HaberlerSamsun HaberleriVali Kaymak'tan Samsunlulara kritik çağrı!

Vali Kaymak'tan Samsunlulara kritik çağrı! - Samsun Haberleri

Samsunlulara seslenen Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Lütfen, zorunlu olmadıkça evinizden çıkmayın. Temastan kaçınalım, 1.5 metre kuralına uyalım, sosyal izolasyon uygulayalım, rehavete kapılmayalım, Herkesten bu hassasiyeti bekliyorum' dedi.

+
-
Vali Kaymak'tan Samsunlulara kritik çağrı!

Samsun Valisi Osman Kaymak'ın başkanlığında, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, ilçe kaymakamları ve ilgili kurum müdürlerinin katılımıyla video konferans üzerinden yapılan İl Pandemi Kurulu Toplantısı'nda, korona virüsle mücadelede alınan tedbirler ve uygulamalar değerlendirildi. Toplantıda, ilçe kaymakamları ve kamu kurum ve kuruluşlarından korona virüsle mücadele kapsamında yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Vali Kaymak, kurum müdürlerine işlerinde kolaylıklar diledi.

VALİ KAYMAK’TAN TEŞEKKÜR 

Vali Kaymak, Vefa Sosyal Destek Gruplarının gelinen süreçte çok önemli görevler üstlendiğini belirterek, ilçe kaymakamları ve Vefa Sosyal Destek Grupları çalışanlarına teşekkür etti.

500 TON DEZENFEKTAN, 150 BİN MASKE ÜRETİLDİ 

Korona virüsle mücadele kapsamında Samsun’da meslek liselerinin 500 ton dezenfektan ve 150.000 maske ürettiğini belirten Vali Kaymak, bu okullarda görev yapan öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti.

DENETİMLER ARTACAK 

Samsun Valisi Osman Kaymak, sokağa çıkma yasaklarından sonra meydan, cadde ve sokaklarda kalabalık görüntülerin oluşmaması ve vatandaşların sosyal mesafe kuralına riayet etmesi konularında denetimlerini arttırılması talimatını verdi.

ZORUNLU OLMADIKÇA EVDEN ÇIKMAYIN 

Toplantı sonunda Samsunlulara seslenen Vali Kaymak, 'Lütfen, zorunlu olmadıkça evinizden çıkmayın. Temastan kaçınalım, 1.5 metre kuralına uyalım, sosyal izolasyon uygulayalım, rehavete kapılmayalım, Herkesten bu hassasiyeti bekliyorum.' dedi.Osman Kara Eski Türkiye'yi köşe yazısında anlattıGÜNCEL
Osman Kara Eski Türkiye'yi köşe yazısında anlattı
Osman Kara yazdı! Dindarlaşıyor muyuz yoksa Araplaşıyor muyuzGÜNCEL
Osman Kara yazdı! Dindarlaşıyor muyuz yoksa Araplaşıyor muyuz?
Osman Kara, Fatih Sultan Mehmet Han'ın bir başka bedduasını yazdıGÜNCEL
Osman Kara, Fatih Sultan Mehmet Han'ın bir başka bedduasını yazdı
TED Samsun Koleji'nde 19 Mayıs etkinliklerle kutlandıGÜNCEL
TED Samsun Koleji'nde 19 Mayıs etkinliklerle kutlandı
TED SAMSUN KOLEJİNDE 101 YIL KUTLAMALARIGÜNCEL
TED SAMSUN KOLEJİNDE 101. YIL KUTLAMALARI
SIRADAKİ HABER
}