HaberlerSamsun HaberleriHavza Halk Eğitim Merkezinden maske desteği

Havza Halk Eğitim Merkezinden maske desteği - Samsun Haberleri

Havza Belediyesi tarafından ilçe pazarlarında ücretsiz maske dağıtımına başlamasının ardında maske tedariki için Havza Halk Eğitimi Merkezi ile ortak yürütülen maske üretim çalışması kapsamında bu güne kadar parça parça 7 bin 500 adet maskeyi teslim etti.

+
-
Havza Halk Eğitim Merkezinden maske desteği

Maske üretimi için Havza Belediyesi tarafından tedarik edilen maske malzemeleri Havza Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'ne teslim eden Temizlik İşleri Müdürü Zeki Kurt dağıtıma hazır olan bin 500 maskeyi Havza Halk Eğitim Merkezi Müdürü Kudret Ergül’den teslim aldı.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, bu güne kadar Havza Halk Eğitimi Merkezinden 7 bin 500 maske teslim aldıklarını belirterek; “Bu süreçte çok sayıda maskeye ihtiyacımız olacak. Bu gün teslim aldığımız bin 500 maske ile yaklaşık 10 gün içinde teslim aldığımız maske sayısı 7 bin 500’ü buldu. Bu ihtiyacımızın giderilmesinde Havza Halk Eğitim Merkezimiz bizlere önemli bir destek sağladı. Merkezimizin bizlere vermiş olduğu bu destek çok önemli. Değerli Müdürüm ve siz usta öğreticilerimize Havza halkı adına teşekkür ediyorum.” dedi.Başkan Demir'den 2020-2021 eğitim ve öğretim yılı mesajıGÜNCEL
Başkan Demir'den 2020-2021 eğitim ve öğretim yılı mesajı
'Alo 153 Kent Yönetim Merkezi' ihaleye çıkıyorGÜNCEL
'Alo 153 Kent Yönetim Merkezi' ihaleye çıkıyor
İlkadım'da zabıta ekiplerinin sıkı denetimleri sürüyorGÜNCEL
İlkadım'da zabıta ekiplerinin sıkı denetimleri sürüyor
Başkan Demir'den Yakakent'e iki müjdeGÜNCEL
Başkan Demir'den Yakakent'e iki müjde
Salıpazarı'nda yol hasreti son bulduGÜNCEL
Salıpazarı'nda yol hasreti son buldu
SIRADAKİ HABER
}