HaberlerSamsun HaberleriVali Kaymak'tan Samsunlulara kritik çağrı!

Vali Kaymak'tan Samsunlulara kritik çağrı! - Samsun Haberleri

Samsunlulara seslenen Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Lütfen, zorunlu olmadıkça evinizden çıkmayın. Temastan kaçınalım, 1.5 metre kuralına uyalım, sosyal izolasyon uygulayalım, rehavete kapılmayalım, Herkesten bu hassasiyeti bekliyorum' dedi.

+
-
Vali Kaymak'tan Samsunlulara kritik çağrı!

Samsun Valisi Osman Kaymak'ın başkanlığında, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, ilçe kaymakamları ve ilgili kurum müdürlerinin katılımıyla video konferans üzerinden yapılan İl Pandemi Kurulu Toplantısı'nda, korona virüsle mücadelede alınan tedbirler ve uygulamalar değerlendirildi. Toplantıda, ilçe kaymakamları ve kamu kurum ve kuruluşlarından korona virüsle mücadele kapsamında yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Vali Kaymak, kurum müdürlerine işlerinde kolaylıklar diledi.

VALİ KAYMAK’TAN TEŞEKKÜR 

Vali Kaymak, Vefa Sosyal Destek Gruplarının gelinen süreçte çok önemli görevler üstlendiğini belirterek, ilçe kaymakamları ve Vefa Sosyal Destek Grupları çalışanlarına teşekkür etti.

500 TON DEZENFEKTAN, 150 BİN MASKE ÜRETİLDİ 

Korona virüsle mücadele kapsamında Samsun’da meslek liselerinin 500 ton dezenfektan ve 150.000 maske ürettiğini belirten Vali Kaymak, bu okullarda görev yapan öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti.

DENETİMLER ARTACAK 

Samsun Valisi Osman Kaymak, sokağa çıkma yasaklarından sonra meydan, cadde ve sokaklarda kalabalık görüntülerin oluşmaması ve vatandaşların sosyal mesafe kuralına riayet etmesi konularında denetimlerini arttırılması talimatını verdi.

ZORUNLU OLMADIKÇA EVDEN ÇIKMAYIN 

Toplantı sonunda Samsunlulara seslenen Vali Kaymak, 'Lütfen, zorunlu olmadıkça evinizden çıkmayın. Temastan kaçınalım, 1.5 metre kuralına uyalım, sosyal izolasyon uygulayalım, rehavete kapılmayalım, Herkesten bu hassasiyeti bekliyorum.' dedi.AK Parti Samsun İl Başkanı ve 4 belediye başkanı Covid-19 olduGÜNCEL
AK Parti Samsun İl Başkanı ve 4 belediye başkanı Covid-19 oldu
Samsun'un tanınan işadamı Cemal Yeşilyurt yaşamını yitirdiGÜNCEL
Samsun'un tanınan işadamı Cemal Yeşilyurt yaşamını yitirdi
SamsunHaberTV'de Osman Kara Bülent Arınç'ı yazdıGÜNCEL
SamsunHaberTV'de Osman Kara Bülent Arınç'ı yazdı
Atakum Belediyesi karantinada olanlara yemek desteği sağlayacakGÜNCEL
Atakum Belediyesi karantinada olanlara yemek desteği sağlayacak
Samsun Büyükşehir açıkladı! Mert Irmağı turizme kazandırılacakGÜNCEL
Samsun Büyükşehir açıkladı! Mert Irmağı turizme kazandırılacak
SIRADAKİ HABER
}