HaberlerSamsun HaberleriSamsun'da polis ve jandarmadan çocuklara büyük sürpriz

Samsun'da polis ve jandarmadan çocuklara büyük sürpriz - Samsun Haberleri

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Samsun'da, jandarma ve polis ekip araçları, süslendi. Polis ve jandarma ekipleri, çocukları evlerinde ziyaret ederek, çocukların bayram sevincine ortak oldu.

+
-
Samsun'da polis ve jandarmadan çocuklara büyük sürpriz

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Samsun’da, jandarma ve polis ekip araçları, süslendi. Polis ve jandarma ekipleri, çocukları evlerinde ziyaret ederek, çocukların bayram sevincine ortak oldu.

Salıpazarı İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı personeli, korona virüs nedeniyle bu bayramı evlerinde kutlayacak olan çocukların yüzlerini güldürdü. Çocukları evinde ziyaret eden ekipler, çocuklara hediyelerle vererek, 23 Nisan sevinçlerine ortak oldu.

Salıpazarı Kaymakamlığı sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, "İlçe Emniyet ve Jandarma ekiplerimiz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla rengarenk balonlar ile süslenmiş araçlarıyla, sokağa çıkma yasağı nedeniyle evlerinde kalmak zorunda olan, dışarıda özgürce koşmak, oynamak arzusu içerisindeki çocuklarımızın Bayram sevincini paylaşmak, onları bu zor günlerinde sevindirmek, mutlu etmek amacıyla yaptıkları çat kapı ziyaretlerde oyuncak araba, bebek, balonlar, çikolata ve ufak hediyeler vererek çocuklarımızı mutlu ettiler. Bu vesileyle tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramını kutluyoruz. İlçemiz dahilinde kanunların vermiş olduğu yetki ile asayişi sağlamak ve olası suçları önlemenin yanı sıra sosyal faaliyetlerede önem veren kolluk kuvvetlerimizi canı gönülden kutluyoruz." ifadelerine yer verildi.

 Samsun'un tanınan işadamı Cemal Yeşilyurt yaşamını yitirdiGÜNCEL
Samsun'un tanınan işadamı Cemal Yeşilyurt yaşamını yitirdi
SamsunHaberTV'de Osman Kara Bülent Arınç'ı yazdıGÜNCEL
SamsunHaberTV'de Osman Kara Bülent Arınç'ı yazdı
Atakum Belediyesi karantinada olanlara yemek desteği sağlayacakGÜNCEL
Atakum Belediyesi karantinada olanlara yemek desteği sağlayacak
Samsun Büyükşehir açıkladı! Mert Irmağı turizme kazandırılacakGÜNCEL
Samsun Büyükşehir açıkladı! Mert Irmağı turizme kazandırılacak
Samsun'u şoke eden video! 27 kişi Covid-19'dan öldüGÜNCEL
Samsun'u şoke eden video! 27 kişi Covid-19'dan öldü
SIRADAKİ HABER
}