HaberlerSamsun HaberleriSamsun'da KOAH hastasının talebi anında yerine getirildi

Samsun'da KOAH hastasının talebi anında yerine getirildi - Samsun Haberleri

'Virüsle Mücadele' günlerinde Samsunlular için seferber olan Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri, bu kez de KOAH hastası yaşlı kadının yüzünü güldürdü.

+
-
Samsun'da KOAH hastasının talebi anında yerine getirildi

Samsun’da solunum cihazı arızalanan 'Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı(KOAH)'na yakalanan kadının imdadına Büyükşehir Belediyesi Zabıta Memuru yetişti. Bozulan solunum cihazı için yardım isteyen yaşlı kadının bu talebi, Büyükşehir Zabıtası tarafından derhal yerine getirildi.


BÜYÜKŞEHİR ZABITA, 'HIZIR' GİBİ 
Koronavirüs salgınıyla 'evde kalarak' mücadele eden Türkiye'de insanları mutlu eden örnekler, yakın gelecekteki güzel günlere dair umutları da artırıyor. Covid-19 tedbirleri kapsamında Samsun Büyükşehir Belediyesi ekipleri, sokağa çıkmayan vatandaşların taleplerini yerine getirmeye devam ediyor. Belediye ekipleri gıdadan oyuncaklara, hijyenik maske ve eldiven gibi koruyucu ürünlere kadar olan her türlü talebi yerine getirmeye devam ediyorlar.

SOLUNUM CİHAZI BOZULUNCA... 
Samsun’un İlkadım İlçesi Kılıçdede Mahallesi'nde yaşayan KOAH hastası 60 yaşındaki Sevim Düçer, solunum cihazı arızalanınca Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığına bağlı ekipleri arayarak yardım istedi. Yaşlı kadının evine giderek ‘Geçmiş Olsun’ dileğinde bulunan 10 yıllık zabıta memuru Murat Aslan, daha sonra bozulan solunum cihazını alarak Sosyal Güvenlik Kurumu'na(SGK) gitti. SGK yetkililerinin yönlendirdiği Murat Aslan, kurumla anlaşması bulunan yetkili servise götürdüğü solunum cihazını tamir ettirdikten sonra yaşlı kadına teslim etti.

İNSANLIĞIN EN GÜZEL ÖRNEKLERİ 
KOAH hastası Sevim Düçer, "Tüm dünyanın salgın tehditi altında olduğu bu günlerde ülkemizde başta sağlıkçılarımız olmak üzere kamu görevlilerimiz, birlik ve beraberliğin, dayanışmanın ve önemlisi insanlığın en güzel örneklerini sunmaya devam ediyorlar. Evlerinden çıkamayan vatandaşların bir dediğini iki etmeyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’e ve zabıta memuruna teşekkür ediyorum. Allah devletimizden razı olsun" dedi.Osman Kara yazdı! Gidişimiz Osmanlı'ya benziyor inşallah sonumuz benzemezGÜNCEL
Osman Kara yazdı! Gidişimiz Osmanlı'ya benziyor inşallah sonumuz benzemez
Samsun'da avukat Faruk Yücel yaşamını yitirdiGÜNCEL
Samsun'da avukat Faruk Yücel yaşamını yitirdi
AK Parti Samsun İl Başkanı ve 4 belediye başkanı Covid-19 olduGÜNCEL
AK Parti Samsun İl Başkanı ve 4 belediye başkanı Covid-19 oldu
Samsun'un tanınan işadamı Cemal Yeşilyurt yaşamını yitirdiGÜNCEL
Samsun'un tanınan işadamı Cemal Yeşilyurt yaşamını yitirdi
SamsunHaberTV'de Osman Kara Bülent Arınç'ı yazdıGÜNCEL
SamsunHaberTV'de Osman Kara Bülent Arınç'ı yazdı
SIRADAKİ HABER
}