HaberlerSamsun HaberleriSamsun'da polis ve jandarmadan çocuklara büyük sürpriz

Samsun'da polis ve jandarmadan çocuklara büyük sürpriz - Samsun Haberleri

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Samsun'da, jandarma ve polis ekip araçları, süslendi. Polis ve jandarma ekipleri, çocukları evlerinde ziyaret ederek, çocukların bayram sevincine ortak oldu.

+
-
Samsun'da polis ve jandarmadan çocuklara büyük sürpriz

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Samsun’da, jandarma ve polis ekip araçları, süslendi. Polis ve jandarma ekipleri, çocukları evlerinde ziyaret ederek, çocukların bayram sevincine ortak oldu.

Salıpazarı İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı personeli, korona virüs nedeniyle bu bayramı evlerinde kutlayacak olan çocukların yüzlerini güldürdü. Çocukları evinde ziyaret eden ekipler, çocuklara hediyelerle vererek, 23 Nisan sevinçlerine ortak oldu.

Salıpazarı Kaymakamlığı sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, "İlçe Emniyet ve Jandarma ekiplerimiz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla rengarenk balonlar ile süslenmiş araçlarıyla, sokağa çıkma yasağı nedeniyle evlerinde kalmak zorunda olan, dışarıda özgürce koşmak, oynamak arzusu içerisindeki çocuklarımızın Bayram sevincini paylaşmak, onları bu zor günlerinde sevindirmek, mutlu etmek amacıyla yaptıkları çat kapı ziyaretlerde oyuncak araba, bebek, balonlar, çikolata ve ufak hediyeler vererek çocuklarımızı mutlu ettiler. Bu vesileyle tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramını kutluyoruz. İlçemiz dahilinde kanunların vermiş olduğu yetki ile asayişi sağlamak ve olası suçları önlemenin yanı sıra sosyal faaliyetlerede önem veren kolluk kuvvetlerimizi canı gönülden kutluyoruz." ifadelerine yer verildi.

 Şehit Polis Atakan Arslan, memleketi Samsun'a getirildiGÜNCEL
Şehit Polis Atakan Arslan, memleketi Samsun'a getirildi
Samsunlu şehidin evine acı haber ulaştıGÜNCEL
Samsunlu şehidin evine acı haber ulaştı
Samsunlu polis memuru Atakan Arslan Diyarbakır'da şehit olduGÜNCEL
Samsunlu polis memuru Atakan Arslan Diyarbakır'da şehit oldu
Osman Kara yazdı 27 Mayıs ve MenderesGÜNCEL
Osman Kara yazdı... 27 Mayıs ve Menderes
Havza'da hafta sonu kısıtlama tedbirleriGÜNCEL
Havza'da hafta sonu kısıtlama tedbirleri
SIRADAKİ HABER
}