HaberlerSamsun HaberleriHavza Belediyesi görev başında

Havza Belediyesi görev başında - Samsun Haberleri

Yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında sokağa çıkma yasağının başlamasının ardından Havza Belediyesi tarafından çalışmalara ara verilmeden devam edilmekte.

+
-
Havza Belediyesi görev başında

Havza Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından mahalle aralarında ekmek satışı yapan fırınların araçları denetlenerek genel hijyen kurları ve sosyal mesafeye uyulup uyulmadığı denetledi.

Yine Havza Belediyesi Temizlik İlleri Müdürlüğü tarafından genel temizlik çalışmaları devam ederken Veteriner Hizmetleri birimi tarafından sokağa çıkma yasağı süresinde sokak hayvanları için belirli noktalara mama,su  ve ekmek bırakıldı.

Yapılan çalışmaları yerinde denetleyen Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Mehmetçik Meydanında görev yapan polis memurları ile bir süre sohbet ederek genel durum hakkında bilgiler aldı.

Havza belediye Başkanı Sebahattin Özdemir yapmış olduğu açıklamada halkın sokağa çıkma yasağı süresinde mağdur olmaması için çalışmalara ara verilmeden devam edildiğini belirterek; “Bu süreçte belediyemizin ilgili birimleri halkımızın mağdur olmaması için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Temizlik İşleri ve Zabıta Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz 24 saat esası üzerinden çalışmakta. Yine sokak hayvanlarımız için Veteriner Hizmetleri birimimiz tarafından ilçemizde belirli noktalara mama bırakıldı. Unutmayalım yapılan her şey halkımızın sağlığı için. Havza’da sokağa çıkma yasağına uyma oranı oldukça yüksek.” Dedi.Osman Kara yazdı Maskeli yaşamakGÜNCEL
Osman Kara yazdı... Maskeli yaşamak
Samsun şehidini uğurladıGÜNCEL
Samsun şehidini uğurladı
Samsun şehidini karşıladıGÜNCEL
Samsun şehidini karşıladı
Samsun'a şehit ateş düştü!GÜNCEL
Samsun'a şehit ateş düştü!
Samsun Millet Bahçesi açıldıGÜNCEL
Samsun Millet Bahçesi açıldı
SIRADAKİ HABER
}