B.B. Başkanı Demir: 'Devasa problemlere çözüm ürettik'
BİR GELİŞ İKİ GİDİŞGÜNCEL
BİR GELİŞ İKİ GİDİŞ
'NAH ALIRSIN'DAN AKDENİZ' MARŞINAGÜNCEL
'NAH ALIRSIN'DAN AKDENİZ' MARŞINA
İÇİMDE BİN TÜRLÜ KEDERGÜNCEL
İÇİMDE BİN TÜRLÜ KEDER
SIRADAKİ HABER
}