HaberlerSamsun HaberleriSamsun'da polis ve jandarmadan çocuklara büyük sürpriz

Samsun'da polis ve jandarmadan çocuklara büyük sürpriz - Samsun Haberleri

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Samsun'da, jandarma ve polis ekip araçları, süslendi. Polis ve jandarma ekipleri, çocukları evlerinde ziyaret ederek, çocukların bayram sevincine ortak oldu.

+
-
Samsun'da polis ve jandarmadan çocuklara büyük sürpriz

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Samsun’da, jandarma ve polis ekip araçları, süslendi. Polis ve jandarma ekipleri, çocukları evlerinde ziyaret ederek, çocukların bayram sevincine ortak oldu.

Salıpazarı İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı personeli, korona virüs nedeniyle bu bayramı evlerinde kutlayacak olan çocukların yüzlerini güldürdü. Çocukları evinde ziyaret eden ekipler, çocuklara hediyelerle vererek, 23 Nisan sevinçlerine ortak oldu.

Salıpazarı Kaymakamlığı sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, "İlçe Emniyet ve Jandarma ekiplerimiz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla rengarenk balonlar ile süslenmiş araçlarıyla, sokağa çıkma yasağı nedeniyle evlerinde kalmak zorunda olan, dışarıda özgürce koşmak, oynamak arzusu içerisindeki çocuklarımızın Bayram sevincini paylaşmak, onları bu zor günlerinde sevindirmek, mutlu etmek amacıyla yaptıkları çat kapı ziyaretlerde oyuncak araba, bebek, balonlar, çikolata ve ufak hediyeler vererek çocuklarımızı mutlu ettiler. Bu vesileyle tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramını kutluyoruz. İlçemiz dahilinde kanunların vermiş olduğu yetki ile asayişi sağlamak ve olası suçları önlemenin yanı sıra sosyal faaliyetlerede önem veren kolluk kuvvetlerimizi canı gönülden kutluyoruz." ifadelerine yer verildi.

 Başkan Demir'den 2020-2021 eğitim ve öğretim yılı mesajıGÜNCEL
Başkan Demir'den 2020-2021 eğitim ve öğretim yılı mesajı
'Alo 153 Kent Yönetim Merkezi' ihaleye çıkıyorGÜNCEL
'Alo 153 Kent Yönetim Merkezi' ihaleye çıkıyor
İlkadım'da zabıta ekiplerinin sıkı denetimleri sürüyorGÜNCEL
İlkadım'da zabıta ekiplerinin sıkı denetimleri sürüyor
Başkan Demir'den Yakakent'e iki müjdeGÜNCEL
Başkan Demir'den Yakakent'e iki müjde
Salıpazarı'nda yol hasreti son bulduGÜNCEL
Salıpazarı'nda yol hasreti son buldu
SIRADAKİ HABER
}