HaberlerSamsun HaberleriSamsun'da pazar yerine korona virüs düzenlemesi

Samsun'da pazar yerine korona virüs düzenlemesi - Samsun Haberleri

Çin'de ortaya çıkan ve daha sonra dünyanın birçok ülkesine yayılan korona virüsü (Kovid-19) hastalığının bulaşma riskine karşı alınan tedbirler kapsamında Havza Belediyesi tarafından süt ve süt ürünleri pazarı ile sebze pazarında düzenleme yapıldı.

+
-
Samsun'da pazar yerine korona virüs düzenlemesi

Havza Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri denetimde yapılan çalışmada Pazar yerlerinde yoğunluğu dağıtmak için tezgah araları en az 3 metre mesafe olacak şekilde düzenlendi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; “Bizler sizler için görevimizin başındayız, sizlerde bizler için evlerinizde kalarak bizlerin işlerini kolaylaştırın. Havza Belediyesi olarak koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında ilçemizde kurulan süt ve süt ürünleri pazarı ile sebze pazarında yeni düzenleme yapıldı. Halkımızdan ricamız pazarda alacakları ürünlere ellememeleri. Ayrıca yine İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu'nun kararı gereğince covid-19 ile mücadele kapsamında Valiliğimizce, pazar yerleri, hiper, süper ve küçük marketler dahil her türden alışveriş mekanlarına çocukların girişi yasaklanmıştır.” Dedi.Başkan Deveci koronavirüse yakalandıGÜNCEL
Başkan Deveci koronavirüse yakalandı
Samsun'da bin 99 kişiye korona cezası!GÜNCEL
Samsun'da bin 99 kişiye korona cezası!
Başkan Demir: Hizmet seferberliği devam ediyorGÜNCEL
Başkan Demir: Hizmet seferberliği devam ediyor
Atakum'da Zabıta ekipleri karantina denetimi yapıyorGÜNCEL
Atakum'da Zabıta ekipleri karantina denetimi yapıyor
Canik Belediyesinden Robotik Kodlama ve Yazılım EğitimiGÜNCEL
Canik Belediyesinden Robotik Kodlama ve Yazılım Eğitimi
SIRADAKİ HABER
}