HaberlerSamsun HaberleriBaşkan Özdemir, herkesi davet etti

Başkan Özdemir, herkesi davet etti - Samsun Haberleri

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir HavzalılaraTürkiye Büyük Millet Meclisinin 100. Yıl kutlaması için 23 Nisan saat 21.00'de bayrakları ile birlikte balkonlarına çıkma çağrısında bulundu.

+
-
Başkan Özdemir, herkesi davet etti

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, koronavirüs salgın hastalığı sebebiyle bu yıl meydanlarda kutlanamayacak olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için, Havza halkını ev balkonlarında bayrakları ile İstiklal Marşını okumaya davet ederek; “Temellerinin Havza’da atıldığı Cumhuriyetimizin simgesi Milletimizin iradesinin ve egemenliğinin en güçlü sembolü olan Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin 100. yaşını idrak edeceğimiz 23 Nisan 2020 Perşembe akşamı saat 21.00'de evlerimizin balkonlarında İstiklal Marşımızı okuyarak, ay-yıldızlı bayrağımızı dalgalandırarak kutlayacağız. Tüm Havzalı hemşerilerimizi ay yıldızlı bayrakları ile balkonlara bekliyoruz.” dedi.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bu günü çocuklara hediye ettiğini hatırlatan Başkan Özdemir; “100 yıl önce emperyalistlerin işgal etmeye yeltendiği vatanımızı nasıl dayanışma içerisinde muhafaza edip istiklal ve bağımsızlığımızı koruduysak yine aynı dayanışma ruhu içerisinde korona virüsü salgını ile mücadele edeceğimize ve yeneceğiz. Bu yıl pandemi nedeni ile meydanlarda ve bayram alanları çocuksuz kaldı. İnşallah bir daha ki yıl yine tüm dünya çocukları ile birlikte 23 Nisan’ı kutlayacağız. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız şimdiden kutlu olsun. Türkiye Büyük Millet Meclisimizin 100. Yılında, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, arkadaşları ve tüm şehitlerimizi saygı, rahmet ve şükranla anıyorum.”dedi.Osman Kara yazdı! Burası Türkiye'dir EfendilerGÜNCEL
Osman Kara yazdı! Burası Türkiye'dir Efendiler
Vedat Çınaroğlu yazdı! Yasaklasalar da başaramayacaklarGÜNCEL
Vedat Çınaroğlu yazdı! Yasaklasalar da başaramayacaklar
Osman Kara Andımız kararını yazdı! Ne Mutlu Türküm DiyeneGÜNCEL
Osman Kara Andımız kararını yazdı! Ne Mutlu Türküm Diyene
Osman Kara yazdı! Marşlarımız Vardı Bir ZamanlarGÜNCEL
Osman Kara yazdı! Marşlarımız Vardı Bir Zamanlar
TED Çorum Koleji Zeka Oyunları Şampiyonasında Türkiye finaline kaldıGÜNCEL
TED Çorum Koleji Zeka Oyunları Şampiyonasında Türkiye finaline kaldı
SIRADAKİ HABER
}