HaberlerSamsun HaberleriSamsun'da kavgaya karışan 11 kişiye ceza yağdı

Samsun'da kavgaya karışan 11 kişiye ceza yağdı - Samsun Haberleri

Samsun'un Alaçam ilçesi Soğukçam Mahallesi'nde kavga eden 11 kişiye, sosyal mesafe kuralına uymamaktan dolayı 34 bin 650 lira ceza kesildi.

+
-
Samsun'da kavgaya karışan 11 kişiye ceza yağdı

Samsun'un Alaçam ilçesi Soğukçam Mahallesi’nde kavga eden 11 kişiye, sosyal mesafe kuralına uymamaktan dolayı 34 bin 650 lira ceza kesildi.

34 BİN 650 LİRA CEZA KESİLDİ 

Samsun Valiliğinden yapılan açıklamada, "13.04.2020 günü Alaçam İlçesi Merkez Jandarma Komutanlığı sorumluluk alanındaki Soğukçam Mahallesi’nde, 3 şahıs ile aralarında husumet bulunan 2 şahıs kavga etmiş, daha sonra 6 şahıs daha kavgaya karışarak olaya müdahil olmuştur. Kavga esnasında 2 şahıs hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralanmıştır. Olayla ilgili olarak Cumhuriyet Savcısı ile görüşülerek, adli tahkikata başlanılmıştır. Ayrıca kasten yaralama olayında kavga eden ve kavgaya karışan şahıslara 1593 sayılı Umumi Hıfzıssıhha Kanunu’nun 282. maddesi gereğince, sosyal mesafe kuralına uymamaktan kişi başı 3.150 TL, 11 şahsa toplam 34.650 TL idari para cezası uygulanmıştır." ifadelerine yer verildi.Osman Kara yazdı Maskeli yaşamakGÜNCEL
Osman Kara yazdı... Maskeli yaşamak
Samsun şehidini uğurladıGÜNCEL
Samsun şehidini uğurladı
Samsun şehidini karşıladıGÜNCEL
Samsun şehidini karşıladı
Samsun'a şehit ateş düştü!GÜNCEL
Samsun'a şehit ateş düştü!
Samsun Millet Bahçesi açıldıGÜNCEL
Samsun Millet Bahçesi açıldı
SIRADAKİ HABER
}