HaberlerSamsun HaberleriHavza Halk Eğitim Merkezinden maske desteği

Havza Halk Eğitim Merkezinden maske desteği - Samsun Haberleri

Havza Belediyesi tarafından ilçe pazarlarında ücretsiz maske dağıtımına başlamasının ardında maske tedariki için Havza Halk Eğitimi Merkezi ile ortak yürütülen maske üretim çalışması kapsamında bu güne kadar parça parça 7 bin 500 adet maskeyi teslim etti.

+
-
Havza Halk Eğitim Merkezinden maske desteği

Maske üretimi için Havza Belediyesi tarafından tedarik edilen maske malzemeleri Havza Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'ne teslim eden Temizlik İşleri Müdürü Zeki Kurt dağıtıma hazır olan bin 500 maskeyi Havza Halk Eğitim Merkezi Müdürü Kudret Ergül’den teslim aldı.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, bu güne kadar Havza Halk Eğitimi Merkezinden 7 bin 500 maske teslim aldıklarını belirterek; “Bu süreçte çok sayıda maskeye ihtiyacımız olacak. Bu gün teslim aldığımız bin 500 maske ile yaklaşık 10 gün içinde teslim aldığımız maske sayısı 7 bin 500’ü buldu. Bu ihtiyacımızın giderilmesinde Havza Halk Eğitim Merkezimiz bizlere önemli bir destek sağladı. Merkezimizin bizlere vermiş olduğu bu destek çok önemli. Değerli Müdürüm ve siz usta öğreticilerimize Havza halkı adına teşekkür ediyorum.” dedi.Şehit Polis Atakan Arslan, memleketi Samsun'a getirildiGÜNCEL
Şehit Polis Atakan Arslan, memleketi Samsun'a getirildi
Samsunlu şehidin evine acı haber ulaştıGÜNCEL
Samsunlu şehidin evine acı haber ulaştı
Samsunlu polis memuru Atakan Arslan Diyarbakır'da şehit olduGÜNCEL
Samsunlu polis memuru Atakan Arslan Diyarbakır'da şehit oldu
Osman Kara yazdı 27 Mayıs ve MenderesGÜNCEL
Osman Kara yazdı... 27 Mayıs ve Menderes
Havza'da hafta sonu kısıtlama tedbirleriGÜNCEL
Havza'da hafta sonu kısıtlama tedbirleri
SIRADAKİ HABER
}